fbpx

Wybierz miasto:

POWIĘKSZANIE UST WARSZAWA

POWIĘKSZANIE UST WARSZAWA
Jeśli marzysz o pięknych i zmysłowych ustach to zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest stworzony właśnie dla Ciebie. Modelowanie ust doskonale sprawdza się przypadku ust wąskich, asymetrycznych lub o nierównym konturze. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek ludzkich, odpowiedzialnych za procesy magazynowania wody. Dzięki temu podczas zabiegu można uzyskać całkowicie naturalny efekt podkreślenia ust, a sam preparat w pozytywny sposób wpływa na wygląd i nawilżenie czerwieni wargowej. W zależności od gęstości preparatu dobranego zgodnie z oczekiwaniami pacjenta, można uzyskać efekt nawilżenia i odświeżenia, delikatnego wymodelowania lub znacznego powiększenia ust. Zabieg jest stosunkowo szybki a uczucie dyskomfortu minimalna - szczególnie po zastosowaniu znieczulenia maścią Emla. Preparat ma konsystencje żelu a iniekcja dokonywana jest w sposób wysoce precyzyjny. Po zabiegu powiększania ust mogą pojawić się delikatne obrzęki, a niekiedy zasinienia, które ustępują do kilka dni po zabiegu.  

Cena zabiegu: od 1200

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?
JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT?
Galeria przed i po
Cennik zabiegów

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą podkreślić kontur ust, delikatnie zaakcentować lub w widoczny sposób powiększyć usta. Zabieg jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z asymetrią ust.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST? JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?

Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu w wargi specjalnych preparatów bazujących na kwasie hialuronowym. Wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu kremem, a w razie potrzeby również dentystycznym. Dzięki zastosowaniu znieczulenia, zabieg nie jest bolesny, choć momentami może być troszkę nieprzyjemny.

Specjalista ustala z pacjentem pożądany kształt ust. Może dokonać skorygowania konturu, naprawy np. opadającej wargi lub innego defektu, uwypuklenia warg, powiększenia, zwiększenia objętości lub tylko nawilżenia. Zazwyczaj końcowy wygląd ust jest bardzo naturalny i bez efektu „kaczego dziubka”, chyba że pacjentka życzy sobie inaczej.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Opryszczka w stanie aktywnym,
  • problemy z zakresu chorób autoimmnologicznych
  • tendencja do powstawania blizn przerostowych
  • nadwrażliwość na substancję kwasu hialuronowego
Umów wizytę Rezwerwacja online

DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT? DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT?

Podczas decyzji o zabiegu powiększania ust najważniejszy jest wybór doświadczonego lekarza i wysokiej jakości preparatu. W J’adore Instytut możecie mieć Państwo pewność, ze zabieg wykonywany jest przez przeszkolonego i doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Współpracujemy z dr Łukaszem Orydnowskim oraz dr Lidią Majewską. Stosowane w Naszym gabinecie preparaty to Restylane, StylAge, Juvederm. Zapraszamy do konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. W przypadku decyzji o zabiegu konsultacja jest bezpłatna.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Galeria przed i po Galeria przed i po

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

PREPARAT PLN
Powiększanie ust (Restylane Lip Volume, Stylage Special Lips, Stylage M/1ml) 1200 zł 

Juvederm Volbella / Volift (1 ml) 1300 zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź