Wybierz miasto:

Nucleofill

Nucleofill - co to jest?

Nucleofill - co to jest?

Nucleofill, czyli preparat do biostymulacji i odnowy skóry. Został on stworzony na podstawie naturalnych polinukleotydów.

Biostymulacja skóry jest ważną formą regeneracji skóry, polegającą na odnowie i poprawie jej cech fizjologicznych.

Polinukleotydy występują we wszystkich organizmach. To malutkie części kwasów nukleinowych DNA i RNA. Mają one zdolność przestrzennego przyłączania dużej liczby cząsteczek wody, co skutkuje nawilżeniem tkankowym, a także wspomaga odbudowę komórek skóry. Zwalczają także wolne rodniki i hamują foto i chronostarzenie.

Zabieg pomoże ci:

 • poprawi jakość i gęstość skóry
 • zniweluje drobne zmarszczki
 • poprawi owal twarzy i jej napięcie
 • odmłodzi i silnie zastymuluje do naprawy
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Pierwsze oznaki starzenia się skóry można zaobserwować już w wieku 25lat. W tym czasie skóra zaczyna już tracić naturalny blask, wiotczeje i pojawiają się  na niej zmarszczki.

W takiej sytuacji pomóc może zabieg Nucleofill, który:

 • działa antyoksydacyjnie,
 • a wnikając w głąb skóry regeneruje ją, nawilża
 • liftinguje.

Poprzez ciągłe działanie na skórę twarzy czynników zewnętrznych jakimi są wiatr, mróz, śnieg, deszcz czy promieniowanie UV, a także zła dieta, palenie papierosów i zanieczyszczenie powietrza kondycja skóry znacznie się pogarsza. Przez jej osłabienie spowalniają się funkcje naprawcze, co skutkuje brzydką, szarą, wiotką cerą, która jest podatna na wszelkie podrażnienia i szybciej ulega starzeniu komórek.

Umów wizytę w naszym salonie medycyny estetycznej w Warszawie 

1190zł

Koszt zabiegu

od 1190zł

Czas zabiegu

45-60min

Znieczulenie

Tak

Liczba zabiegów

2-4

Odstępy

Co 3-4 tyg

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, ręce

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Trzy etapy działania Nucleofill
  Jak przebiega zabieg nucleofill?
  Wskazania do wykonania zabiegu Nucleofill:
  Przeciwwskazania to przede wszystkim:
  Efekt widoczny od razu
  Zabieg "przypominający"
  Najczęściej zadawane pytania:

  Trzy etapy działania Nucleofill Trzy etapy działania Nucleofill

  Jak działa Nucelofill:

  • pierwszy to wytwarzanie kolagenu typu I i elastyny, co pomaga unieść i zagęścić tkanki skórne
  • drugi to działanie antyoksydacyjne i wyeliminowanie wolnych rodników
  • trzecim i ostatnim etapem jest zapewnienie długotrwałego nawilżenia i nawodnienia komórek skóry

  Mikrocząstki polimeryczne:

  Mają zdolność natychmiastowego działania, które pozwala wyeliminować wolne rodniki, powstających w skutek wielu niesprzyjających czynników. Wsród nich wyróżnić głównie można długotrwały i silny stres, zanieczyszczone powietrze, długotrwałe opalanie się, zła dieta, a także nadużywanie alkoholu i palenie papierosów.

  Wolne rodniki utleniają tłuszcze, również te w naskórku, co narusza barierę ochronną skóry i wysusza ją. Włókna kolagenowe zostają uszkodzone i podatne na powstawanie podrażnień i zmarszczek.

  Terapia polinukleotydowa korzystnie wpływa na zdrowie, kondycję skóry i jej koloryt, co powoduje jej piękny i sprężysty wygląd.

  Czym jest lifting?

  Jest to zabieg, który pomaga wygładzić zmarszczki i naciągnąć skórę twarzy.

  Co to są antyoksydanty?

  To inna nazwa przeciwutleniaczy, czyli związków, które usuwają z organizmu człowieka wolne rodniki. Pomaga to spowolnić procesy starzenia i zmniejsza ryzyko rozwoju chorób cywilizacyjnych. Głównymi przeciwutleniaczami są:

  -witamina A

  -witamina E

  -witamina C

  -karotenoidy

  -bioflawonoidy

  -składniki mineralne

  -koenzym Q

  Czym tak właściwie jest nawilżenie skóry?

  Głównym celem nawilżania skóry jest magazynowanie wody. Tylko dlaczego nie można oblać się po prostu wodą lub poleżeć w długiej kąpieli aby w pełni nawilżyć swój organizm? Otóż mechanizm ten działa zupełnie inaczej. Woda, która płynie z kranu jest często wodą z kamieniem, a woda w basenie zawiera bardzo duże stężenie chloru, co sprzyja przesuszaniu i podrażnieniom. Skórę należy nawilżać specjalnymi kosmetykami przeznaczonymi do różnych typów skóry, których działanie wspomagają zabiegi w gabinetach kosmetycznych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak przebiega zabieg nucleofill? Jak przebiega zabieg nucleofill?

  nucleofill warszawaW pierwszej kolejności specjalista sprawdza stan skóry i na tej podstawie wybiera preparat: Strong lub Medium.

  Możliwe jest znieczulenie twarzy specjalnym kremem, ponieważ osoby wrażliwe na ból mogą odczuwać bardzo nieprzyjemne bodźce sprawiające wrażenie rozpierania i szczypania skóry.

  Następnie w punkty bioestetyczne, w dolną i środkową część twarzy wstrzykuje po 0,15ml preparatu. Najlepiej powtarzać serię takich zabiegów co 2-4 tygodnie.

  W wyjątkowych przypadkach wymagane jest zastosowanie terapii łączonej. Polega to na podaniu przez kosmetyczkę zastrzyku z preparatem w środkową część twarzy (dawka Strong), a w dolną część twarzy i szyję dawkę Medium. Daje to dużo lepszy efekt całego zabiegu.

  Wskazaniami do tego rodzaju zabiegu jest przede wszystkim odwodniona i niedotleniona skóra, która utraciła swoją sprężystość i stała się przesuszona. Każdy gabinet kosmetyczny dostosuje specjalny produkt i zabieg do wieku i konkretnego rodzaju skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do wykonania zabiegu Nucleofill: Wskazania do wykonania zabiegu Nucleofill:

  • redukcja wiotkości skóry
  • poprawa jej elastyczności i nawilżenia
  • regeneracja
  • minimalizowanie fotostarzenia i fotouszkodzeń
  • poprawa nawilżenia
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania to przede wszystkim: Przeciwwskazania to przede wszystkim:

  • choroby nowotworowe
  • brak prawidłowego krzepnięcia krwi
  • stany zapalne i infekcje skóry
  • opryszczka
  • ciąża i karmienie piersią
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekt widoczny od razu Efekt widoczny od razu

  nucleofill w warszawiePo zabiegu Nucleofill skóra staje się jędrniejsza, szybciej się regeneruje i zagęszcza. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu i mocnemu nawilżeniu jest widocznie sprężysta i odmłodzona. Poprawia się koloryt skóry, a zmarszczki widocznie płycieją. Najważniejszy po zabiegu jest fakt, że wygląda to bardzo naturalnie. Twarz jest wyraźne pełniejsza blasku, ale nie zmieniają się jej naturalne rysy, dzięki czemu nie ma efektu sztuczności. Po wykonaniu zabiegu nie ma jakiś specjalnych wytycznych, które należy wcielić w życie. Należy używać kosmetyków poleconych w gabinecie kosmetycznym i stosować się do rad i zaleceń kosmetyczki bądź kosmetologa.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zabieg "przypominający" Zabieg

  Ważną rzeczą jest, aby po 4-6 miesiącach zgłosić się do kliniki medycyny estetycznej na zabieg utrwalająco-przypominający. Jak w przypadku innych zabiegów biostymulacyjnych, trzeba pamiętać, że rezultaty rosną z czasem w miarę regularnego powtarzania zabiegów. Wiąże się to z regeneracją i przebudową skóry, a substancje podane w preparacie dają skórze sygnał do kolejnego etapu procesu odbudowy tkanek skórnych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Najczęściej zadawane pytania: Najczęściej zadawane pytania:

  • „Czy ten zabieg jest dla mnie?”

  Oczywiście przede wszystkim wszystko zależy od tego czy nie ma żadnych z wyżej wymienionych przeciwwskazań. Jeśli nie to odpowiedź jest prosta: zabiegi zawierające Nucleofill przydadzą się każdemu, kto uważa, że jego skóra potrzebuje wsparcia, poprawy wyglądu i zwiększenia jędrności.

  • „Czy zabieg należy powtórzyć?”

  Otóż tak jak wyżej zostało to opisane do uzyskania dobrego i trwalszego efektu zabieg ten należy powtórzyć za 4-6 miesięcy. O kolejnych wizytach decyduje kosmetyczka prowadząca pacjentkę.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Ten zabieg jest fantastyczny! Moja skóra jest piękna i napięta! Mam 50 lat i efekt po 3 zabiegach jest powalający Maria

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź