Wybierz miasto:

AKCJA POLECANIA W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE!

AKCJA POLECANIA W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE!
Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w promowanej przez nas Akcji Polecania! Poleć nasz Instytut siostrze, przyjaciółce, koleżance z pracy – osobie, która jeszcze nigdy i nas nie była – i zgarnij atrakcyjny rabat! Zarówno Ty jak i polecona przez Ciebie osoba otrzymacie od nas 20 złotych* do wykorzystania na dowolną usługę kosmetyczną bądź fryzjerską. Czym więcej osób polecisz, tym większą zniżkę otrzymasz! Uwaga! Nasi stali Klienci mogą uzyskać w Akcji Polecania nawet 15-procentowy rabat**. *20-złotowy rabat obowiązuje na wszystkie zabiegi za wyjątkiem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz makijażu permanentnego powyżej 50 złotych. **15-procentowy rabat dla stałych Klientów obowiązuje tylko w przypadku otrzymania specjalnego SMS-a.

Poleć Nas Znajomemu a TY i DRUGA OSOBA otrzymacie po 20zł do wykorzystania na wybraną usługę!

Lub nawet 15% na dowolną usługę kosmetyczną.

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Zasady promocji

Zasady promocji Zasady promocji

*Rabat 20zł obowiązuje na zabiegi powyżej 50zł,

*Rabat 15% nie obowiązuje na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz makijaż permanentny

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź