fbpx

Wybierz miasto:

PAKIETY ZABIEGÓW W SALONIE J’ADORE W WARSZAWIE

PAKIETY ZABIEGÓW W SALONIE J’ADORE W WARSZAWIE
W pakietach taniej! Zapoznaj się z naszą niezwykle korzystną ofertą pakietową. Proponujemy Ci starannie dobrane pakiety zabiegów, których łączna cena sprzyja oszczędnościom! Nowe promocje, atrakcyjne zestawy, okazje na miarę XXI wieku – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wybierz najlepiej odpowiadający Cię pakiet i skontaktuj się z nami celem ustalenia terminu!

od 100

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

PAKIET ODNOWA TWARZY
PAKIET "SILNE WYSZCZUPLANIE"
DEPILACJA LASEROWA CAŁE CIAŁO
METAMORFOZA
NATURALNE ODMŁODZENIE TWARZY
MAKIJAŻ PERMANETNY KOMPLET
PIĘKNA TY

PAKIET ODNOWA TWARZY PAKIET ODNOWA TWARZY

Pakiet Odnowa Twarzy to zestaw zabiegów dedykowanych każdej przedstawicielce płci pięknej, która pragnie szybko i skutecznie pozbyć się niedoskonałości skórnych. Promienna cera, młody wygląd, zdrowa skóra, naprawa uszkodzeń i wiele, wiele więcej. Pakiet Odnowa Twarzy kryje w sobie:

 

1650zł zamiast zamiast 2000zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

PAKIET "SILNE WYSZCZUPLANIE" PAKIET

Silne Wyszczuplanie to wyjątkowy Pakiet skierowany do wszystkich Pań, które pragną zmienić nie tylko swój wygląd, ale również nawyki żywieniowe. Redukcja tkanki tłuszczowej, koniec z nieestetycznym cellulitem, zgrabne i jędrne pośladki i wiele, wiele więcej. Pakiet Silne Wyszczuplanie kryje w sobie:

 • 4 zabiegi Accent XL na pośladki bądź uda;

1999zł zamiast 2450zł

 • Opieka profesjonalnego dietetyka przez 30 dni.
Umów wizytę Rezwerwacja online

DEPILACJA LASEROWA CAŁE CIAŁO DEPILACJA LASEROWA CAŁE CIAŁO

Koniec z owłosionym ciałem! Masz dość ciągłej zabawy z maszynką do golenia? Męczą Cię wrastające włoski? A może wybierasz się na imprezę, bal, basen, randkę…? Pakiet Depilacja Laserowa Całe Ciało sprawdzi się w przypadku wszystkich tych, którzy borykają się z nieestetycznym owłosieniem. W ofercie:

999zł zamiast 1400zł!

Umów wizytę Rezwerwacja online

METAMORFOZA METAMORFOZA

Bądź piękna każdego dnia! Metamorfoza to wyjątkowy pakiet dedykowany każdej kobiecie, która pragnie zmiany. My oferujemy Wam całkowitą metamorfozę w kwestii wyglądu. Wychodząc z naszego Instytutu będziesz zupełnie inną osobą, aniżeli kilka godzin wcześniej. Pakiet Metamorfoza kryje w sobie:

 • Fryzura – koloryzacja oraz strzyżenie (jeden kolor);
 • Ręce – manicure klasyczny bądź hybrydowy;
 • Nogi – pedicure klasyczny bądź hybrydowy;
 • Twarz – henna + regulacja.

370zł zamiast 430zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

NATURALNE ODMŁODZENIE TWARZY NATURALNE ODMŁODZENIE TWARZY

Czy wiesz, że metamorfoza może dotyczyć nie tylko fryzury czy paznokci, ale również samej twarzy? W naszym Instytucie specjalizujemy się w wysokiej klasy zabiegach odmładzających, rewitalizujących, relaksujących… Całkowita Metamorfoza Twarzy to Pakiet, w którym znajdziecie:

 • Zabieg Resist CT;
 • Zabieg Hydrobalans;
 • Zabieg Accent XL;
 • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym (1 ml);
 • Botox (na jedną partię).

2600zł zamiast 3100z

Umów wizytę Rezwerwacja online

MAKIJAŻ PERMANETNY KOMPLET MAKIJAŻ PERMANETNY KOMPLET

Masz dość ciągłego przesiadywania przed lustrem? Męczy Cię poprawianie makijażu w ciągu dnia? A może nie lubisz testować coraz to nowszych kosmetyków kolorowych? Jest na to rada. Nasz Pakiet Makijaż Permanentny sprawi, że będziesz wyglądać olśniewającą niezależnie od dnia oraz godziny. W ofercie:

 • Makijaż permanentny brwi;
 • Makijaż permanentny ust;
 • Makijaż permanentny oczu (kreski).

 

1900zł zamiast 2300zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

PIĘKNA TY PIĘKNA TY

Piękna Ty to wyjątkowy Pakiet, który sprawdzi się przede wszystkim na szczególne okazje – ślub, wesele, randkę, spotkanie rodzinne, sesję zdjęciową etc. Oferta ta skierowana jest do wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które pragną w ten jeden wyjątkowy dzień wyglądać niczym najjaśniejsze gwiazdy. Piękna Ty kryje w sobie:

 • Kompleksowy makijaż;
 • Stylowe upięcie włosów;
 • Elegancki manicure;
 • Seksowny pedicure.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź