fbpx

Wybierz miasto:

PEELING KAWITACYJNY WARSZAWA

PEELING KAWITACYJNY WARSZAWA
Peeling kawitacyjny to kompleksowy zabieg odświeżający oraz oczyszczający delikatną skórę twarzy. Świetnie sprawdzi się w przypadku cery wrażliwej bądź ze skłonnością do powstawania naczynek. Zabieg kawitacji może być bez większych obaw stosowany niezależnie od rodzaju skóry. Nieinwazyjny, a co za tym idzie maksymalnie bezpieczny, doskonale sprawdzi się jako wstęp do innych zabiegów kosmetycznych oferowanych w naszym salonie. Peeling kawitacyjny , zwany potocznie kawitacją, to kompleksowy, profesjonalny zabieg oczyszczający, znacząco różniący się od tych, wykonywanych w domowym zaciszu. W porównaniu do domowych peelingów, wchodzi znacznie głębiej w skórę, przy zachowaniu maksymalnej delikatności. Warto nadmienić, iż zabieg ten może być bez przeszkód stosowany przez wszystkich, niezależnie od wieku czy typu skóry. Peeling kawitacyjny nie bez przyczyny wykonywany jest na wilgotnej skórze. Całość opiera się na stopniowym zmniejszaniu ciśnienia przy jednoczesnej szybkiej przemianie fazy ciekłej w gazową. Podczas procesu, zetknięcie skóry z ultradźwiękami prowadzi do powstania tzn. mikropęcherzyków, które dzięki rozpadowi skutecznie rozbijają stare komórki naskórka. Efektem zabiegu kawitacyjnego, najogólniej rzecz ujmując, jest usunięcie martwego naskórka. Peeling kawitacyjny niezwykle dokładnie czyści skórę oraz skutecznie hamuje namnażanie się nań bakterii. Wibracje, do których dochodzi w czasie zabiegu stymulują przepływ krwi i limfy, co przekłada się na maksymalne dotlenienie i pobudzenie skóry. Efekty peelingu kawitacyjnego widoczne są już po pierwszej wizycie. Skutecznie przeprowadzony zabieg początkowo eliminuje wągry, zaskórniki i inne niedoskonałości skóry, a także znacząco poprawia gospodarkę wodną organizmu. Pacjenci twierdzą również, że całość jest niezwykle relaksująca. Umów się na wizytę peelingu kawitacyjnego online 24h/dobę, telefonicznie lub przez emaila. 

Cena zabiegu w naszym salonie kosmetycznym w Warszawie:  już od 89

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Peeling kawitacyjny – czym jest i co warto o nim wiedzieć?
Jak wygląda zabieg peelingu kawitacyjnego w naszym warszawskim salonie?
Dla kogo przeznaczony jest zabieg peelingu kawitacyjnego?
Wskazania do wykonywania zabiegu peeling kawitacyjny
Rejony zabiegu peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny twarzy
Peeling kawitacyjny szyi
Peeling kawitacyjny dekoltu
Peeling kawitacyjny pleców i ramion
Jak przygotować się do zabiegu peeling kawitacyjny?
Zalecenia dla Pacjentów po zabiegu peeling kawitacyjny
Jak często należy powtarzać zabieg peeling kawitacyjny?
Zalety zabiegu peeling kawitacyjny
Przeciwskazania do wykonywania zabiegu peeling kawitacyjny
Cennik zabiegów peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym w Warszawie
ZARERZWUJ 24/H NA DOBĘ LUB KUP ONLINE

Peeling kawitacyjny – czym jest i co warto o nim wiedzieć? Peeling kawitacyjny – czym jest i co warto o nim wiedzieć?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, z peelingu kawitacyjnego może korzystać praktycznie każdy. Skóra, niezależnie od rodzaju, wymaga regularnego złuszczania, dlatego też kawitacja będzie mieć pozytywne działanie w przypadku każdego Pacjenta. Oczywiście, w niektórych przypadkach zabieg ten jest szczególnie polecany. Regularnej kawitacji winny poddawać się osoby borykające się z trądzikiem (zarówno pospolitym jak i różowatym), znaczną ilością zaskórników i wągrów, z tzn. „świecącą się twarzą” (przy nadmiernym wydzielaniu się sebum), skórą zmęczoną i poszarzałą, pierwszymi oznakami starzenia (z pierwszymi zmarszczkami), skrajnie przesuszoną. Można zatem zauważyć, że peeling kawitacyjny doskonale sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju cery – cery mieszanej, cery tłustej, cery suchej, cery wrażliwej, cery naczynkowej.

Peeling kawitacyjny doskonale łączy się z innymi zabiegami kosmetycznymi. Nasz Salon Kosmetyczny preferuje kawitacje jako formę przygotowania do nieco bardziej skomplikowanych zabiegów nawilżających, odżywiających i odmładzających. Jako że jest on nieinwazyjny, a jednocześnie wyjątkowo skuteczny, przyspiesza proces wchłaniania składników aktywnych.

Jako specjaliści w zakresie szeroko pojętych zabiegów kosmetycznych, zalecamy wykonywanie peelingu kawitacyjnego w określonym czasie w tzn. miesiącach chłodnych – od końca września do początku kwietnia. Złuszczana skóra nie powinna być bowiem narażana na działanie silnych promieni słonecznych.

Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Jak wygląda zabieg peelingu kawitacyjnego w naszym warszawskim salonie? Jak wygląda zabieg peelingu kawitacyjnego w naszym warszawskim salonie?

Zabieg poprzedzony jest demakijażem skóry oraz jej zwilżeniem uprzednio przygotowanym roztworem do kawitacji. Sam peeling polega na wytwarzaniu fal ultradźwiękowych za pomocą specjalnego urządzenia.

Peeling kawitacyjny to stosunkowo krótki zabieg, zależnie od rejonu trwa od 30 do 60 minut. Zaleca się, aby przyjść na zabieg bez makijażu. Oczywiście, w razie wcześniejszego zastosowania jakichkolwiek kosmetyków, również kolorowych, kosmetyczka przed przystąpieniem do pracy oczyści skórę Pacjentowi.

Kawitacja odbywa się wyłącznie na zwilżonej wcześniej skórze przy pomocy specjalnego urządzenia odpowiedzialnego za produkcję fal ultradźwiękowych. Sam zabieg nie jest bolesny, aczkolwiek zależnie od indywidualnych predyspozycji Pacjenta, może on odczuwać łaskotanie bądź drapanie w miejscu jego wykonywania. Jeśli chodzi o odczucia, peeling kawitacyjny można porównać do masażu twarzy bądź innej części ciała wibrującą szczoteczką elektryczną.

Podczas peelingu kawitacyjnego skóra jest dokładnie oczyszczana milimetr po milimetrze, bez pominięcia żadnego fragmentu wybranego obszaru. W przypadku miejsc problematycznych np. brody bądź nosa, proces oczyszczania może trwać dłużej. Całość kończy się nałożeniem na miejsce zabiegu specjalnej maseczki – zależnie od rodzaju skóry.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Dla kogo przeznaczony jest zabieg peelingu kawitacyjnego? Dla kogo przeznaczony jest zabieg peelingu kawitacyjnego?

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn mających problem miejscowego przesuszenia naskórka, który jest uciążliwy do zwalczenia innymi metodami. Przyjdź do naszego salony kosmetycznego w Warszawie na konsultacje z naszymi specjalistkami.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Wskazania do wykonywania zabiegu peeling kawitacyjny Wskazania do wykonywania zabiegu peeling kawitacyjny

 • Pierwsze oznaki starzenia się skóry;
 • Zaburzenia produkcji kolagenu oraz elastyny;
 • Nadmiar toksyn, łoju, bakterii;
 • Przebarwienia skóry;
 • Przesuszenie skóry;
 • Pierwszy etap przed innymi zabiegami na twarz.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Rejony zabiegu peeling kawitacyjny Rejony zabiegu peeling kawitacyjny

Twarz, szyja, dekolt, plecy, ramiona.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Peeling kawitacyjny twarzy Peeling kawitacyjny twarzy

Peeling kawitacyjny twarzy prowadzi do szybkiego, w pełni bezpiecznego, bezbolesnego oczyszczenia skóry. Odpowiednio przeprowadzony zabieg pozwala szybko i sprawnie usunąć nie tylko martwe komórki skóry (naskórek), ale również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Kawitacja twarzy doskonale sprawdzi się jako „wstęp” do zabiegów odmładzających. Wytwarzane przy pomocy specjalnego urządzenia fale ultradźwiękowe prowadzą do rozbicia i usunięcia martwych komórek, a tym samym odsłonięcia młodszej warstwy skóry. Peeling kawitacyjny pozwala pozbyć się nadmiaru łoju, bakterii oraz substancji toksycznych, na które narażeni jesteśmy dzień w dzień – zwłaszcza mieszkając w dużych i zatłoczonych miastach. Kolejnym ważnym efektem zabiegu jest znacząco poprawa krążenia krwi i limfy, a co za tym idzie skuteczne dotlenienie twarzy. Pobudzone komórki sprzyjają naturalnej odnowie oraz redukcji zmarszczek. Oczywiście, kawitacja pozwala całkowicie zniwelować zaskórniki, wągry oraz trądzik, a także zredukować i wygładzić niewielkie zmarszczki.

Peeling kawitacyjny doskonale współgra z innymi zabiegami kosmetycznymi – sprzyja wchłanianiu się składników. Kawitacja dedykowana jest każdej skórze, również cerze wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień czy z rozszerzonymi naczynkami.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Peeling kawitacyjny szyi Peeling kawitacyjny szyi

Peeling kawitacyjny szyi doskonale sprawdzi się w przypadku osób borykających się z pierwszymi oznakami starzenia. Kawitacja pozwala bowiem pozbyć się wszelkiego rodzaju niedoskonałości skórnych, finalnie gwarantując nam gładką, świeżą i młodą skórę. Podczas zabiegu skóra szyi oczyszczalna jest za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowicę emitującą fale ultradźwiękowe. Połącznie wysokiego ciśnienia i ciepła sprzyja oczyszczeniu miejsca zabiegi nie tylko z martwego naskórka, ale również niedoskonałości skórnych, przebarwień oraz toksyn. Pełna kuracja składa się z 5 – 1- zabiegów przeprowadzanych w tygodniowych odstępach, zależnie oczywiście od indywidualnych predyspozycji Pacjenta. Po wykonaniu całej kuracji zaleca się powtarzać zabieg celem utrzymania osiągniętych efektów raz na kilka miesięcy.

Uwaga! Peeling kawitacyjny sprawdzi się również w przypadku blizn!

Umów wizytę Rezwerwacja online

Peeling kawitacyjny dekoltu Peeling kawitacyjny dekoltu

Peeling kawitacyjny to delikatny, a jednocześnie maksymalnie skuteczny zabieg, który sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju skóry. Kawitacja dekoltu nie tylko usuwa martwy naskórek, ale również gruntownie oczyszcza dane miejsce, sprawiając, że te staje się wyraźnie gładsze, nawilżone i odżywione. Całość jest maksymalnie odprężająca.

Peeling kawitacyjny dekoltu zalecany jest przy wystąpieniu pierwszych oznak starzenia. Fale ultradźwiękowe nie tylko poprawiają mikrokrążenie skóry, ale również dotleniają ją, oczyszczają oraz odświeżają. Kawitacja pobudza naturalne procesy zachodzące w skórze, przede wszystkim odnowę komórką oraz produkcję kolagenu i elastyny. Pełna kuracja sprawia, że dekolt zachowuje młodzieńczy wygląd, zaś skóra staje się gładka i promienna.

Kawitacja stanowi również doskonały wstęp do innych zabiegów kosmetycznych, w tym zabiegów pielęgnacyjnych, odżywczy i rewitalizujących.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Peeling kawitacyjny pleców i ramion Peeling kawitacyjny pleców i ramion

Peeling kawitacyjny pleców i ramion przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy borykają się ze skrajnie przesuszonym naskórkiem. Zabieg ten nie tylko oczyszcza skórę, ale również ją nawilża. Doskonale sprawdzi się w przypadku cery wrażliwej, delikatnej i skłonnej do podrażnień. Stanowi świetną alternatywę chemicznych peelingów oraz zabiegów wykonywanych w domowym zaciszu. Cyklicznie przeprowadzana kawitacja odświeża oraz oczyszcza naskórek pleców i ramion, a także niweluje przebarwienia, blizny, zmarszczki, trądzik czy inne niedoskonałości skóry. Jako że jest to zabieg nieinwazyjny, może stanowić wstęp do innych zabiegów kosmetycznych – pielęgnacyjnych, odżywczych i odmładzających, w tym rytuałów odżywczych, masek nawilżających, zabiegów z użyciem kolagenu, a także zabiegów z użyciem złota. Dodatkowo, kawitacja wzmacnia przyjmowanie składników aktywnych oraz witamin zawartych w preparatach stosowanych w naszym salonie, a co za tym idzie, zwiększa właściwości każdego innego zabiegu wykonywanego na tym samym obszarze.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Jak przygotować się do zabiegu peeling kawitacyjny? Jak przygotować się do zabiegu peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny nie wymaga wcześniejszego przygotowania się. W dniu zabiegu nie zaleca się nakładania na twarz kosmetyków, również kolorowych.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zalecenia dla Pacjentów po zabiegu peeling kawitacyjny Zalecenia dla Pacjentów po zabiegu peeling kawitacyjny

Po zabiegu Pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. Zależnie od indywidualnych predyspozycji Pacjenta, po zabiegu peelingu kawitacyjnego dane partie skóry mogą być podrażnione np. zaczerwienione. Nie zaleca się przeprowadzania zabiegu na kilka dni przed ważnym wyjściem. Do trzech tygodniu po wykonaniu kawitacji należy unikać słońca, zaś przy każdym wyjściu z domu stosować kremy z filtrem SPF 20.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Jak często należy powtarzać zabieg peeling kawitacyjny? Jak często należy powtarzać zabieg peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny należy powtarzać zależnie od potrzeb, jednakże nie częściej niż raz w tygodniu. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonywanie go raz w miesiącu. Częstotliwość zabiegów maleje wraz z ich intensywnością. Osoby, które dopiero rozpoczynają proces oczyszczania skóry poprzez kawitację zmuszone są częstszych wizyt. W przypadku cery normalnej zabieg powinien być robiony w ramach odświeżenia skóry jesienią oraz początkiem wiosny. Przy tzn. cerze problematycznej, trwały efekt możliwy jest do uzyskania dopiero po 4 – 5 zabiegach, wykonywanych w regularnych odstępach – tygodniowych, dwutygodniowych lub miesięcznych.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zalety zabiegu peeling kawitacyjny Zalety zabiegu peeling kawitacyjny

 • Dogłębne oczyszczenie skóry;
 • Odświeżenie i dotlenienie skóry;
 • Poprawa mikrokrążenia;
 • Stymulacja procesów odnowy komórkowej, w tym produkcji kolagenu i elastyny;
 • Gładka, czysta, promienna skóra;
 • Nawilżenie skóry;
 • Detoksykacja i odkażenie skóry.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwskazania do wykonywania zabiegu peeling kawitacyjny Przeciwskazania do wykonywania zabiegu peeling kawitacyjny

 • Ciąża oraz karmienie piersią;
 • Silne infekcje bakteryjne, wirusowe oraz grzybiczne;
 • Rozrusznik serca oraz metalowe implanty;
 • Choroby nowotworowe i inne choroby przewlekłe;
 • Zakrzepowe zapalenie żył.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym w Warszawie Cennik zabiegów peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym w Warszawie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym cennikiem zabiegów peelingiem kawitacyjnym w salonie urody w Warszawie. Cena zależna jest od obszaru poddawanego zabiegowi. Uwaga! Pełen zabieg polega na oczyszczeniu oraz złuszczeniu naskórka, a także nałożeniu na świeżą skórę odpowiedniej maski. Całość poprzedzona jest krótkim, aczkolwiek wnikliwym wywiadem kosmetycznym oraz badaniem stanu oraz rodzaju cery.

 

Peeling kawitacyjny (każdy zabieg wykonywany jest z demakijażem, konsultacją, maską i serum) 
Peeling kawitacyjny – twarz  125 zł zamiast 140 zł
Peeling kawitacyjny twarz i ultradźwięki  160 zł zamiast 210 zł
Peeling kawitacyjny – twarz + szyja 145 zł zamiast 160zł
Peeling kawitacyjny – twarz + szyja + dekolt 160 zł  zamiast 250zł
Peeling kawitacyjny – twarz + szyja + dekolt + ultradźwięki  200 zł zamiast 300zł
Peeling kawitacyjny na twarz do innego zabiegu  70zł
Peeling kawitacyjny na twarz. szyję i dekolt do innego zabiegu  100zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZARERZWUJ 24/H NA DOBĘ LUB KUP ONLINE ZARERZWUJ 24/H NA DOBĘ LUB KUP ONLINE

               

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź