Wybierz miasto:

PIXEL RF – ROZSTĘPY, ZMARSZCZKI, BLIZNY, RESURFACING WARSZAWA

PIXEL RF – ROZSTĘPY, ZMARSZCZKI, BLIZNY, RESURFACING WARSZAWA

PIXEL RF - Innowacyjna technologia Radiofrekwencji  w połączeniu z Plazmą frakcyjną

Pixel RF to aktualnie jedna z najbardziej nowoczesnych metod w walce z bliznami, rozstępami, uszkodzeniami słonecznymi i śladami po przebytym trądziku. PIXEL RF opiera swoje działanie na sile lasera frakcyjnego z mocą fal radiowych. Zastosowanie tych  dwóch technologii  skutkuje otrzymaniem mocniejszych rezultatów w krótszym czasie zabiegowym. W czasie zabiegu działanie  lasera wywołuje siateczkę mikrouszkodzeń, które skutkują wzmożoną stymulacją skóry do odnowy, pobudzając również produkcję elastyny i kolagenu.  Specjalnie głowice zabiegowe pozwalają wykonywać zabieg również na większe obszary ciała jak nogi, brzuch, dekolt.

Cena zabiegu: od 290

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  EFEKTY ZABIEGÓW
  O ZABIEGU
  JAK WYGLĄDA ZABIEG?
  PIELĘGNACJA PO ZABIEGU PIXEL RF
  REZULTATY ZABIEGÓW
  DLA KOGO?
  PRZECIWWSKAZANIA
  GALERIA PRZED I PO
  Cennik zabiegów

  EFEKTY ZABIEGÓW EFEKTY ZABIEGÓW

  Pixel RF skutecznie zmniejsza ilość zmarszczek, wpływa na strukturę skóry (zwiększa gęstość i jędrność) – tworząc efekt subtelnego liftingu, redukuje blizny i rozstępy. Kuracja doskonale wpływa na poprawę kondycji naszej skóry, odświeża ją, widocznie staję się młodsza i bardzie napięta. Pixel RF wpływa wysoce zadowalająco na redukcję blizn oraz rozstępów, jak również przy leczeniu blizn potrądzikowych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  O ZABIEGU O ZABIEGU

  pixelrf_detail_headingZabieg  PIXEL RF  wywołuje powstanie siatki mikrouszkodzeń, na obszarze skóry właściwej i naskórka.  Dzięki działaniu wiązki lasera aktywowane są procesy  odbudowy i tworzenia komórki.  Powstałe mikrouszkodzenia w wyniku oddziaływania wiązki lasera otoczone są tzw. Obszarem urazu termicznego – czego skutkiem jest obkurczenie kolagenu,  przebudowa  skóry  co wywołuje w efekt remodeling  liftingu skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK WYGLĄDA ZABIEG? JAK WYGLĄDA ZABIEG?

  Po przeprowadzonej  konsultacji z kosmetologiem miejsce poddane zabiegowi  jest dezynfekowane a później  znieczulane.  Po dobraniu właściwych  parametrów  dla danej skóry, przystępuje się do przeprowadzenia  zabiegu. Bezpośrednio po wizycie skóra jest widocznie zaczerwieniona, towarzyszy też uczucie pieczenia. W przypadku przeprowadzenia leczenia na obszar głębokich blizn czy rozstępów może  wystąpić  silniejsze podrażnienie. Obrzęk i zaczerwienienie utrzymać się może do 12-48  godzin po przebytym zabiegu.

  Czas zabiegu to na ogół  30-45 minut – w zależności od wielkości  obszaru zabiegowego.

  Dla uzyskania zadowalających efektów zaleca się wykonać serie od 3-5 zabiegów w odstępach 2-5 tygodni.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PIELĘGNACJA PO ZABIEGU PIXEL RF PIELĘGNACJA PO ZABIEGU PIXEL RF

  Na obszar poddany zabiegowi należy aplikować maść z antybiotykiem, który złagodzi powstające podrażnienia. Bezpośrednio po przeprowadzonej kuracji należy unikać  ekspozycji na słońce,  również należy zastosować  kremy z wysokim filtrem SPF .W początkowej fazie pozabiegowej  nasila się mocne  zaczerwienie skóry, które może utrzymywać się około 12 – 48h. W kolejnej fazie dochodzi do powstania  procesów łuszczenia się naskórka.

  Następny  zabieg można wykonać po upływie około  14-28 dni od  pierwszej kuracji.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REZULTATY ZABIEGÓW REZULTATY ZABIEGÓW

  Efekty zabiegów PIXEL RF widoczne są  niemal  zaraz po pierwszym spotkaniu. Zaobserwować można zwiększenie napięcia skóry, poprawy gęstości, a także wygładzenie istniejących zmarszczek.  Efekty zabiegowe są mocniej widoczne po upływie  1-3 miesięcy od ich wykonania,  w tym czasie dochodzi do silnego pobudzenia stymulacji  procesów produkcji kolagenu.

  Efekty zabiegów  dzielą się na widoczne od razu(np. poprawa napięcia i gęstości, wygładzenie skóry) jak i na progresywne (redukcja rozstępów,blizn, konturu i poprawy  owalu twarzy, redukcja drobnych zmarszczek).

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO? DLA KOGO?

  Zabieg zaleca się wszystkim osobom z problemami z rozszerzonymi porami, trądzikiem, utratą jędrności skóry, przebarwieniami, rozstępami oraz bliznami. Zabieg  PIXEL RF daje  spektakularne efekty w leczeniu  blizn po przebytym trądziku jak i również pourazowych i chirurgicznych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

  •  ciąża,
  • przewlekłe choroby ogólnoustrojowe,
  • aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze, wirusowe,
  • skłonność do bliznowców,
  • kardiowerter, rozrusznik serca,.

  Osoby, które mają skłonność  do tworzenia opryszczki przed wizytą  powinny zastosować maści profilaktyczne.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Obszar 1 zabieg 3 zabiegi 6 zabiegów
  Blizna do 4cm 290zł zamiast 400zł 700zł zamiast 1200zł 1250zł zamiast 2400zł

  Blizna do 5-10cm

  470zł zamiast 800zł 1099zł zamiast 2400zł 1900zł zamiast 4800zł

  Blizna od 10cm

  Wycena po konsultacji Wycena po konsultacji Wycena po konsultacji

  Blizny potrądzikowe – twarz

  900zł zamiast 1300zł 2500zł zamiast 3900zł 3790zł zamiast 7800zł
  Rozstępy 10x10cm 400zł zamiast 800zł 1000zł zamiast 2400zł 1900zł zamiast 4800zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź