Wybierz miasto:

PQ AGE

PQ AGE

PQ AGE

 • PQ AGE jest specjalistycznym preparatem medycznym, który pozwala na wykonanie peelingu. W skład preparatu wchodzi między innymi kwas trichlorooctowy, a także kwas kojowy oraz nadtlenek mocznika.
 • Mimo, iż w skład preparatu wchodzą mocno stężone kwasy, sam zabieg PQ AGE nie jest bolesny. Co więcej, jego przebieg pacjenci odbierają jako niezwykle przyjemny i relaksujący. Na odpowiednio przygotowane partie skóry aplikowany jest peeling. Nakłada się go warstwami.
 • W następnej kolejności, na skórę nakładana jest starannie dobrana maska z kwasem hialuronowym. Maska ma za zadanie dogłębnie nawilżyć i zregenerować skórę, a także złagodzić ewentualne podrażnienia powstałe podczas peelingu.
Dlaczego warto poddać się zabiegowi?

Dlaczego warto poddać się zabiegowi?

Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których warto poddać się zabiegowi PQ AGE. Przede wszystkim to doskonały zabieg bankietowy. Jeżeli szykujemy się na ważne wyjście, warto byłoby odwiedzić gabinet kosmetyczny i z niego skorzystać. Po drugie, zabieg ten w zauważalny sposób poprawia wygląd naszej skóry. Jest on przy tym nieinwazyjny i bardzo bezpieczny. Nie musimy więc obawiać się skutków ubocznych.

Umów wizytę w naszym salonie urody w Warszawie

350ZŁ

Koszt zabiegu

350zł

Czas zabiegu

40min

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

3-4

Odstępy

Co 1 lub 2 tyg

Obszar

Wymagające liftingu

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Podstawowe informacje o zabiegu. 
  Jakie są wskazania do zabiegu?
  Poznaj przeciwwskazania do zabiegu PQ AGE
  Jakich efektów zabiegu PQ AGE można się spodziewać?
  Poznaj najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące zabiegu. 
  Jaka powinna być pielęgnacja po zabiegu?
  Cennik

  Podstawowe informacje o zabiegu.  Podstawowe informacje o zabiegu. 

  Pq age WarszawaKażdemu zależy na atrakcyjnym wyglądzie zewnętrznym. Nie ma się temu co dziwić, gdyż czujemy się wówczas zdecydowanie pewniej siebie. Niestety, czasami domowe zabiegi pielęgnacyjne w postaci maseczek i peelingów nie okazują się wystarczające. Wówczas warto byłoby odwiedzić profesjonalny salon kosmetyczny. Doświadczony kosmetolog doradzi nam wówczas najbardziej pomocne zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z nich może okazać się zabieg PQ AGE.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jakie są wskazania do zabiegu? Jakie są wskazania do zabiegu?

  Pq age WarszawaIstnieje całe mnóstwo wskazań do poddania się zabiegowi PQ AGE. Wśród nich na uwagę zasługuje wiotka skóra, zarówno biustu, ramion jak i brzucha.

  Wskazaniem do wykonania zabiegu będzie:

  -trądzik,
  -zmarszczki, zwłaszcza te drobne i nieutrwalone,
  -wśród wskazań do zabiegu PQ AGE należy wymienić także rozstępy,
  -przebarwienia skórne,
  -blizny zwłaszcza te powstałe na skutek trądziku.

  Trzeba jednak pamiętać o tym, że zabieg ma szansę spłycić jedynie drobne blizny. W przypadku dużych blizn konieczne może być wykonanie innych zabiegów medycyny estetycznej. O wszelkich wątpliwościach zawsze należy rozmawiać ze swoim kosmetologiem. 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Poznaj przeciwwskazania do zabiegu PQ AGE Poznaj przeciwwskazania do zabiegu PQ AGE

  Pq age WarszawaNiestety, mimo, że wskazania do poddania się zabiegowi PQ AGE są liczne, kosmetolog nie zawsze będzie mógł go wykonać.

  Przeciwwskazaniem do zabiegu będą przede wszystkim rany czy stany zapalne skóry. Zabiegu tego nie wolno przeprowadzić również wtedy, gdy kobieta jest w ciąży lub karmi piersią. Wreszcie, zabieg PQ AGE będzie przeciwwskazany wówczas, gdy borykamy się z aktywną opryszczką, łuszczycą czy oparzeniami słonecznymi. Trądzik różowaty z aktywnym rumieniem także może być przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi.  Na szczęście, mnóstwo z wymienionych przeciwwskazań ma charakter przemijający. Z tego też względu po ich ustąpieniu możliwe będzie przeprowadzenie zabiegu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jakich efektów zabiegu PQ AGE można się spodziewać? Jakich efektów zabiegu PQ AGE można się spodziewać?

  Pq age WarszawaKażdy, kto zamierza poddać się zabiegowi PQ AGE chciałby wiedzieć, jakich efektów będzie mógł się spodziewać. Przede wszystkim będzie można liczyć na natychmiastowy efekt ujędrnienianapięcia skóry. Z tego też względu zabieg ten jest bardzo często polecany jako zabieg bankietowy, przed ważnymi wydarzeniami, podczas których chcemy prezentować się nienagannie.
  Skóra po zabiegu zyska także jednolity koloryt. Stanie się zdecydowanie bardziej promienna. Przebarwienia, zarówno te pozapalne jak i posłoneczne. Warto zaznaczyć, że efekty, które pojawiają się po zabiegu bardzo często porównywane są do rezultatów, które możemy uzyskać korzystając z mezoterapii igłowej. Trzeba jednak zaznaczyć, że w przypadku PQ AGE nie używa się igły. Z tego też względu zabieg ten znacznie lepiej zniosą osoby, które nie przepadają za inwazyjnymi zabiegami upiększającymi.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Poznaj najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące zabiegu.  Poznaj najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące zabiegu. 

  Pq age WarszawaPoniżej zaprezentowano listę najczęściej zadawanych pytań w związku z zabiegiem PQ AGE wraz z odpowiedziami:

  1. Jak często wykonywać zabieg?

  Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie około czterech – pięciu zabiegów. Efekty pojawią się już po pierwszym, ale z każdym kolejnym będą one dla nas coraz bardziej satysfakcjonujące. Zabieg ten należałoby powtarzać co około dwa tygodnie w porozumieniu ze swoim kosmetologiem.

  2. Czy osoby z cerą wrażliwą mogą poddać się zabiegowi?

  Wiele osób zastanawia się nad tym, czy zabieg PQ AGE może być wykonywany w przypadku skóry wrażliwej. Na szczęście, można go wykonać nawet na takiej wymagającej skórze.

  3. Czy PQ AGE jest bolesny?

  Kuracja PQ AGE jest bezbolesna, dlatego nie musimy obawiać się przykrych doznań podczas zabiegu. To szczególnie istotne dla osób, które obawiają się bólu i dyskomfortu podczas zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej.

  4.Jak długo trwa zabieg?

  Zabieg PQ AGE nie jest na szczęście zabiegiem długotrwałym. Z tego też względu mogą sobie na niego pozwolić nawet wyjątkowo zabiegane osoby. Trwa on około trzydziestu minut, chociaż czasami czas ten może ulec rzecz jasna wydłużeniu lub skróceniu. Szczegółowych informacji na temat czasu trwania zabiegu udzieli nam klinika medycyny estetycznej, w której wykonujemy zabieg.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jaka powinna być pielęgnacja po zabiegu? Jaka powinna być pielęgnacja po zabiegu?

  Pq age WarszawaKażdy, kto zamierza poddać się zabiegowi PQ AGE zastanawia się nad tym, jaka powinna być pielęgnacja po zabiegu. W tym miejscu należy jednak wspomnieć o tym, iż sam zabieg wymaga odpowiedniego przygotowania. Zanim odwiedzimy instytut urody, powinniśmy przez tydzień unikać depilacji, a także peelingów medycznych. Warto byłoby również odstawić toniki kwasowe. Jak zaś należy postępować po zabiegu? Przede wszystkim zalecałoby się unikać słońca. Opalanie nie będzie więc wskazane. Dobrze byłoby również używać kremu, który złagodzi ewentualne podrażnienie, które nie musi, choć może czasem wystąpić.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik Cennik

  Konsultacja jest bezpłatna

  Umów wizytę w naszym salonie kosmetycznym w Warszawie

  1 zabieg na twarz 380zł
  4 zabiegi na twarz
  1340zł
  1 zabieg na twarz, szyję i dekolt 
  440zł
  4 zabiegi na twarz, szyję i dekolt 
  1540zł
  kawitacja do zabiegu
  105 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  https://jadoreinstytut.com/blackweek/Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź