fbpx

Wybierz miasto:

Promocje

Skorzystaj z Naszych promocji na fryzjerstwo i zabiegi kosmetyczne w salonie w Warszawie! Tel.  510 115 609

Dla niej

Depilacja laserowa Pach

Marzysz, aby pozbyć się raz na zawsze niechcianych włosków? Jeśli tak to koniecznie wypróbuj zabieg depilacji laserowej! Soprano ICE to obecnie najskuteczniejszy laser do trwałego usuwania owłosienia. Zabieg na pachy wykonasz za jedyne 199zł

199zł zamiast 350zł

Dla niej

Mezoterapia igłowa Twarz, szyja, dekolt

Zabieg oparty jest na czystym, nieusieciowanym kwasie hialuronowym  (5ml) - silnie nawilża, regeneruje i spłyca zmarszczki. Zabieg wykonywany jest na twarz, szyję i dekolt

499zł zamiast 800zł

Dla niej

Rewitalizacja skóry Hyalual Rederm 1,8

Marzysz o nawilżonej, młodszej i bardziej promiennej skórze? Skorzystaj z zabiegu rewitalizacji igłowej opartej na nieusieciowanym kwasie hialuronowym (2ml) Hyalual Rederm 1,8.  Zabieg szybko przyniesie doskonałe efekty.

799zł zamiast 1000zł

Dla niej

Retises CT

Siła retinolu z witaminą C - zabieg dedykowany dla skór potrzebujących odnowy, odmłodzenia. Rozwiązanie dla osób zmagających się z przebarwieniami, plamami i niedoskonałościami skóry. Zabieg na szyję GRATIS!

350zł

Dla niej

GENEO oczyszczenie, nawilżenie, odmłodzenie

Skorzystaj z zabiegu GeneO na twarz, a zabieg na szyję wykonamy GRATIS!

299zł

Dla niej

Zabieg PQ AGE!

Wykonaj zabieg na twarz, a otrzymasz zabieg na szyję! Zabieg silnie napina, odmładza i stymuluje skórę do odnowy.

350zł zamiast 490zł

Dla niej

Globalne odmłodzenie IPIXEL Z CLEARLIFT

2 technologie laserowe podczas jednego zabiegu! Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek, niedoskonałości, blizn lub przebarwień i zależy Ci na odmłodzeniu skóry to koniecznie wykonaj zabieg Globalne odmłodzenie. Zabieg opiera się na ablacyjnym i nieablacyjnym resurfacingu skóry podczas jednej sesji.

995zł zamiast 2000zł

Dla niej

NIEBLACYJNY LIFTING CLEARLIFT WRAZ Z PEELINGIEM PRX T33

Chcesz: poprawić owal twarzy, zniwelować zmarszczki, zwiększyć napięcie skóry i poprawić jej gęstość? Jeśli tak to umów się na zabieg PRX T-33 z nieblacyjnym liftingiem Clearlift!

799zł zamiast 1200zł