Wybierz miasto:

Resvera ACF

Resvera ACF - Zabieg odmładzający

Resvera ACF - Zabieg odmładzający

Chcesz stać się jeszcze bardziej piękniejsza i młodsza? Nic nie szkodzi na przeszkodzie. Wybierz zabieg kosmetyczny RESVERA ACF. Jest on oferowany przez wysokiej jakości salon kosmetyczny z siedzibą w Warszawie. To oryginalna terapia, która odmładza naszą skórę, szczególnie skórę twarzy, szyi i dekoltu. Przy zabiegu wykorzystywane są wyspecjalizowane substancje biologiczne. Spowalniają one etap starzenia się skóry. RESVERA ACF:

 • wzmacnia,
 • koryguje
 • zapobiega etapowi przedwczesnego starzenia się.
 • Silne składniki odmładzające używane podczas zabiegu powodują zagęszczenie się skóry
 • wygładzają zmarszczki i likwidują różne przebarwienia.
Zatrzymaj starzenie skóry

Zatrzymaj starzenie skóry

Do skorzystania z zabiegu RESVERA ACF w naszym warszawskim Instytucie Urody kwalifikuje się rodzaj skóry podatny na proces starzenia. Musi to być skóra dojrzała, która jest pozbawiona blasku, dominuje na niej szara barwa i matowość. Z tej usługi należy również skorzystać kiedy zauważy się u siebie oznaki utraty jędrności i elastyczności skóry. RESVERA ACF niszczy różnego rodzaju blizny, rozstępy oraz przebarwienia. Oferowany przez nas zabieg kosmetyczny zajmuje pierwsze miejsce w procesie zapobiegania i usuwania zmarszczek. Przeciwdziała on także wiotkości skóry.

Umów wizytę w naszym salonie w Warszawie 

od 350zł

Koszt zabiegu

od 350zł

Czas zabiegu

ok 60 min

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

Sugeruje się 3-4 zabiegi

Odstępy

3 tyg

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, dłonie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Na czym polega zabieg?
  Jak pielęgnować skórę w warunkach domowych?
  W jakich sytuacjach nie należy przystępować do zabiegu RESVERA ACF ?
  Cena

  Na czym polega zabieg? Na czym polega zabieg?

  Resvera, RESVERA ACF polega na wieloetapowej aplikacji ampułek z witaminą C, kwasem ferulowy, retinolem i resweratrolem, a następnie innowacyjnej maski nanocelulozowej. W oferowanym przez nasz warszawski salon kosmetyczny zabiegu maska jest wzmocnieniem ze względu na wprowadzanie neuropeptydów, bajkaliny i antarktycyny. Do stosowania domowego dostają Państwo część ampułki z witaminą C i kwasem ferulowym, która była wykorzystywana podczas zabiegu.

  Podczas kuracji przeprowadza się od 3 do 6 zabiegów. Wykonywane są one w czterotygodniowych odstępach. RESVERA ACF wykonuje wykwalifikowana kadra po odbyciu licznych szkoleń, która pracuje w Instytucie Urody w Warszawie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak pielęgnować skórę w warunkach domowych? Jak pielęgnować skórę w warunkach domowych?

  Resvera,O czym należy pamiętać po RESVERA ACF?

  Musicie Państwo pamiętać, że po kuracji substancjami chemicznymi skóra jest zazwyczaj wrażliwa na każdy ruch i podatna na wszelkie działanie czynników zewnętrznych. Aby uniknąć takich sytuacji po zabiegu zaleca się stosowanie odpowiednich, przebadanych dermatologicznie preparatów kosmetycznych, które przyspieszają regenerację, odnawianie się i wzmacnianie nowego naskórka. Szczególnie chronią one go przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych.

  Zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, miękkość w dotyku i gładkość. Przede wszystkim polecamy stosowanie kremu regenerującego Essential Moistuizer. Zaleca się jego aplikację dwa razy dziennie na skórę. Należy go stosować rano i wieczorem lub gdy zaistnieje taka potrzeba. Do podtrzymania i uzyskania jeszcze lepszego zachowania oraz do zachowania na dłużej miękkości skóry poleca się Państwu również kremy firmy Dermomedica lub Dermaquest.

  Należy także pamiętać o zachowaniu szczególnej ochrony przeciwsłonecznej przez okres najbliższych 30 dni. 

  zabieg na twarz

  Zachęcamy Państwa do skorzystanie z usługi kosmetycznej naszego salonu mieszczącego się w Warszawie. Możecie być Państwo pewni, że wszystkie usługi oferowane przez Salon Kosmetyczny w Warszawie są przeprowadzane w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach i odpowiednich warunkach pracy. Pomocą będzie służyć państwu wykwalifikowana kadra naszego Instytutu Urody. 

  Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie zwlekaj! Zapisz się jeszcze dziś!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  W jakich sytuacjach nie należy przystępować do zabiegu RESVERA ACF ? W jakich sytuacjach nie należy przystępować do zabiegu RESVERA ACF ?

  Resvera,Jeżeli zauważymy u siebie wymienione poniżej oznaki to należy powstrzymać się od oferowanego przez nas zabiegu. Czynnikiem opóźniającymi RESVERA ACF jest przede wszystkim ciąża. Do przeciwwskazań należy także karmienie piersią. Decydując się na ten zabieg należy uważnie zapoznać się ze składnikami preparatu, by uniknąć nadwrażliwości na jakiś jego składnik. Instytut Urody w Warszawie przestrzega także przed występującymi na ciele zmianami dermatologicznymi oraz przed leczeniem izotretinoiną w okresie 6 miesięcy.

  Do RESVERA ACF nie należy przystępować także po radioterapii i chemioterapii. Zakazem są także niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne w obrębie miejsca zabiegowego. Należy przebadać się również na skłonność do bliznowacenia. Przed zabiegiem ostrzega  opryszczka w fazie aktywnej. Ostrzeżeniem są otwarte rany oraz trądzik aktywny, ropny.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena Cena

  • Twarz 350zł
  • Twarz, szyja 430zł
  • Twarz, szyja, dekolt 490zł

  Umów wizytę w naszym salonie 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Opinie klientów

  Zabieg Resvera ACF sprawił, że moja skóra jest rozjaśniona i gładka. Szczerze polecam. Klaudia
  Skóra jest odświeżona i wygląda o wiele lepiej! Polecam Marta

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  https://jadoreinstytut.com/blackweek/Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź