Wybierz miasto:

Laserowe usuwanie naczynek i rumienia DYE-VL

Laserowe usuwanie naczynek Harmony XL PRO Alma Lasers

Laserowe usuwanie naczynek Harmony XL PRO Alma Lasers

Rozszerzone naczynka oraz często towarzyszący rumień to problem z którym boryka się wiele osób.  W walce z dokuczliwym problemem przychodzą zabiegi laserowe. W naszym salonie J’adore Instytut pracujemy tylko na najwyższej klasy platformie laserowej Harmony Alma Lasers XL PRO – jest to urządzenie, które zagwarantuje najwyższe bezpieczeństwo oraz skuteczność w zakresie usuwania zmian takich jak: rumień, naczynka, pojedyncze rubinek oraz  innych zmian skórnych.

Podczas zetknięcia z hemoglobiną światło lasera zmienia się w ciepło co skutkuje trwałym obkurczeniem naczynek oraz ich zamknięciu.

Zabieg nie jest bolesną procedurą  i nie wymaga znieczulenia, efekty są widoczne bezpośrednio  po zabiegu.

Usuwanie naczynek dlaczego warto?

Usuwanie naczynek dlaczego warto?

Zabieg usuwania naczynek i rumienia:

 • jest wyjątkowo skuteczny
 • pomoże ci nie tylko usunąć rozszerzone naczynka, ale i zredukuje przebarwienia oraz niedoskonałości skóry
 • jest bezpieczny
 • seria to ok. 3-5 zabiegów na dany obszar
 • zabieg wykonywany jest w okresie o mniejszym nasłonecznieniu
 • ALMA Harmony XL PRO to obecnie jeden z najskuteczniejszych i bezpieczniejszych laserów na świecie. Należy od do czołówki platform laserowych.

Koszt zabiegu

od 150zł

Czas zabiegu

30-60min

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

3-4

Odstępy

Co 2-3 tyg

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, ręce

Przemek Saleta i laserowe usuwanie naczynek

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  zabieg usuwania naczynek, rumienia – na czym polega?
  Czynniki zewnętrzne, które mogą powodować powstawanie rumienia
  Rodzaje zmian naczyniowych
  Wskazania do zabiegu laserowego usuwania naczynek
  Przeciwskazania do zabiegu laserowego zamykania naczynek
  Laserowe usuwanie naczynek a leki
  PO ZABIEGU
  Efekty zabiegu usuwania rumienia
  GALERIA PRZED I PO
  Cennik zabiegów

  zabieg usuwania naczynek, rumienia – na czym polega? zabieg usuwania naczynek, rumienia – na czym polega?

  Niechciane teleangiektazje oraz widoczny rumień skutecznie można zlikwidować za pomocą innowacyjnego lasera z systemem Harmony Alma Lasers. Leczenie należy do szybkich prawie bezbolesnych i skutecznych metod, ale również niezwykle bezpiecznych.

  laserowe usuwanie naczynek warszawaLaserowy zabieg niwelujący rumień i naczynka  jest w pełni bezpieczną  metodą, gdyż nie dochodzi do uszkodzenia tkanki, a sama kuracja nie wymaga okresu rekonwalescencji oraz nie powoduje żadnych zmian skórnych. Pożądany efekt zamknięcia (usunięcia) rozszerzonego naczynka najczęściej widoczny jest tuż po zakończonym zabiegu. Jednak niektóre zmiany mogą wymagać większej ilości wizyt, choć częściową poprawę  stanu skóry będzie widać tuż po pierwszej wizycie w naszym Instytucie. Skoagulowane- zamknięte naczynie nie powinno ponownie otworzyć się, dlatego laserowe metody zamykanie naczynek uważane są za najskuteczniejsze jak przede wszystkim trwałe. Niestety należy również podkreślić, że nie u wszystkich osób będzie widoczna poprawa stanu skóry już po pierwszym zabiegu- jest to kwestia indywidualna. Wszystko zależy od szybkości  przebieg procesu wchłaniania naczynka przez  nasz organizm. Zdarza się, że na efekty należy odczekać kilka dni.

  Laserowe usuwanie rumienia i naczynek to  najskuteczniejszy sposób rozwiązywania problemu popękanych naczynek krwionośnych. System Harmony Alma Lasers to w chwili obecnej jedna z najnowocześniejszych i bezpiecznych platform laserowych na świecie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Czynniki zewnętrzne, które mogą powodować powstawanie rumienia Czynniki zewnętrzne, które mogą powodować powstawanie rumienia

  Istnieje szereg czynników, które predysponują do powstawania i potęgowania rumienia i pękania naczynek.  Nie są to czynniki obligatoryjne, które u każdej osoby skutkują powstawania nowych zmian. Najbardziej zagrożone są te osoby, które mają naturalną skłonność lub posiadają cerę naczyniową i wrażliwą.

  Rozszerzone naczynka i rumień pojawiają się w skutek nieprawidłowego krążenia, które mogą być powodowane czynnikami zewnętrznymi. Osoby posiadające cerę naczyniową muszą unikać długiego przebywania na silnym słońcu, kąpania się w gorących źródłach,  wizyt w  saunach, chodzenia na solarium, gdyż  wysoka temperatura prowadzi do pękania naczynek i pojawiania się niechcianego rumienia. Nie zaleca się również przebywanie w chlorowanej i twardej wodzie oraz narażanie skóry na nagłe skoki temperatury. Zwiększenie objawów powoduje także stres, niektóre zażywane leki, a także wysiłek fizyczny. Skóra naczyniowa źle toleruje mocny wiatr, wilgoć, używki, alkohol oraz antykoncepcję hormonalną. Starając się  unikając powyższych czynników można przyczynić się do ograniczenia widoczności naczynek i rumienia oraz w pewnym stopniu zapobiec pękaniu kolejnych naczynek. Istotne jest również stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych dedykowanym problemom z cerą wrażliwą naczyniową, a także używanie delikatnych płynów do mycia twarzy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Rodzaje zmian naczyniowych Rodzaje zmian naczyniowych

  Do najpopularniejszych zmian naczyniowych zaliczamy przede wszystkim teleangiektazje, czyli rozszerzone naczynka. Posiadają kolor czerwony lub sinoniebieski i są bardzo widoczne, ponieważ prześwitują przez skórę. Naczynka zazwyczaj nie pękają nagle, tylko najpierw pojawia się widoczne zaczerwienienie skóry, które już powinno skłonić nas do podjęcia odpowiednich działań kosmetycznych, na przykład laserowych.

  Laserowe usuwanie znamion naczyniowych sprawdza się również w innych przypadkach, nie tylko w leczeniu samych rozszerzonych naczynek. W ten sposób równie często leczone są naczyniaki płaskie, przypominające plamy czerwonego wina lub naczyniaki jamiste. Cała terapia doprowadzająca do całkowitego usunięcia nieestetycznych naczyniaków polega na przeprowadzeniu kilku laserowe usuwanie naczynek warszawazbiegów w odstępach jednego miesiąc lub dwóch. Ilość zabiegów potrzebnych do wyleczenia skóry jest zależna od konkretnego przypadku. Laserem można leczyć również niewielkie naczyniaki gwiaździste znane pod nazwą „pajączki”. Najczęściej umiejscowione są na twarzy i dekolcie. Są bardzo podatne na działanie lasera, dzięki czemu cała terapia należy do łatwych i szybkich. Pajączki zazwyczaj powstają samoistnie u osób z takimi skłonnościami, ale mogą być również efektem drobnego razu lub ugryzienia. Kolejnym rodzajem zmian naczyniowych jest tzw. punkt rubinowy czyli naczyniak starczy. Wygląda jak grudka lub plamka naczyniowa. Może mieć różny kolor, od jaśniejszego różowego do nawet ciemnogranatowego. Nie można nie wspomnieć również o trądziku różowatym, który poza teleangiektazjami, najczęściej mobilizuje pacjentów do wizyty w gabinecie kosmetycznym w celu skorzystania z nowoczesnych metod laserowych. Trądzik różowaty należy do niekomfortowych i przewlekłych chorób skóry, które najczęściej wpływają na pogorszenie zadowolenia z życia i doprowadzają do powstania wielu kompleksów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu laserowego usuwania naczynek Wskazania do zabiegu laserowego usuwania naczynek

  W jakich przypadkach warto wykonać zabieg laserowego usuwania naczynek? Zawsze wtedy, gdy nie do końca akceptujemy wygląd naszej skóry, ponieważ widoczny jest rumień,  rozszerzone naczynka lub także naczyniaki.

  Wskazania do zabiegu:

  • Trądzik różowaty,
  • Rozszerzone naczynka oraz pajączki na twarzy i dekolcie, 
  • Rumień,
  • Naczyniaki,
  • Drobne żylaki,
  • Zmiany naczyniowe na nogach,
  • Pojedyncze naczyniaki gwiaździste,
  • Włókniaki, brodawki i zmiany łojotokowe na skórze.

  Zainteresowane osoby chcące skorzystać zabiegu laserowego usuwania naczynek, ale nie są do końca przekonane czy w ich  przypadku zmiany skórne zostaną zredukowane – zapraszamy na niezobowiązujące i bezpłatne konsultacje z naszymi kosmetologami. Specjalista podczas wizyty  oceni każdą zmianę oraz określi jakich efektów można się spodziewać. Istnieje również możliwość wykonania próby laserowej- czyli pojedynczy strzał laserem, aby sprawdzić jak skóra  zareaguje na zabieg. 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwskazania do zabiegu laserowego zamykania naczynek Przeciwskazania do zabiegu laserowego zamykania naczynek

  laserowe usuwanie naczynek warszawaNie u  wszystkich osób można wykonać  zabieg, o kwalifikacji pacjenta do zabiegu laserowego zawsze decyduje specjalista w trakcie wstępnej konsultacji.
  Laserowe usuwanie naczynek nie jest wskazane w następujących przypadkach:

  • świeżą opalenizna wizyta na solarium,
  • ciąża okres laktacji,
  • stosowanie leków o działaniu  światłouczulających ( przed zabiegiem należy odstawić przyjmowanie leki na minimum  4 tygodnie przed wizytą),
  • cukrzyca (nie ustabilizowana, nie leczona)
  •  chorobą nowotworowa,
  • padaczka,
  • uszkodzona, podrażniona  skóra w obrębie wykonywanego zabiegu,
  • infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka),
  •  zmiany dermatologiczne spowodowane infekcją.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Laserowe usuwanie naczynek a leki Laserowe usuwanie naczynek a leki

  Oprócz wymienionych wyżej lekach o  działaniu światłouczulających istnieją też inne artykuły, których suplementowanie jest przeciwwskazaniem do rozpoczęcia kuracji  laserowej. Są to:

  • Leczenie solami złota,
  • Leki przyjmowane w okresie ostatnich 6 miesięcy: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex, Isotec
  • Leki na bielactwo nabyte,
  • Leki przeciwzakrzepowe i antydepresyjne.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PO ZABIEGU PO ZABIEGU

  laserowe usuwanie naczynek warszawa

  laserowe usuwanie naczynek warszawa

  Zabieg laserowego usuwanie naczynek i rumienia jest niezwykle  bezpieczną metodą leczenia. Jednakże  bezpośrednio po odbytej wizycie  należy stosować się do zaleceń pozabiegowych – aby  skóra mogła znacznie szybciej się zregenerować. Po przeprowadzonym zabiegu laserowym należy unikać  wystawiania skóry na ekspozycję słońca, w szczególności zabrania się opalać (również wizyty w solarium są zabronione)! Przez kolejne  10 dni od zabiegu należy powstrzymać się od  uprawiania sportów mogących wywołać  uszkodzenie skóry, korzystanie z sauny czy gorących kąpieli również jest nie zalecane.
  Wskazane natomiast  jest aplikowanie maści i kosmetyków  o działaniu przyspieszających leczenie podrażnień naskórka.

  Przeciwwskazania do zabiegu:

  • nowotwory,
  • epilepsja,
  • ciąża,
  • świeża opalenizna,
  • kuracje lekami zwiększającymi wrażliwość na światło,
  • zaburzenia krzepnięcia, uszkodzenia skórne leczonego obszaru
  • rany lub niektóre zmiany dermatologiczne w obrębie tego obszaru skóry, który ma zostać poddany zabiegowi.

  Umów się na bezpłatną konsultację!

  Nie jesteś przekonany, czy kuracja  laserowego usuwania naczynek i rumienia będzie w Twoim przypadku zalecana i skuteczna?  Zapraszamy serdecznie do naszego Instytutu na konsultację.  Porozmawiaj  na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące zabiegu laserowego z naszymi wykwalifikowanymi specjalistkami. Konsultacja do zabiegu jest całkowicie niezobowiązująca i  bezpłatna .
  Prosimy o kontakt telefoniczny 510 115 609,
  e-mailowy warszawa@jadoreinstytut.com lub zapraszamy do dokonania wygodnej rezerwacji online.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty zabiegu usuwania rumienia Efekty zabiegu usuwania rumienia

  Po kuracji laserowej  możemy zaobserwować  bardzo zadowalające efekty. Nasze  przykładowe efekty pracy widnieją na zdjęciach w galerii. Ilość zabiegowa jest zależna od rozległości zmian, ostateczne efekty kuracji są również uwarunkowane wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem osoby wykonującej zabieg. W naszym Instytucie  pracuje tylko wykwalifikowana kadra, posiadająca dostęp do innowacyjnego i wysoce skutecznego lasera, który przynosi pozytywne rezultaty w zamykaniu naczynek, zmniejszenia rumienia czy naczyniaków.

  Po wykonanym zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, można również odczuwać pieczenie oraz szczypanie, które ustępuje po upływie paru godzin od wizyty.  Jednakże niektóre osoby mogą odczuwać zwiększoną wrażliwość skóry, który minie najdalej po upływie 24 godzin po wykonaniu zabiegu. Warto zwrócić uwagę na zalecenia kosmetologa dotyczącą pielęgnacji i traktowania skóry po kuracji laserowej.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Zachęcamy do zapoznania się  cennikiem naszych zabiegów laserowych usuwania rumienia i rozszerzonych naczynek. Cena za zabieg uzależniona jest  przede wszystkim od wielkości leczonego obszaru oraz ilości zmian. W czasie jednej wizyty istnieje możliwość wykonania zabiegu na kilku obszarach ciała, za zgodą specjalisty.

  LASEROWE USUWANIE RUMIENIA NACZYNIOWEGO DYE-VL Alma Harmony XL PRO

  LASEROWE USUWANIE RUMIENIA NACZYNIOWEGO
  pojedynczy rumień 230 zł
  twarz 509 zł
  czoło 400 zł
  policzki 410 zł
  broda 290 zł
  nos 260 zł
  warga górna 230 zł
  szyja  400 zł
  dekolt 600 zł
  szyja i dekolt 790 zł
  twarz, szyja i dekolt 1150 zł
  ramiona 490 – 800 zł
  przedramiona 490 – 600 zł
  dłonie 390- 500 zł
  uda 450 – 900 zł
  łydki 450 – 900 zł

  PAKIETY:

  3 zabiegi na twarz – 1390zł

  3 zabiegi nos – 600zł

  3 zabiegi twarz i szyja, dekolt – 2790zł
  3 zabiegi na dekolt – 1290zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź