fbpx

Wybierz miasto:

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY WARSZAWA

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY WARSZAWA
Manualne oczyszczanie twarzy to jeden z najpopularniejszych zabiegów naszego Instytutu. Zabieg polecany jest wszystkim tym, którzy borykają się ze skórą problematyczną – tłustą, łojotokową oraz wysoce zanieczyszczoną – niezależnie od płci czy wieku. Pełna kuracja składa się z kilku etapów – demakijażu, peelingu, docelowego manualnego oczyszczania twarzy, dezynfekcji, nałożenia maski ściągającej oraz nałożenia kremu dopasowanego do indywidualnych cech Pacjenta. Prezentowany zabieg dogłębnie oczyszcza wskazane miejsce – może być to twarz, szyja, dekolt bądź plecy. O Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg całkowicie bezbolesny, w pełni bezpieczny i wysoce komfortowy dla Pacjenta. Zależenie od indywidualnych potrzeb i stanu skóry, cała kuracja trwa od godziny nawet do dwóch i pół godziny. Zabieg składa się z kilku etapów występujących po sobie. Wizyta rozpoczyna się od gruntownego demakijażu SPA. Przed zasadniczą częścią zabiegu, skóra zostaje rozpulchniona wapozonem. Po gruntownym manualnym oczyszczeniu twarzy, pleców bądź dekoltu obszar zabiegu zostaje zdezynfekowany. Końcowo, na dany fragment nakładana jest specjalna maska. Manualne oczyszczanie można łączyć z innymi formami oczyszczania np. z mikrodermabrazją diamentową, z peelingiem kawitacyjnych, kwasami medycznymi czy ultradźwiękami. Zabieg manualnego oczyszczania twarzy przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy mają problem z zanieczyszczeniami skóry – zaskórnikami, prosakami, a także wykwitami. Prezentowany zabieg zaliczany jest do grupy zabiegów podstawowych, a więc może stanowić jedynie działania profilaktyczne bądź wstęp do innych, bardziej zaawansowanych kuracji. Zabieg oczyszczania twarzy pomoże Ci usunąć niechciane i nieestetyczne zaskórniki, odblokuje pory i sprawi, że skóra odzyska piękny i zdrowy wygląd. Zapraszamy również na bezpłatną konsultacje z naszymi specjalistami do Instytutu J'adore w samym centrum Warszawy. Umów się na wizytę peelingu kawitacyjnego online 24h/dobę, telefonicznie lub przez emaila.

Cena zabiegu: od 200zł

Koszt zabiegu

od 200 zł

Czas zabiegu

ok. 90 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

21 - 28 dni

Obszar

twarz, plecy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

SKÓRA PRZED I PO
WSKAZANIA
PRZECIWWSKAZANIA
oczyszczanie manualne twarzy -REJONY ZABIEGOWE
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
NAJCZĘSTSZE PYTANIA
UMÓW WIZYTĘ ONLINE LUB KUP ZABIEG
oczyszczanie manualne twarzy -Ceny

SKÓRA PRZED I PO SKÓRA PRZED I PO

Skóra po zabiegu manualnego oczyszczania jest dogłębnie oczyszczona z zaskórników, prosaków i innych wykwitów skórnych. Pory ulegają zwężeniu, zaś cera nabiera naturalnego blasku. Całość wspiera również walkę z łojotokiem, trądzikiem pospolitym, trądzikiem występującym u osób dojrzałych etc. Po dokładnym oczyszczeniu skóra staje się gładsza i jaśniejsza. Dodatkowo, lepiej reaguje na codzienną pielęgnację i wchłanianie się składników odżywczych oraz witamin i minerałów. Oczyszczanie manualne to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów oczyszczających skórę.

 

manualne oczyszczanie twarzy warszawa, manual face cleaning warsaw

Oczyszczane twarzy bez tajemnic

Umów wizytę Rezwerwacja online

WSKAZANIA WSKAZANIA

Manualne oczyszczanie twarzy bądź innego rejonu to świetny zabieg profilaktyczny, zwłaszcza w przypadku skóry przetłuszczającej się bądź łojotokowej. Na regularne zabiegi powinni zdecydować się Pacjenci borykający się z takimi problemami skórnymi jak zaskórniki, grudki oraz prosaki. Oczyszczanie manualne może być łączone z innymi zabiegami (np. peelingami medycznymi).

 

7 niepokojących sygnałów od naszej skóry – kiedy należy odwiedzić gabinet kosmetyczny

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

Wydaje się, że zabieg manualnego oczyszczania twarzy sprawdzi się w przypadku każdego Pacjenta – niezależnie od indywidualnych dolegliwości. Nic bardziej mylnego. Wszystkie podrażnienia skóry stanowią przeciwwskazania do jego wykonania. Stanowczo odradza się manualnego oczyszczania twarzy – oraz innych fragmentów ciała – w przypadku wystąpienia opryszczki, brodawki, liszajca, zakażeń grzybicznych, otwartych ran skóry, trądziku aktywnego, znamion oraz nowotworów skóry, nieudanych zabiegów chirurgicznych. Co więcej, nie powinno wykonywać się oczyszczania twarzy  w czasie trwania bądź chwile po zakończeniu terapii pochodną witaminy A, przy chorobach naczyniowych bądź pękających naczyniach krwionośnych, a także gdy skóra jest podrażniona na skutek nadmiernego opalania się.

manualne oczyszczanie twarzy warszawa, manual face cleaning warsaw

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne na każdą kieszeń

Umów wizytę Rezwerwacja online

oczyszczanie manualne twarzy -REJONY ZABIEGOWE oczyszczanie manualne twarzy -REJONY ZABIEGOWE

Rejony zabiegowe manualnego oczyszczania:

  • Twarz – cera;
  • Dekolt;
  • Plecy i ramiona.

Oczyszczeniu skóry może towarzyszyć lekkie zaczerwienienie, które mija po upływie 24h.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Do zabiegu manualnego oczyszczania twarzy nie należy się w żaden sposób przygotowywać. Warto jednak udać się na wizytę bez makijażu.manualne oczyszczanie twarzy warszawa, manual face cleaning warsaw

Peeling kawitacyjny – z czym warto połączyć zabieg?

Umów wizytę Rezwerwacja online

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  1. Czy manualne oczyszczanie twarzy wiąże się z jakimiś skutkami ubocznymi?

Manualne oczyszczanie twarzy do zabieg dogłębnego oczyszczania skóry, a co za tym idzie, po jego wykonaniu mogą wystąpić pewne dolegliwości w postaci zaczerwienionej skóry bądź nadmiernego łuszczenia się naskórka. Chociaż całość jest w pełni bezpieczna i umożliwia natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków, ze względu na tzn. „zmęczenie” skóry zaleca się co najmniej 48-godzinny urlop bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Oczyszczeniu skóry towarzyszy lekka opuchlizna którą łagodzi maska aplikowana na koniec zabiegu.

  1. Od czego zależy długość zabiegu manualnego oczyszczania?

Czas wizyty zależny jest przede wszystkim od obszaru, na którym przeprowadzany jest zabieg. Czym większy, tym dłuższy czas.

Umów wizytę Rezwerwacja online

UMÓW WIZYTĘ ONLINE LUB KUP ZABIEG UMÓW WIZYTĘ ONLINE LUB KUP ZABIEG

REZERWUJ zabieg ONLINE                 kup voucher spa

Umów wizytę Rezwerwacja online

oczyszczanie manualne twarzy -Ceny oczyszczanie manualne twarzy -Ceny

Oczyszczanie manualne twarzy to idealny zabieg dla osób których skóra wymaga oczyszczenia.
Obszar
Cena
Zabieg na twarz
200 – 250 zł 
Zabieg na twarz z peelingami AHA
300 zł 
Kompleksowy zabieg terapeutyczny z produktami Dermaquest
350 zł 

Manualne oczyszczanie twarzy Warszawa – ul. Żelazna 59
Manualne oczyszczanie twarzy Kraków – ul. Karmelicka 45

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź