fbpx

Wybierz miasto:

MEZOTERAPIA DERMOROLLER I MEZOTERAPIA FRAKCYJNA

MEZOTERAPIA DERMOROLLER I MEZOTERAPIA FRAKCYJNA
Mezoterapia frakcyjna Dermapen / Nanofrax i Dermoroller Pierwsze oznaki starzenia? Zmarszczki? Opadająca skóra? Nasz Instytut specjalizuje się w mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej Nanofrax. Zabiegi te są nieocenione jeśli chodzi o szybką redukcję oznak starzenia – również tych zaawansowanych, niwelację zmarszczek i blizn, a także kompleksową rewitalizację skóry. Zastosowanie najwyższej jakości kosmetyków – starannie dobranych kompleksów – pozwala osiągnąć spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Maksymalne nawilżenie, odżywienie oraz jędrność skóry – mezoterapia mikroigłowa dermaroller oraz mezoterapia frakcyjna to wysokiej klasy, skuteczne zabiegi dedykowane każdej kobiecie oraz każdemu mężczyźnie, którzy pragną kompleksowej zmiany w swoim wyglądzie. W pełni bezpieczna dla zdrowia, komfortowa metoda pozwoli cieszyć się nienaganną cerą zaraz po wykonaniu zabiegu.  Umów się na wizytę peelingu kawitacyjnego online 24h/dobę, telefonicznie lub przez emaila. mezoterapia frakcyjna

Cena zabiegów: od 300

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

NA CZYM POLEGA ZABIEG W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?
DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?
EFEKTY
WSKAZANIA
PRZECIWWSKAZANIA
REJONY ZABIEGOWE
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
NAJCZĘSTSZE PYTANIA
Cennik zabiegów dermaroller
Cennik zabiegów mezoterapia frakcyjna / NANOFRAX I NANOPORE
Umów wizytę 24/h dobę lub kup zabieg online

NA CZYM POLEGA ZABIEG W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE? NA CZYM POLEGA ZABIEG W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej jest maksymalnie bezpieczny. Całość sprowadza się do iniekcji podskórnych w postaci mikronakłuć. W czasie zabiegu pod skórę wprowadzane są starannie wyselekcjonowane substancje aktywne – wysoce skuteczne kompleksy witaminowe, których głównym celem jest stymulacja komórek do naprawy i wzmożonej regeneracji. Całość prowadzi do zwiększonego podziału fibroblastów, a w efekcie do wzrostu produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zależnie od miejsca iniekcji, zmarszczki ulegają spłyceniu, blizny zanikają, skóra staje się znacznie bardziej jędrna, nawilżona oraz odżywiona.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY? DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy pragną znacząco polepszyć jakość skóry – nie tylko na twarzy. Zależnie od indywidualnych wskazań, zabieg ten doskonale sprawdzi się przy redukcji pierwszych oznak starzenia, a także eliminacji zaawansowanych zmarszczek. Mezoterapia mikroigłowa dermaroller oraz mezoterapia frakcyjna doskonale niwelują niedoskonałości skóry w postaci przebarwień, blizn oraz rozstępów.

Umów wizytę Rezwerwacja online

EFEKTY EFEKTY

Efekty zabiegu mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej zależne są bezpośrednio od miejsca iniekcji. Odpowiednio wykonany zabieg poprawia owal twarzy oraz niweluje oznaki starzenia – zarówno te początkowe jak i pogłębione za sprawą wieku zmarszczki. Starannie dobrany kompleks witaminowy z dużą dawką składników aktywnych znacząco uelastycznia skórę, sprawiając że ta staje się nie tylko odmłodzona, ale również rozświetlona. Dodatkowo, mezoterapia mikroigłowa dermaroller oraz mezoterapia frakcyjna są nieocenione przy redukcji blizn, rozstępów, a także cellulitu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

WSKAZANIA WSKAZANIA

Mezoterapia mikroigłowa dermaroller oraz mezoterapia frakcyjna znajdą zastosowanie przy efektywnej redukcji pierwszych oznak starzenia oraz głęboko osadzonych zmarszczek. Odpowiednio wykonany zabieg pozwala raz na zawsze pozbyć się nieestetycznych dolegliwości skórnych jak rozstępy, blizny, przebarwienia czy cellulit. Co więcej, zabieg może być wykonywany również przy problemach z napięciem skóry.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej, chociaż w pełni bezpieczny dla zdrowia i życia, może być wykonywany tylko po uprzedniej wizycie lekarskiej. Kluczowym przeciwwskazaniem do zabiegu mezoterapii jest ciąża oraz okres karmienia piersią. Nie zaleca się korzystania z zabiegu przy chorobach przewlekłych, nowotworach, cukrzycy, chorobach krwi, a także przy opryszczce w stanie aktywnym. Zabrania się wykonywania wskazanego zabiegu medycyny estetycznej w tym samym czasie, co przyjmowania aspiryny oraz preparatów zmniejszających krzepliwość krwi. Zabieg nie powinien być również wykonywany u osób, których skóra wykazuje skłonność do bliznowacenia lub źle toleruje iniekcje.

Umów wizytę Rezwerwacja online

REJONY ZABIEGOWE REJONY ZABIEGOWE

Rejony zabiegowe mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej:

  • Twarz: – okolice oczu i ust, owal twarzy;
  • Szyja oraz dekolt;
  • Nogi, brzuch, pośladki (miejsca występowania blizn , cellulitu oraz rozstępów);
  • Całe ciało (miejscowe nagromadzenie się tkanki tłuszczowej).
Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Pacjent nie musi podejmować żadnych szczególnych kroków przed zabiegiem mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej. Bezpośrednio przed dniem poprzedzającym zabieg należy zaniechać stosowania substancji drażniących na skórę, bezpośrednio w miejscu iniekcji.

Umów wizytę Rezwerwacja online

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  1. Czy po zabiegu mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej należy w szczególny sposób dbać o miejsce iniekcji?

Po zabiegu mezoterapii należy unikać słońca przez około dwóch tygodni. Zależnie od miejsca iniekcji, skóra może się łuszczyć. Aby przyspieszyć jej regenerację warto przeprowadzić peeling oraz nawilżać miejsce zabiegu. Zaleca się po czternaście dni stosowanie kremu z filtrem w miejscu iniekcji. Przez pierwsze dwa dni od wykonania zabiegu nie wolno przebywać w sztucznie ogrzewanych pomieszczeniach: w saunie oraz termach. Należy unikać również gorących kąpieli oraz spożywania alkoholu. Nie zaleca się również korzystania z basenu.

  1. Czy zabieg mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej obarczony jest skutkami ubocznymi?

Zasadniczo nie. Po samym zabiegu może nastąpić utrata wilgoci, w efekcie czego skóra zacznie się łuszczyć. Aby usunąć wierzchnią warstwę naskórka i zregenerować miejsce iniekcji należy wykonać peeling. Przez pierwsze dwa dni możemy odczuwać w miejscu iniekcji delikatne swędzenie. Aby zniwelować tą dolegliwość wystarczy zastosować maść łagodzącą.

  1. Jak często należy powtarzać zabieg mezoterapii mikroigłowej dermaroller oraz mezoterapii frakcyjnej, aby przyniósł najlepsze efekty?

Zabieg winno powtarzać się zależnie od indywidualnych predyspozycji. Kwestia ta zostanie uzgodniona wraz z przebiegiem leczenia w czasie konsultacji lekarskich. Zasadniczo zabieg winno wykonywać się nie częściej niż raz na miesiąc – dwa miesiące. Pełna kuracja składa się z sześciu zabiegów (zależnie od leczonych dolegliwości).

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów dermaroller Cennik zabiegów dermaroller

1 zabieg 4 zabiegi
Twarz 350zł 999zł 1899zł
Szyja 300zł 895zł 1799zł
Dekolt 300zł 995zł 1899zł
Twarz, szyja, dekolt 400zł 1350zł 2499zł
Cellulit, rozstępy, wyszczuplanie 400zł 1350zł 2499zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów mezoterapia frakcyjna / NANOFRAX I NANOPORE Cennik zabiegów mezoterapia frakcyjna / NANOFRAX I NANOPORE

Produkty Estgen, Nanofrax Dermaquest, Cytocare 532, NCTF Filorga

Powyżej 4 zabiegów dodatkowy rabat 10%

Mezoterapia frakcyjna Nanofrax i Nanopore / Dermapen 
Twarz 400zł zamiast 500zł
Szyja 300zł zamiast 400zł
Dekolt 400zł zamiast 500zł
Twarz i szyja 490zł zamiast 700zł
Twarz, szyja i dekolt 690zł zamiast 1050zł
Cellulit, wyszczuplanie od 400zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Umów wizytę 24/h dobę lub kup zabieg online Umów wizytę 24/h dobę lub kup zabieg online

                 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź