fbpx

Wybierz miasto:

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny kosmetycznej. Odpowiednio przeprowadzony regeneruje, odżywia oraz odmładza skórę. Nie ma lepszego rozwiązania, w zakresie rewitalizacji, aniżeli mezoterapia igłowa. Zastosowanie wysokiej jakości substancji aktywnych sprawia, że efekty zabiegu widoczne są niemal od razu i utrzymują się przez długi czas. Mezoterapia igłowa to zabieg, który szybko i bezboleśnie niweluje wszystkie defekty skórne, począwszy od przebarwień i zmarszczek, poprzez utratę jędrności i rozstępy, a skończywszy na cellulicie i łysieniu.

Przed zasadniczą częścią zabiegu mezoterapii igłowej, Pacjent zostaje skierowany na konsultacje lekarskie. W czasie wizyty zostają ustalone m.in. kwestie leczenia oraz ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Na 40 minut przed samym zabiegiem Pacjent zostaje znieczulony miejscowo za pomocą specjalnej maści Emla. Substancje aktywne wprowadzane są metodą iniekcji śródskórnych we wcześniej ustalone z Pacjentem partie ciała. Cały proces jest bezbolesny. Bezpośrednio po zakończeniu, skóra w miejscu zabiegu może być podrażnione oraz zaczerwieniona. Objawy te przechodzą samoistnie najpóźniej po 24 godzinach. Efekty mezoterapii igłowej widoczne są od razu.

Umów się na wizytę peelingu kawitacyjnego online 24h/dobę, telefonicznie lub przez emaila. 

Cena zabiegu: od 350

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ?
JAKIE PREPARATY STOSOWANE SĄ PRZY ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ?
ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ?
PRZED ZABIEGIEM
DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?
PRODUKTY DO MEZOTERAPII
WSKAZANIA
PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU
REJONY ZABIEGOWE
Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej
Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej
ILE ZABIEGÓW?
NAJCZĘSTSZE PYTANIA
Cennik zabiegów
Umów wizytę 24/h dobę lub kup online

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ?

Zabieg mezoterapii igłowej przeznaczony jest dla wszystkich – zarówno kobiet jak i mężczyzn – którzy pragną szybko i skutecznie pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych oraz pierwszych lub zaawansowanych oznak starzenia. Mezoterapia igłowa sprawdzi się nie tylko w przypadku szeroko pojętych zmarszczek, ale również redukcji przebarwień, niwelacji cellulitu oraz rozstępów, poprawy jędrności skóry, czy też redukcji miejscowych skupisk tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, prezentowany zabieg pomaga również w leczeniu łysienia oraz dolegliwości związanych z wypadaniem włosów.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAKIE PREPARATY STOSOWANE SĄ PRZY ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ? JAKIE PREPARATY STOSOWANE SĄ PRZY ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ?

Do zabiegu mezoterapii igłowej wykorzystuje się wyłącznie wysokojakościowe preparaty, oparte na starannie wyselekcjonowanych kompleksach witaminowych. Rodzaj preparatu zależny jest przede wszystkim od miejsca iniekcji, a więc oczekiwanych rezultatów. Nasz Instytut działa w oparciu o wysokiej klasy produkty, znanych i cenionych firm medycznych m.in.:

 • CYTOCARE 532, NCTF – wysoce skuteczna, niebywale silna mieszanka odmładzająca, dodatkowo pobudzająca komórki skóry;
 • STRETCHCARE – wysokiej klasy kompleks poprawiający jędrność skóry, redukujący rozstępy oraz znacząco zwiększający napięcie;
 • CELLUCARE – niezawodny kompleks wykorzystywany przy redukcji cellulitu i innych problemów skórnych;
 • LIGHT EYES – najwyższej jakości produkt przeznaczony do redukcji zmarszczek oraz cieni zlokalizowanych w obrębie oczu;
 • PRINCESS RICH, RESTYLANE VITAL, STYLAGE HYDRO – starannie wyselekcjonowane mieszanki odpowiedzialne za maksymalną rewitalizację skóry, szybkie odmłodzenie, a także redukcję oznak starzenia;
 • MESOLINE – kompleks stosowany przy leczeniu miejscowego otłuszczenia, a także przy modelowaniu i poprawie napięcia skóry;
 • HAIRCARE – wysokiej jakości koktajl przeznaczony do redukcji dolegliwości związanych z włosami.
Umów wizytę Rezwerwacja online

ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ? ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ?

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu mezoterapii igłowej. Końcowe rezultaty zauważymy jednak dopiero po kilku – kilkunastu dniach od zakończenia kuracji, w zależności od zastosowanej mieszanki witaminowej. Skóra w miejscu iniekcji staje się gęsta, napięta i bardziej elastyczna. Dolegliwości skórne – przebarwienia skórne, cellulit, rozstępy, problemy z jędrnością – znikają. Zmarszczki ulegają degradacji, podobnie jak cienie pod oczami. Włosy stają się gęstsze – przestają wypadać.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZED ZABIEGIEM PRZED ZABIEGIEM

 

Zasadniczo nie trzeba przygotowywać się do zabiegu mezoterapii igłowej. Wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu zabiegu ustalane są w czasie konsultacji lekarskich. To wtedy również Pacjent zostaje znieczulony niezawodną w tym aspekcie maścią Emla. Na czternaście dni przed umówioną wizytą należy zrezygnować z leków oddziałujących na krzepliwość krwi. Osoby skłonne do zasinień mogą na siedem dni przed zabiegiem rozpocząć proces aplikowania maści z witaminą K bezpośrednio na rejon zabiegu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA? DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?

Zabieg mezoterapii igłowej przeznaczony jest dla wszystkich – zarówno kobiet jak i mężczyzn – którzy pragną szybko i skutecznie pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych oraz pierwszych lub zaawansowanych oznak starzenia. Mezoterapia igłowa sprawdzi się nie tylko w przypadku szeroko pojętych zmarszczek, ale również redukcji przebarwień, niwelacji cellulitu oraz rozstępów, poprawy jędrności skóry, czy też redukcji miejscowych skupisk tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, prezentowany zabieg pomaga również w leczeniu łysienia oraz dolegliwości związanych z wypadaniem włosów.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRODUKTY DO MEZOTERAPII PRODUKTY DO MEZOTERAPII

Dobre preparaty są podstawą bezpiecznego i efektywnego zabiegu, szczególnie wtedy, gdy mówimy o mezoterapii igłowej. Jeżeli jesteś ciekawa, jakich preparatów używa się w salonie J’adore, to zapraszamy do lektury.

 • CYTOCARE 532, NCTF – Silne mieszanki odmładzające i stymulujące skórę
 • STRETCHCARE – poprawia jędrność skóry, niweluje rozstępy, zwiększa napięcie
 • CELLUCARE – przeznaczony do leczenia Cellulitu
 • LIGHT EYES – produkt przeznaczony do leczenia okolic oczu, redukcji cieni, delikatnych zmarszczek
 • PRINCESS RICH, RESTYLANE VITAL, STYLAGE HYDRO – silna rewitalizacja skóry, odmłodzenie, redukcja średnich I delikatnych zmarszczek
 • MESOLINE – leczenie miejscowego otłuszczenia, modelowanie, poprawa napięcia
 • HAIRCARE – koktajl przeznaczony dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów lub cierpiących z powodu ich słabej kondycji
 • HYALUAL
 • JALUPRO
 • DR CYJ
Umów wizytę Rezwerwacja online

WSKAZANIA WSKAZANIA

Mezoterapia igłowa to w pełni uniwersalny zabieg, który doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Odpowiednio wykonana pozwala pozbyć się pierwszych efektów starzenia, a więc zmarszczek w okolicach oczu, ust, szyi, dekoltu, a także cieni pod oczami. Zabieg ten doskonale sprawdzi się w przypadku osób borykających się z brakiem jędrności skóry, cellulitem, miejscowym zatłuszczeniem oraz rozstępami. Zastosowanie odpowiedniego koktajlu witaminowego hamuje wypadanie włosów oraz znacząco zwiększa ich kondycję. Dodatkowo, mezoterapia igłowa zalecana jest w przypadku utraty poprawnego owalu twarzy.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

Mimo wysokiej skuteczności i maksymalnego bezpieczeństwa, mezoterapia igłowa nie jest polecana każdemu. O szczegółowych przeciwwskazaniach winien Pacjenta poinformować lekarz. Zasadniczo, zabieg ten nie może być wykonywany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące, osoby cierpiące na cukrzycę, opryszczkę oraz nowotwory, a także jednostki mające alergię na którykolwiek składnik preparatu. Mezoterapia igłowa nie może być wykonywana na równi z kuracjami odpowiedzialnymi za obniżenie krzepliwości krwi oraz w momencie wystąpienia problemów z krzepliwością krwi.

Umów wizytę Rezwerwacja online

REJONY ZABIEGOWE REJONY ZABIEGOWE

Rejony zabiegowe mezoterapii igłowej:

 • Twarz: okolice oczu i ust, owal twarzy;
 • Szyja i dekolt;
 • Uda, brzuch, pośladki (miejsca występowania cellulitu i rozstępów);
 • Głowa (włosy);
 • Miejsca zatłuszczone.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej

Po zabiegu mezoterapii igłowej można praktycznie od razu wrócić do codziennych obowiązków. Należy pamiętać, że przez pierwszą dobę, skóra w miejscu zabiegu może być podrażniona, co może utrudniać np. pracę. Po zabiegu należy dbać o miejsce iniekcji – przez pierwszą dobę zabrania się korzystania z solarium, sauny oraz kąpieli słonecznych. Do czternastu dni po zabiegu nie wolno wykonywać innych zabiegów kosmetycznych na tym samym obszarze skóry. Dodatkowo, należy chronić miejsce iniekcji przed słońcem.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu mezoterapii igłowej. Końcowe rezultaty zauważymy jednak dopiero po kilku – kilkunastu dniach od zakończenia kuracji, w zależności od zastosowanej mieszanki witaminowej. Skóra w miejscu iniekcji staje się gęsta, napięta i bardziej elastyczna. Dolegliwości skórne – przebarwienia skórne, cellulit, rozstępy, problemy z jędrnością – znikają. Zmarszczki ulegają degradacji, podobnie jak cienie pod oczami. Włosy stają się gęstsze – przestają wypadać.

Umów wizytę Rezwerwacja online

ILE ZABIEGÓW? ILE ZABIEGÓW?

Liczba zabiegów mezoterapii igłowej zależna jest od indywidualnych predyspozycji Pacjenta. Częstotliwość ustalana jest przez lekarza. Zazwyczaj zaleca się około czterech zabiegów mezoterapii igłowej, przeprowadzanych w co najmniej dwutygodniowych odstępach. Wyjątkiem jest tzn. faza podtrzymująca, w czasie której zalecane jest wykonanie co najmniej dwóch zabiegów w skali roku.

Umów wizytę Rezwerwacja online

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 1. Czy zabieg mezoterapii igłowej wiąże się z jakimiś skutkami ubocznymi?

Nie. Mezoterapia igłowa jest całkowicie komfortowym i bezpiecznym zabiegiem. Dzięki znieczuleniu całość jest również bezbolesna. Mimo braku skutków ubocznych, do 24 godzin po zabiegu skóra może być podrażniona oraz zaczerwieniona. Objawy te przechodzą jednak samoistnie.

 1. Czy zabieg mezoterapii igłowej jest bolesny?

W przypadku zastosowania znieczulenia miejscowego (krem znieczulający Emla), zabieg mezoterapii jest całkowicie bezbolesny.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

 

Preparat 1 zabieg 4 zabiegi
CytoCare® 532 Twarz, wygładzanie zmarszczek 380zł 1290zł
Twarz, szyja, dekolt 650zł 2300zł
Light Eyes, Eyebag Solution, Dark Circle Solution
Cienie pod oczami, zmarszczki – okolice oczu 350zł-400zł 1150zł
HairCare, Dermaheal HL,  Włosy (wypadanie,osłabienie) 350zł 1190zł
Restylane Vital, Restylane Vital Light Rewitalizacja dłonie/szyja/twarz (ampułka) 650zł 2100zł
S LINE Cytocare   Twarz/szyja lub dłonie (koszt ampułki) 750zł 2500zł
Cellucare, Stretchcare, Dermaheal LL Cellulit, Rozstępy, Ujędrnianie (Ampułka) od 350zł od 1200zł
Dr CYJ Skóra głowy, wypadanie włosów 800 zł  2800zł
NCTF (ampułka) Wykazano imponującą w rewitalizacji skóry I odmładzaniu 300 zł 1100zł
NCTF HA (twarz) 3ml 500zł 1600zł
NCTF HA (twarz,szyja,dekolt) 2x3ml 1000zł 3000zł
Princess Rich Ampułka 600zł 2000zł
Hyalual Electri 1,5ml Rewitalizacja skóry 600zł 2199zł zamiast 2400zł
Hyalual Rederm, H&S Rewitalizacja skóry 650zł-700zł 10% rabatu od całości

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Umów wizytę 24/h dobę lub kup online Umów wizytę 24/h dobę lub kup online

               

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź