fbpx

Wybierz miasto:

Skeyndor

Skeyndor

WSTĘP

Skeyndor to marka, która słynie na całym świecie z najwyższej jakości produktów. Starannie wyselekcjonowanych specyfików do twarzy jak i do całego ciała. W naszej ofercie znajdziecie Państwo unikalne „perełki” firmy, dedykowane kobietom, które pragną szybko i skutecznie zniwelować niedoskonałości skóry. Instytut J’adore przygotował dla Państwa trzy niezwykle ekskluzywne zabiegi Skeyndor: Aquatherm, Power Hyaluronic oraz Global Lift. Każdy z nich charakteryzuje się niebywałą precyzją, szybkimi – niemal natychmiastowymi efektami oraz maksymalnym bezpieczeństwem.

Skeyndor to marka, która słynie na całym świecie z najwyższej jakości produktów. Starannie wyselekcjonowanych specyfików do twarzy jak i do całego ciała. W naszej ofercie znajdziecie Państwo unikalne „perełki” firmy, dedykowane kobietom, które pragną szybko i skutecznie zniwelować niedoskonałości skóry. Instytut J’adore przygotował dla Państwa trzy niezwykle ekskluzywne zabiegi Skeyndor: Aquatherm, Power Hyaluronic oraz Global Lift. Każdy z nich charakteryzuje się niebywałą precyzją, szybkimi – niemal natychmiastowymi efektami oraz maksymalnym bezpieczeństwem.

zabiegi na twarz

- AQUATHERM

Aquatherm to zabieg oparty na wysokiej klasy kosmetykach, których głównym składnikiem jest woda termalna ze źródła Salies de Bearn w Pirenejach Francuskich. Opcja ta dedykowana jest do skóry wrażliwej.

- POWER HYALURONIC

Terapia Power Hyaluronic szybko i skutecznie reguluje naturalną hydrodynamikę skóry oraz odpowiada za jej nawilżenie. Zabieg oparty jest – jak sama nazwa wskazuje – na kwasie hialuronowym.

- GLOBAL LIFT

Global Lift to innowacyjny program liftingujący (anti-age), charakteryzujący się maksymalną skutecznością. To, co wyróżnia go na tle innych, podobnych zabiegów to brak konieczności stosowania skalpela. Nieinwazyjny, w pełni bezpieczny ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki.

od 299zł

Koszt zabiegu

320zł

Czas zabiegu

75min

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

1-4

Odstępy

Co 2 tyg

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG SKEYNDOR?
DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABIEG SKEYNDOR?
WSKAZANIA
PRZECIWWSKAZANIA
OBSZARY ZABIEGOWE
SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU SKEYNDOR
ILE ZABIEGÓW
OCZAMI KOBIETY
OCZAMI MĘŻCZYZNY
NAJCZĘSTSZE PYTANIA
Cena

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG SKEYNDOR? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG SKEYNDOR?

Zabiegi Skeyndor: Aquatherm, Power Hyaluronic oraz Global Lift przeznaczone są dla osób o cerze dojrzałej, borykających się z mniejszymi bądź większymi niedoskonałościami skóry. Innowacyjny charakter każdego z nich sprawia, że efekty widoczne są niemal od razu tj. zaraz po wyjściu z gabinetu.

Aquatherm to wysokiej klasy, intensywnie nawilżająca terapia dedykowana dla skóry wrażliwej oraz suchej. Doskonale sprawdzi się w przypadku pierwszych oznak starzenia się skóry, a także zmarszczek zlokalizowanych w okolicy oczu. Zabieg ten może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, niezależnie od rodzaju skóry. Dodatkowo, jest w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Power Hyaluronic to intensywnie nawilżający zabieg, przeprowadzany w oparciu o kwas hialuronowy. Terapia ta doskonale sprawdzi się w przypadku osób narażonych na agresywne, negatywnie oddziałujące na skórę czynniki zewnętrzne, a więc przede wszystkim osób mieszkających w dużych miastach. Power Hyaluronic doskonale nadaje się do każdego typu skóry, także dla skór tłustych. Ostatni z prezentowanych przez nas zabiegów

zabiegi na twarz

Global Lift – to innowacyjna terapia Skeyndor przeznaczona dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn po 40 roku życia. Global Lift opiera się na terapii zapobiegającej zjawisku senascencji – starannie dobrane składniki charakteryzują się szerokim spektrum działania, począwszy od modelowania twarzy, poprzez wolumetrię owalu, a skończywszy na niwelacji podwójnego podbródka. Zabieg ten polecany jest w szczególności przy skórze wymagającej natychmiastowego napięcia i ujędrnienia.

zabiegi na twarz

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABIEG SKEYNDOR? DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABIEG SKEYNDOR?

Zabiegi Skeyndor: Aquatherm, Power Hyaluronic oraz Global Lift charakteryzują się niezwykle szerokim spektrum działania. Stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane, naturalne, a co za tym idzie w pełni bezpieczne składniki, szybko i skutecznie niwelują niedoskonałości skórne. Połączenie nowoczesnej, zaawansowanej technologii, wielu lat badań oraz odpowiednio dobranych ekstraktów roślinnych pozwoliło stworzyć kosmetyki, których jakość znacząco przewyższa produkty dostępne w drogeriach bądź aptekach. Ponadto, zabiegi Skeyndor są w pełni uniwersalne tj. mogą być stosowane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, niezależnie od typu skóry. Bezpieczne, komfortowe i całkowicie nieinwazyjne stanowią doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych oraz skalpela.

zabiegi na twarz

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

WSKAZANIA WSKAZANIA

zabiegi na twarzAquatherm to intensywnie nawilżający zabieg, przeznaczony dla osób o skórze suchej i wrażliwej. Prezentowana przez nas terapia zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, a ponadto łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, a także wzmacnia naczynka. Na Aquatherm winni zdecydować się wszyscy (również kobiety w ciąży), których dużą wrażliwość skóry prowadzi do licznych jej zmian i niedoskonałości.

Power Hyaluronic to wyjątkowo skuteczny zabieg dedykowany dla osób o skórze suchej, a także tłustej i odwodnionej. Na terapie winni zdecydować się wszyscy, którzy borykają się z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, a także osoby, których cera narażona jest na negatywne działanie agresywnych czynników zewnętrznych tj. panie i panowie mieszkający w dużych miastach.

Global Lift to jedyny z prezentowanych przez nas zabiegów Skeyndor dedykowanych dla kobiet i mężczyzn po 40 roku życia. Na terapie winny zdecydować się te osoby, których skóra wymaga natychmiastowego ujędrniania oraz napięcia.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

zabiegi na twarzPrzy niektórych zabiegach przeciwskazaniem może być ciąża oraz karmienie piersią. Stanowczo zabrania się prezentowanych terapii przy nadwrażliwości skóry oraz stanach zapalnych. Szczególna ostrożność wskazana jest przy epilepsji, chorobach żył, osób borykających się z dolegliwościami serca, a także jednostek cierpiących na choroby przewlekłe, w tym choroby nowotworowe.

Umów wizytę Rezwerwacja online

OBSZARY ZABIEGOWE OBSZARY ZABIEGOWE

Obszary zabiegowe dla terapii Skeyndor:

Twarz – owal twarzy, podbródek, okolice oczu;
Miejsca występowania naczynek oraz szczególnych podrażnień;
Fragmenty skrajnie przesuszone.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU SKEYNDOR SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU SKEYNDOR

Wszystkie z prezentowanych przez nas zabiegów Skeyndor dogłębnie nawilżają skórę sprawiając, że ta staje się zdrowsza i bardziej napięta. Efekty zauważymy już po wyjściu z Salonu. W przypadku Aquatherm skóra w miejscu zabiegu stanie się dotleniona – znikną zaczerwieniania oraz podrażnienia, a także naczynka. Dodatkowo, zabieg ten uodparnia skórę na negatywne działanie inwazyjnych czynników zewnętrznych tj. zapobiega również jej przedwczesnemu starzeniu. Po zabiegu Power Hyaluronic zauważymy nie tylko maksymalne nawilżenie. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne chronią skórę przed wczesną utratą wody oraz negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Skóra staje się gładsza, jędrniejsza i wyraźnie zdrowsza. Innowacyjny zabieg Global Lift – zależnie od naszych dolegliwości skórnych – sprawi, że skóra stanie się napięta i ujędrniona. Terapia nie tylko modeluje twarz, ale również pozwala odzyskać wolumetrię owalu oraz łagodzi podwójny podbródek powstały na skutek obniżenia się napięcia tkankowego.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU SKEYNDOR?

Żaden z zabiegów Skeyndor nie wymaga szczególnego przygotowania. Na 7 dni przed umówioną wizytą w naszym Salonie należy jedynie zrezygnować z nakładania na twarz substancji z kwasami, a także wykonywania peelingów chemicznych.

Umów wizytę Rezwerwacja online

ILE ZABIEGÓW ILE ZABIEGÓW

Częstotliwość oraz liczba zabiegów w serii uzależniona jest nie tylko od rodzaju terapii, ale również indywidualnych predyspozycji Klienta, a także jego problemów i dolegliwości skórnych. Zasadniczo każda seria składa się z 6 zabiegów powtarzanych co 7 – 14 dni. Zależnie od niwelowanych problemów skórnych, serię winno powtarzać się co pół roku bądź co rok.

Umów wizytę Rezwerwacja online

OCZAMI KOBIETY OCZAMI KOBIETY

zabiegi na twarzZabiegi Skeyndor pozwalają zatrzymać nieubłaganie płynący czas – zniwelować pierwsze oznaki starzenia się skóry, a także pozbyć się nieestetycznych zmarszczek i zmian skórnych. Odpowiednio przeprowadzana terapia wyraźnie nas odmładza sprawiając, że czujemy się znacznie lepiej i pewniej we własnej skórze. Zabiegi Skeyndor rozpraszają zmęczenie i przywracają dawny blask oraz promienistość.

Umów wizytę Rezwerwacja online

OCZAMI MĘŻCZYZNY OCZAMI MĘŻCZYZNY

zabiegi na twarzZabiegi Skeyndor nie tylko zatrzymują czas w miejscu. Szara, niegdyś zmęczona skóra nabiera promienistego i zdrowego wyglądu. Odpowiednio przeprowadzana terapia pozwala pozbyć się efektów tzn. skóry palacza, z którą boryka się większość uzależnionych od tytoniu mężczyzn.

Umów wizytę Rezwerwacja online

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Czy zabiegi Skeyndor są bezpieczne dla zdrowia i życia?

Specyfiki stosowane przy zabiegach Skeyndor charakteryzują się maksymalnym bezpieczeństwem. Stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia organicznego nie prowadzą do żadnych skutków ubocznych.

Jakie składniki aktywne wykorzystywane są przy zabiegach Skeyndor?

Nie sposób jest wymienić wszystkich składników aktywnych zlokalizowanych w kosmetykach marki Skeyndor. Aquatherm to terapia na bazie bogatej w jony magnezu, ceramidy i cukry prebiotyczne wody termalnej. Power Hyaluronic kryje w sobie nisko- oraz wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, zaś Global Lift wyciągi z czarnego pieprzu oraz bobrka trójlistnego, a także peptyd biomimetyczny.

zabiegi na twarz

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena Cena

Konsultacja jest bezpłatna

Twarz, szyja, dekolt Peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja Gratis!
AQUATHERM 
320zł
CORRECTIVE 
320zł
POWER HYALURONIC
320zł
POWER OXYGEN
320zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź