Wybierz miasto:

Regeneracja dłoni i stóp Kraków

Regeneracja dłoni i stóp Kraków
Dłonie i stopy narażone są na wiele negatywnie oddziałujących czynników: środki chemiczne stosowane w trakcie sprzątania, niesprzyjające warunki atmosferyczne czy niewygodne obuwie. Nawet najbardziej staranny manicure i pedicure nie będzie się pięknie prezentować na nie zadbanych dłoniach lub stopach. Suchy, zrogowaciały naskórek warto potraktować peelingiem a następnie skorzystać z kuracji która odżywi suchą skórę. Regeneracja dłoni oraz regeneracja stóp to idealny dodatek do manicure oraz pedicure wykonywanego w gabinecie. Nasze zabiegi regeneracyjne na dłonie i stopy sprawią, że Twoje ręce i stopy będą gładkie i piękne, a skóra jedwabista i odmłodzona.

Cena zabiegu : od 30

Koszt zabiegu

od 30 zł

Czas zabiegu

ok. 30 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

7 dni

Obszar

dłonie, stopy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  REGENERACJA DŁONI CHI YANG
  PARAFINA NA DŁONIE LUB STOPY
  Cennik

  REGENERACJA DŁONI CHI YANG REGENERACJA DŁONI CHI YANG

  Ten wyjątkowy zabieg regeneracyjny na dłonie, sprawi, że twoje ręce będą gładkie i piękne, a skóra jedwabista i odmłodzona. Bogaty kompleks substancji aktywnych pobudzi skórę do odnowy i zregeneruje ją. Wyjątkowy i aromatyczny peeling usunie martwy naskórek i oczyści skórę, przygotowując ją do rytuału CHI YANG.

  regeneracja dłoni krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PARAFINA NA DŁONIE LUB STOPY PARAFINA NA DŁONIE LUB STOPY

  Zabieg wykonywany jest zarówno na dłonie lub na stopy. Po dokładnym peelingu parafina działa regenerująco na skórę. Zabieg nawilża i odmładza, pozostawiając skórę idealnie gładką i jedwabistą.

  regeneracja stop krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik Cennik

  Zabieg Cena
  Rękawiczki Chi Yang (dłonie) 70 zł
  Parafina na dłonie (do zabiegu manicure) 30 zł
  Parafina na dłonie (bez zabiegu manicure) 45 zł
  Parafina na stopy 45 zł

  regeneracja dłoni kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź