Usuwanie rozstępów – karboksyterapia, zabieg Pixel Alma Harmony, mezoterapia Stretchcare. Jaki zabieg wybrać?

Specjalnie dla Was wybraliśmy 3 zabiegi, które ostatnimi czasy wiodą prym w zakresie usuwania rozstępów – są nie tylko maksymalnie skuteczne, ale również bezpieczne.

Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii jest nieoceniony w przypadku osób, które borykają się z niedoskonałościami skóry – nie tylko rozstępami, ale również cellulitem, zmarszczkami oraz szeroko pojętymi bruzdami. Kuracja jest w pełni bezpieczna, a także wysoce skuteczna – polega na wstrzykiwaniu podskórnym bądź śródskórnym, za pomocą niewielkiej wielkości igły, dwutlenku węgla. Seria zabiegów sprawia, że skóra staje się jędrna i sprężysta, zaś rozstępy znikają niczym ręką odjął. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie! Karboksyterapia to sprawdzone lekarstwo na nasze dolegliwości skórne. Co ciekawe, stosowana jest nie tylko w zakresie medycyny estetycznej, ale również przy leczeniu wielu chorób związanych z zaburzeniami krążenia oraz niewydolności żylnej.

Karboksyterapia to wyjątkowy zabieg, powiedz „nie” rozstępom !

rozstępom

Zabieg Pixel Alma Harmony

Laserowe usuwanie rozstępów systemem Harmony odbywa się za pomocą specjalnego, zaawansowanego technologicznie lasera. Odpowiedni moduł urządzenia pozwala czynić cuda – usuwać blizny, przebarwienia, zmiany naczyniowe, zmarszczki etc. Sam zabieg jest stosunkowo prosty i bezbolesny – pacjent może odczuwać jedynie delikatne pieczenie w miejscach, po których przesuwa się światełko lasera. Do 3 dni po wizycie, na ciele mogą występować zaczerwienienia. Aby uzyskać zamierzony efekt, niezbędne jest wykonanie kilku zabiegów – do 4. Można śmiało stwierdzić, że Pixel Alma Harmony jest nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Po ostatnim zabiegu rozstępy całkowicie znikną.

rozstępom

Mezoterapia Stretchcare

Trzecim, równie skutecznym zabiegiem jest mezoterapia Stretchcare. Wbrew temu, co większość z nas myśli, nie jest to zabieg stosowany wyłącznie na twarz. Jego celem jest pobudzenie skóry do głębokiej regeneracji, w efekcie, czego powstają nowe komórki oraz nowy kolagen. Regularna kuracja pozwala uzyskać zdrową, jędrną i pozbawioną rozstępów skórę. Stretchcare idealnie sprawdza się w przypadku „nowych” blizn, a więc rozstępów powstałych np. na skutek ciąży. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy nawilża, odbudowuje i zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry. Mezoterapia ta jest bezbolesna, w pełni bezpieczna dla organizmu, a także wyjątkowo skuteczna przeciw rozstępom .

 

Jeżeli do wyboru mamy 3 skuteczne zabiegi na rozstępy, jak wybrać jeden najlepszy?

Odpowiedź jest prosta! Aby szybko, bezpowrotnie i przede wszystkim skutecznie pozbyć się blizn czy rozstępów na skórze warto stosować kuracje naprzemiennie. Mezoterapia Stretchcare doskonale łączy się z zabiegami z użyciem lasera. Podobnie jest z karboksyterapią – jest nieoceniona, jeżeli zestawimy ją z Pixel Alma Harmony. Możemy śmiało stwierdzić, że połączenie co najmniej 2 prezentowanych przez nas zabiegów sprawi, że wszystkie rozstępy – niezależnie od lokalizacji – znikną raz na zawsze.

Umów wizytę poprzez nasz formularz online 

rozstępom