Jak pozbyć się rozstępów? Karboksyterapia, zabieg Pixel Alma Harmony, mezoterapia Stretchcare – co wybrać?

Specjalnie dla Was wybraliśmy 3 zabiegi, które ostatnimi czasy wiodą prym w zakresie usuwania rozstępów – są nie tylko maksymalnie skuteczne, ale również bezpieczne.

  1. Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii jest nieoceniony w przypadku osób, które borykają się z niedoskonałościami skóry – nie tylko rozstępami, ale również cellulitem, zmarszczkami oraz szeroko pojętymi bruzdami. Kuracja jest w pełni bezpieczna, a także wysoce skuteczna – polega na wstrzykiwaniu podskórnym bądź śródskórnym, za pomocą niewielkiej wielkości igły, dwutlenku węgla. Seria zabiegów sprawia, że skóra staje się jędrna i sprężysta, zaś rozstępy znikają niczym ręką odjął. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie! Karboksyterapia to sprawdzone lekarstwo na nasze dolegliwości skórne. Co ciekawe, stosowana jest nie tylko w zakresie medycyny estetycznej, ale również przy leczeniu wielu chorób związanych z zaburzeniami krążenia oraz niewydolności żylnej.

jadore-instytut

  1. Zabieg Pixel Alma Harmony

Laserowe usuwanie rozstępów systemem Harmony odbywa się za pomocą specjalnego, zaawansowanego technologicznie lasera. Odpowiedni moduł urządzenia pozwala czynić cuda – usuwać blizny, przebarwienia, zmiany naczyniowe, zmarszczki etc. Sam zabieg jest stosunkowo prosty i bezbolesny – pacjent może odczuwać jedynie delikatne pieczenie w miejscach, po których przesuwa się światełko lasera. Do 3 dni po wizycie, na ciele mogą występować zaczerwienienia. Aby uzyskać zamierzony efekt, niezbędne jest wykonanie kilku zabiegów – do 4. Można śmiało stwierdzić, że Pixel Alma Harmony jest nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Po ostatnim zabiegu rozstępy całkowicie znikną.

jadore-instytut

  1. Mezoterapia Stretchcare

Trzecim, równie skutecznym zabiegiem jest mezoterapia Stretchcare. Wbrew temu, co większość z nas myśli, nie jest to zabieg stosowany wyłącznie na twarz. Jego celem jest pobudzenie skóry do głębokiej regeneracji, w efekcie, czego powstają nowe komórki oraz nowy kolagen. Regularna kuracja pozwala uzyskać zdrową, jędrną i pozbawioną rozstępów skórę. Stretchcare idealnie sprawdza się w przypadku „nowych” blizn, a więc rozstępów powstałych np. na skutek ciąży. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy nawilża, odbudowuje i zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry. Mezoterapia ta jest bezbolesna, w pełni bezpieczna dla organizmu, a także wyjątkowo skuteczna.

 

Jeżeli do wyboru mamy 3 skuteczne zabiegi, redukujące do minimum rozstępy, jak wybrać jeden najlepszy? Odpowiedź jest prosta! Aby szybko, bezpowrotnie i przede wszystkim skutecznie pozbyć się blizn czy rozstępów na skórze warto stosować kuracje naprzemiennie. Mezoterapia Stretchcare doskonale łączy się z zabiegami z użyciem lasera. Podobnie jest z karboksyterapią – jest nieoceniona, jeżeli zestawimy ją z Pixel Alma Harmony. Możemy śmiało stwierdzić, że połączenie co najmniej 2 prezentowanych przez nas zabiegów sprawi, że wszystkie rozstępy – niezależnie od lokalizacji – znikną raz na zawsze.

 

roztepy