fbpx

Wybierz miasto:

Makijaż – Kraków

Makijaż – Kraków
Odpowiedni makijaż powinien podkreślać zalety i ukrywać mankamenty urody. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego wizażu – Nasze specjalistki zadbają o Twoje piękno i podkreślą Twoją urodę. W Naszym Instytucie wykonujemy wizaż wieczorowy, ślubny, dzienny czy wizaż korygujący. Oferujemy również usługi takie jak BodyPainting, charakteryzacja, makijaż permanentny, szkolenia indywidualne i grupowe czy pomoc z zakresu wizażu przy sesjach fotograficznych. Jeśli zatem marzysz, aby wyglądać niczym olśniewająco – szczególnie podczas ważnego wydarzenia – zapraszamy do skorzystania z usług Naszych wizażystów – najwyższej klasy specjalistów, którzy mają doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych, produkcjach telewizyjnych czy eventów. Uwierz Nam, że dzięki Nam będziesz wyglądać po prostu olśniewająco! Makijaż - podkreśl swoją urodę w zaledwie 60 min.! Zapraszamy!

Cena zabiegu: od 135 zł

Koszt zabiegu

od 135 zł

Czas zabiegu

od 60 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

1 dzień

Obszar

twarz, ciało

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

MAKIJAŻ DZIENNY
MAKIJAŻ WIECZOROWY
MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY
MAKIJAŻ BIZNESOWY
MAKIJAŻ ŚLUBNY
BODY PAINTING I CHARAKTERYZACJA
SZKOLENIA Z WIZAŻU INDYWIDUALNE I GRUPOWE
Galeria wizaż
Galeria BodyPainting
Cennik zabiegów "Wizaż i charakteryzacja" w salonie w Krakowie

MAKIJAŻ DZIENNY MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż dzienny powinien subtelnie podkreślać zalety urody i perfekcyjnie tuszować jej ewentualne wady. A przy tym nie może rzucać się w oczy, ponieważ nie jest typowym makijażem wieczorowym czy imprezowym. W związku z powyższym, podczas tworzenia profesjonalnego makijażu dziennego najważniejsze jest znalezienie tzw. złotego środka, co jest możliwe dzięki doświadczeniu i wyczuciu smaku wizażystki, a także pracy na najlepszych kosmetykach kolorowych.

W naszym salonie wykonujemy makijaż dzienny pasujący do typu urody danej klientki, który dodatkowo jest zgodny z obecnie panującymi trendami. Pracujemy na najlepszych jakościowo kosmetykach, tak znanych marek jak Chanel, Mac, Kryolan czy Make up Revolution.

Subtelny i dyskretny makijaż dzienny ukryje niedoskonałości skóry, poprawi jej koloryt oraz wydobędzie piękno – w naturalny sposób.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MAKIJAŻ WIECZOROWY MAKIJAŻ WIECZOROWY

Nasze wizażystki dbają o to, by każda kobieta mogła poczuć się pięknie i kobieco podczas wyjątkowego wieczoru czy w trakcie bardzo ważnej dla niej imprezy. W związku z tym wykonują modne, ale przede wszystkim dopasowane do typu urody i charakteru każdej klientki makijaże wieczorowe. Charakteryzują się one przede wszystkim perfekcyjnym wykonaniem i wielogodzinną trwałością. Bardzo często pozostają w nienaruszonym stanie nawet przez następny dzień.

Uwodzicielski makijaż wieczorowy sprawi, że poczujesz się wyjątkowo atrakcyjna i pewna siebie. A dodatkowo podkreśli charakter Twojej stylizacji. Dzięki temu, nikt nie przejdzie obok Ciebie zupełnie obojętnie.

makijaż kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Jednym z najczęściej wykonywanych w naszym salonie rodzajów makijażu jest makijaż okolicznościowy. Jego głównym celem jest nie tylko ukrycie niedoskonałości, wymodelowanie twarzy, a czasem również zakamuflowanie wad (np. zbyt szeroki nos, wysokie czoło, trójkątny podbródek), ale również ogólne upiększenie twarzy. Nasze wizażystki wykonują makijaże okolicznościowe, które wyróżniają się pod względem jednolitego i świeżego wyglądu cery, ukrycia zmarszczek, przebarwień czy blizn potrądzikowych oraz wydobycia głębi i piękna naturalnego spojrzenia. Na życzenie klientek wykonywane jest również „makijażowe powiększanie ust”. Wizażystki w swojej pracy chętnie wykorzystują nowoczesne rozwiązania, jak pawie piórka przyklejane do rzęs, kryształki, brylanciki czy innowacyjne trendy kolorystyczne.

Makijaż okolicznościowy jest tworzony w pełnej współpracy z klientką. Bierze się pod uwagę nie tylko jej naturalne potrzeby wynikające na przykład ze stanu skóry, kształtu twarzy czy typu karnacji, ale również upodobania i obecnie obowiązujące trendy. Jednak najważniejsze jest to, by makijaż okolicznościowy przede wszystkim pasował do sytuacji i współgrał z fryzurą oraz kreacją.

makijaż kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

MAKIJAŻ BIZNESOWY MAKIJAŻ BIZNESOWY

Makijaż biznesowy stanowi jeden z trudniejszych rodzajów makijażu, dlatego nie każdy salon kosmetyczny ma go w swojej ofercie. Wymaga znajomości zasad panujących w danym biznesie, a także umiejętności dostosowania obecnie obowiązujących trendów w wizażu do często bardzo sztywnych ram dress code’u. W niektórych przypadkach musi również posiadać cechy makijażu filmowego lub fotograficznego, ponieważ bardzo często jest zamawiany do fotograficznych sesji biznesowych.

W naszym salonie możesz skorzystać z profesjonalnego makijażu biznesowego wykonywanego na najlepszych kosmetykach kolorowych. Otrzymasz gwarancję trwałości, perfekcyjnego wykonania oraz doskonałego dopasowania rodzaju makijażu do potrzeb Twojej skóry oraz typu urody. Dzięki makijażowi biznesowemu zyskasz jeszcze bardziej profesjonalny i godny zaufania wizerunek, na którym Ci tak bardzo zależy.

makijaż kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

MAKIJAŻ ŚLUBNY MAKIJAŻ ŚLUBNY

Wykonanie idealnego makijażu ślubnego wymaga przede wszystkim posiadania odpowiedniego wyczucia smaku oraz znajomości obecnie obowiązujących trendów w modzie weselnej. Taki makijaż musi przede wszystkim upiększać Pannę Młodą, ale również tworzyć spójną i elegancką kompozycję z sukienką, fryzurą, biżuterią i bukietem. Dlatego zachęcamy wszystkie panie, które przychodzą do nas na próbny makijaż ślubny, aby przyniosły ze sobą zdjęcia sukienki, butów, planowanej fryzury i innych dodatków. To pozwoli naszym stylistkom zaproponować danej osobie idealny wizerunek, którym wszyscy goście będą zachwyceni. Nie wspominając już o samym Panu Młodym.

Wizażystki pracujące w naszym salonie słyną z najlepszych makijaży ślubnych. Posiadają w tym wieloletnie doświadczenie, a dla niektórych z nich ten rodzaj makijażu jest niewątpliwą specjalizacją.

Ślub to wyjątkowy moment w Twoim życiu. Pamiętaj, że w ten dzień powinnaś wyglądać najpiękniej!

Umów wizytę Rezwerwacja online

BODY PAINTING I CHARAKTERYZACJA BODY PAINTING I CHARAKTERYZACJA

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną charakteryzacją sceniczną, teatralną lub bodypaintingiem zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów. Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, nasi charakteryzatorzy to doświadczeniu w swoim fachu specjaliści. Obsługujemy eventy, spektakle, sesje zdjęciowe jak i indywidualne zlecenia.

Umów wizytę Rezwerwacja online

SZKOLENIA Z WIZAŻU INDYWIDUALNE I GRUPOWE SZKOLENIA Z WIZAŻU INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Marzysz o tym, aby nauczyć się profesjonalnie wykonywać makijaż? Zapraszamy na profesjonalne szkolenia indywidualne i grupowe. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną wizażystkę i obejmują wizaż dzienny, wieczorowy lub profesjonalny – sesyjny. Szkolenia z zakresu wizażu to także idealny prezent na wieczór panieński.

  • szkolenie indywidualne z makijażu dla jednej osoby 280zł – czas trwania 1,5-2 godzin,
  • szkolenie do 4 osób od 450zł (powyżej 4 uczestniczek dopłata 50 zł od osoby) – czas trwania 3 godziny
    makijaż kraków
Umów wizytę Rezwerwacja online

Galeria wizaż Galeria wizaż

Umów wizytę Rezwerwacja online

Galeria BodyPainting Galeria BodyPainting

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów "Wizaż i charakteryzacja" w salonie w Krakowie Cennik zabiegów

WIZAŻ I CHARAKTERYZACJA

Makijaż dzienny 135- 180zł
Makijaż wieczorowy 170 zł – 240zł
Makijaż ślubny 190zł – 270 zł
Makijaż próbny od 160- 210,00 zł
Makijaż podczas sesji od 200zł
Charakteryzacja od 300zł

 

  • szkolenie indywidualne z makijażu dla jednej osoby 280zł – czas trwania 1,5-2 godzin,
  • szkolenie do 4 osób od 450zł (powyżej 4 uczestniczek dopłata 50 zł od osoby) – czas trwania 3 godziny

 

Umów wizytę Rezwerwacja online
J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź