Jak pozbyć się cellulitu? Endermologia LPG, Karboksyterapia, Accent XL (Alma Lasers) czy mezoterapia igłowa Cellucare – co wybrać?

Walka z cellulitem spędza sen z powiek niejednej kobiecie. W wielu przypadkach masaże czy peelingi są nieskuteczne. Nieestetyczna pomarańczowa skórka sprawia, że wstydzimy się pokazywać nasze ciało na plaży czy basenie, a nawet… wychodzić z domu. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych sposób na pozbycie się cellulitu.

1. Endermologia LPG

Endermologia LPG to obecnie jest z najpopularniejszych zabiegów na ciało. Odpowiednio przeprowadzona kuracja pomaga pozbyć się cellulitu, a przy tym wymodelować sylwetkę, by wyglądała tak, jak zawsze marzyłyśmy. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Na szczególną uwagę zasługuje jego precyzja. Celem endermologii LPG jest stymulacja komórek organizmu do odbudowy w dokładnym miejscu powstawania cellulitu. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Proces pozbycia się pomarańczowej skórki przebiega wyjątkowo harmonijnie i stopniowo. Pełna kuracja prowadzi na maksymalnej redukcji cellulitu, a w efekcie do wyszczuplenia.

Endermologia LPG – dowiedź się więcej o zabiegach

2. Karboksyterapia

Karboksyterapia to pewna, skuteczna, a także mało inwazyjna metoda redukcji cellulitu. Ostatnimi czasy bije ona prawdziwe rekordy popularności w naszym kraju. Zabieg dedykowany jest zarówno tym, którzy pragną pozbyć się pomarańczowej skórki, jak i osobom borykającym się z innymi niedoskonałościami skóry – np. rozstępami. Karboksyterapia nazywana jest zabiegiem odmładzającym – poprawia jędrność skóry. Omawiana metoda walki z cellulitem polega na wstrzykiwaniu podskórnym bądź śródskórnym odpowiedniej dawki dwutlenku węgla.

Karboksyterapia – dowiedź się więcej o zabiegach

cellulite

3. Accent XL (Alma Lasers)

Accent XL to zawansowany technologicznie laser w przypadku, którego nie sposób jest wymienić wszystkich zastosowań. Zabiegi z jego użyciem są nieocenione w przypadku redukcji cellulitu czy modelowaniu sylwetki. Odpowiednia kuracja sprawia, że nasza skóra staje się jędrna, a także maksymalnie napięta. Zabieg Accent XL jest w pełni bezpieczny, a zarazem bezbolesny. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Aby całkowicie pozbyć się cellulitu niezbędne jest wykonanie co najmniej kilku sesji.

Termolifting ciała i twarzy Accent XL – dowiedź się więcej o zabiegach

4. Mezoterapia igłowa Cellucare

Końcowo warto wspomnieć o mezoterapii igłowej. Cellucare przeznaczony jest do leczenia najbardziej zaawansowanego cellulitu. Połączenie kwasu hialuronowego, kofeiny oraz szeregu mikroelementów sprawia, że złogi tłuszczowe oraz skórka pomarańczowa bezpowrotnie znikają. Zabieg wygładza skórę, korygując tym samym cała sylwetkę pacjenta. Kuracja jest bezpieczna, zaś efekty widoczne są już po pierwszej wizycie.

Mezoterapia igłowa – dowiedź się więcej o zabiegach

Wymienione wyżej zabiegi uznawane są za najskuteczniejsze w walce z cellulitem. Aby w pełni wykorzystać ich potencjał, warto pokusić się o ich odpowiednie połączenie np. endermologia doskonale współgra z karboksyterapią. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie J’adore Instytut bądź bezpośrednio w naszym Salonie Kosmetycznym w Krakowie.

banner-cellulit