fbpx

Wybierz miasto:

DEPILACJA LASEROWA KRAKÓW

DEPILACJA LASEROWA KRAKÓW

Depilacja laserowa Soprano ICE w J'adore w Krakowie - jeśli szukasz naprawdę skutecznej metody na pozbycie się niechcianych włosów raz na zawsze to zabieg depilacji laserowej jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Zabieg depilacji laserowej to trwała redukcja owłosienia przy pomocy światła lasera. Wiązka światła przepala włos wraz z cebulką, dzięki czemu nie ulega on odbudowie, czyli w przeważającej ilości włosków - już nigdy nie odrośnie.

Właśnie z tego powodu laserowe usuwanie owłosienia jest jedyną trwałą i skuteczną metodą depilacji. Warto wiedzieć, że laser wypala sam włos, nie podgrzewając sąsiadujących tkanek, więc usuwanie owłosienia w ten sposób jest zabiegiem bezpiecznym.  Usuwanie nadmiernego owłosienia przy pomocy lasera w naszym salonie w Krakowie jest prawie bezbolesne, a co najważniejsze, zabieg można wykonać na każdej partii ciała, zarówno depilując nogi, przedramiona, strefę bikini, jak i wąsik, brodę czy pośladki.

Kilka sesji pozwoli Ci uzyskać idealnie gładką skórę bez niechcianych włosków. Pierwsze efekty po depilacji laserowej są widoczne od razu, a efekt utrzymuje się do końca życia. W większości przypadków konieczne jest wykonanie kilku zabiegów na daną partię ciała, co gwarantuje usunięcie wszystkich włosków z konkretnego obszaru. Zabieg jest idealną alternatywą dla osób dotychczas korzystających z metod takich jak depilacja woskiem lub maszynką, marzących o gładkiej skórze bez borykania się z problemami takimi jak np. wrastające włoski.

Depilacja laserowa włosów to metoda stosowana na świecie już od wielu lat, dlatego można potwierdzić jej trwałość i skuteczność.

DEPILACJA LASEROWA - SOPRANO ICE

Soprano ICE daje możliwość posiadania trzech różnych laserów w jednym urządzeniu. Głowica Alex o długości fali 755 nm, laser diodowy 810 nm i Nd YAG 1064 nm. Urządzenie można również rozbudować o głowicę NIR do liftingu termicznego skóry. To wszechstronne rozwiązanie pozwala na skuteczne zabiegi na różnych typach i kolorach włosów oraz przy różnych fototypach. O wszystkich szczegółach procedury dowiesz się przy pierwszym zabiegu.

W ofercie salonu Jadore dostępne są zabiegi depilacji laserowej na całym ciele - szczególnie popularne w naszym gabinecie w Krakowie są:

Chcesz usunąć zbędne owłosienie raz na zawsze? Przeszkadzają Ci włosy na udach, twarzy lub strefie bikini? Najlepszym rozwiązaniem w Twoim przypadku będzie trwała depilacja laserowa.

Cena zabiegów: od 99

Koszt zabiegu

od 99zł

Czas zabiegu

5-35min w zależności od obszaru

Znieczulenie

Nie wymagane

Liczba zabiegów

seria 6 zabiegów

Odstępy

6-8 tyg.

Obszar

Całe ciało

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

SOPRANO ICE
RÓŻNICA POMIĘDZY DEPILACJĄ LASEREM DIODOWYM A IPL
DLA KOGO?
GALERIA PRZED I PO
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ?
ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA
ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PAŃ
ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PANÓW
Najczęściej zadawane pytanie
DEPILACJA LASEROWA - PRZECIWWSKAZANIA :
SOPRANO ICE - jedna z najlepszych technologii w dziedzinie depilacji laserowej
NASZ SPRZĘT
CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ

SOPRANO ICE SOPRANO ICE

W Naszym Instytucie pracujemy na najwyższej klasy laserze Soprano ICE – jednej z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych platform służących do trwałego usuwania owłosienia.

O jego wysokim bezpieczeństwie i skuteczności świadczą certyfikaty m.in. FDA i CE. Emitowana przez laser wiązka przenika na głębokość 2 mm, dzięki czemu światło lasera skupia się jedynie na powierzchni włosa – niszcząc go, ale nie oddziałując negatywnie na otaczającą go skórę.

Dodatkowy system chłodzenia i przełomowy tryb in-motion sprawiają, że zabieg jest komfortowy i szybszy niż dotychczas.

Soprano ICE to jedno z najmocniejszych I najbezpieczniejszych urządzeń do usuwania owłosienia – lider na rynku – gwarancja jakości I skuteczności. Jeśli chcesz cieszyć się zadowalającymi rezultatami to zabieg depilacji laserowej Soprano ICE spełni Twoje oczekiwania.

Depilacja laserowa Soprano ICE to zabiegi:

 • o trwałych rezultatach – zabiegi usuwają owłosienie permanentnie, diody mają bardzo wysoką moc
 • bezpieczne – laser diodowy Soprano posiada certyfikaty jakości i jest laserem medycznym, nie ma ryzyka poparzeń
 • szybkie – zabiegi są krótkie i wysoce efektywne
 • komfortowe – tryb in-motion jest znacznie mniej bolesny a przy tym tak samo skuteczny
 • soprano ICE – to laser diodowy a nie IPL – dzięki czemu masz pewność, że jest to urządzenie przeznaczone wyłącznie do zabiegów depilacji laserowej
Umów wizytę Rezwerwacja online

RÓŻNICA POMIĘDZY DEPILACJĄ LASEREM DIODOWYM A IPL RÓŻNICA POMIĘDZY DEPILACJĄ LASEREM DIODOWYM A IPL

Laser diodowy, z którego korzystamy w naszym gabinecie, jest najskuteczniejszym rodzajem lasera do usuwania zbędnego owłosienia. Jednak na rynku w innych gabinetach kosmetycznych pracuję się na innych laserach, czyli na przykład na IPL. Różnica w kwestii działania i efektów występująca pomiędzy obydwoma typami lasera jest bardzo duża. Laser IPL nie jest tak skuteczny jak laser diodowy. Aby uzyskać jakiekolwiek zadowalające efekty przy jego pomocy, należy wykonać zazwyczaj przynajmniej kilkanaście zabiegów na jedną okolicę. W przypadku lasera diodowego ilość zabiegów gwarantujących całkowite i trwałe usunięcie włosów wynosi najczęściej od 4-8, w zależności od konkretnego przypadku. Laser diodowy daje gwarancję, że włosy nie odrosną, ponieważ skutecznie usuwa włosy będące w fazie wzrostu. W przypadku tego rodzaju lasera konieczność powtarzania zabiegów bierze się tylko stąd, że aby móc usunąć wszystkie włosy z danej okolicy ciała należy wykonać tyle zabiegów, by trafić na moment, gdzie poszczególne włosy są w fazie wzrostu. W związku z tym po każdym zabiegu włosy będą przerzedzone, aż w końcu zostaną całkowicie usunięte.

Laser IPL to tzw. lampa polichromatyczna, która niejako naświetla pacjenta, emitując fale o różnej długości. W efekcie laser IPL działa nie tylko na sam włos, ale również na otaczające go tkanki, przez co jest mniej skuteczny. Porównując obydwa lasery można powiedzieć, że na jeden zabieg przeprowadzany za pomocą lasera diodowego trzeba wykonać przynajmniej 3 zabiegi laserem IPL, a na dodatek bez gwarancji uzyskania zadowalających efektów. W związku z tym pojedynczy zabieg laserem IPL jest zazwyczaj tańszy, ale jak widać, jest to tylko pozorna oszczędność.

Filozofią naszego gabinetu kosmetycznego jest to, by dawać naszym klientkom wszystko to, co najlepsze. Dlatego oferujemy najskuteczniejszą metodę trwałego usuwania niechcianego owłosienia, czyli laser diodowy. Jeśli nadal wahasz się nad rozpoczęciem depilacji laserowej – przy pierwszym zabiegu odbędzie się niezobowiązująca, bezpłatna konsultacja w trakcie której specjalistka odpowie na wszystkie pytania.

depilacja laserowa kraków

kraków depilacja laserowa – poznaj najpopularniejsze mity dotyczące usługi

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO? DLA KOGO?

O zabiegu depilacji laserowej najczęściej marzą kobiety, które mają dość usuwania zbędnego owłosienia za pomocą jednorazowej maszynki. Laser jest wyjątkowo efektywny w przypadku osób o ciemnych włosach i stosunkowo jasnej karnacji. Dzięki opatentowanemu systemowi In-motion, zabiegi systemem Soprano XL sprawdzają się także dla ciemniejszych fototypów oraz osób opalonych.

Przy pierwszym zabiegu depilacji laserowej ma miejsce konsultacja podczas której, określany jest fototyp oraz rozpisywany jest wstępny plan kolejnych spotkań. Dzięki temu można w swoim kalendarzu zaplanować terminy gdzie uwzględnione będą przerwy, tj. 2 tygodnie bez kąpieli słonecznych.  Z uwagi na fakt, iż z usługi najlepiej korzystać regularnie, co ok. 6 tygodni – biorąc pod uwagę okres wakacyjny mamy możliwość terminowego korzystania z zabiegu usuwania zbędnego owłosienia.

depilacja laserowa kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ?

zaleceniaUsuwanie nadmiernego owłosienia jest zabiegiem bezpiecznym, ale wymaga pewnego przygotowania, które gwarantuje uzyskanie jak najlepszych efektów.

Przede wszystkim na 2 tygodnie przed zabiegiem należy unikać wystawiania na słońce tej części ciała, którą chcemy poddać zabiegowi. Dotyczy to również wizyt w solarium. Ważne jest, aby nie wyrywać włosków pęsetą, woskiem czy stosować depilatora (stosowania tych metod powinno się zaprzestać na min. 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem). W dniu procedury należy unikać używania antyperspirantów oraz innych środków chemicznych.

Depilacja laserem wiąże się z koniecznością, aby 2 tygodnie przed  zabiegiem zrezygnować ze stosowania kosmetyków, zawierających pochodne retinoidów (np. niektóre maści na trądzik) oraz zawierających składniki światłouczulające. Są to przede wszystkim wyciągi z ziół (np. dziurawiec, rumianek, arnika, nagietek). Herbatki ziołowe na bazie tych roślin również należy odstawić. Dzięki temu zabieg będzie mógł być bezpiecznie przeprowadzony. W ciągu 6 tygodni przerwy między kolejnymi sesjami zabiegu depilacji warto również zwrócić uwagę na ww. preparaty.  Przy pierwszym zabiegu pomocna będzie lista kosmetyków oraz ewentualnych wyrobów medycznych, zielarskich które stosujemy.

W dniu zabiegu należy wydepilować skórę jednorazową maszynką lub małe kępki włosków w celu dobrania najlepszych parametrów. Depilacja laserem będzie możliwa po eliminacji wszelkich możliwych przeciwwskazań.

Przeczytaj pełen artykuł jak poprawnie przygotować się do depilacji laserowej

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA

Jak zachować się po zabiegu usuwania zbędnego owłosienia?

Przez pierwsze dwa dni nie należy używać balsamów nawilżających, które zawierają substancje chemiczne, mogące podrażnić skórę poddaną zabiegowi. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy unikać wystawiania skóry na słońce, ponieważ w niektórych przypadkach mogłoby to doprowadzić do powstania przebarwień. Wizyty na solarium są również zakazane przez 14 dni po depilacji. W tym okresie należy chronić wydepilowaną skórę ubraniem, np. zakładając dłuższe spodnie, jeśli depilowaliśmy łydki lub uda. Dzięki temu unikniemy podrażnień. W ciągu przerwy między zabiegami, tj. około 6 tygodni – domowa depilacja powinna odbywać się wyłącznie za pomocą maszynek jednorazowych.

depilacja laserowa kraków

Salon kosmetyczny Jadore Instytut przestrzega, aby po zabiegu usuwania nadmiernego owłosienia:

 • Nie opalać się przez 2 tygodnie po zabiegu (również w solarium)
 • Ochraniać skórę poddaną zabiegowi poprzez stosowanie kremów z filtrem SPF 50+ i noszenie ochraniającej odzieży
 • Nie stosować kremów i balsamów nawilżających przez przynajmniej dwa dni po zabiegu, gdy skóra może być jeszcze lekko podrażniona
 • W przypadku depilacji pach, nie stosować dezodorantów przez 3-4 dni po zabiegu w przypadku wrażliwej skóry
 • W przypadku depilacji pach (bez względu na to, czy skóra jest z natury wrażliwa czy nie) nie stosować blokerów potu przez 2 tygodnie po zabiegu
 • Unikać ćwiczeń fizycznych i wizyt w saunie przez 4 dni
 • Przez pierwsze dwa dni unikać basenów

Dowiedź się więcej jak zadbać o skórę po zabiegu usuwania nadmiernego owłosienia.

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PAŃ ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PAŃ

Depilacja laserowa ud

Podobno przeciętna kobieta w ciągu całego swojego życia depiluje się ponad 1500 razy. To 1500 kupionych maszynek jednorazowych, kilkaset zużytych pianek do golenia i tyle samo zmarnowanych godzin. A można łatwiej, szybciej i taniej. Wystarczy zdecydować się na depilację laserową.

U kobiet najczęściej wykonywana jest depilacja laserowa uda, łydki lub całych nóg. Dlaczego? Ponieważ te obszary ciała są najczęściej odsłaniane, a szczególnie w lecie. Wiele kobiet ma na tyle mocne i ciemne owłosienie, że w cieplejszych miesiącach musi się depilować niemalże codziennie.  Do naszego salonu przychodzą też takie Panie, dla których perfekcyjne gładka skóra to podstawa. One potrafią usuwać włoski nawet dwa razy dziennie, podczas porannej i wieczornej kąpieli. Nie trzeba dodawać jakim wybawieniem jest dla nich trwała depilacja laserowa uda. Najważniejszym warunkiem skorzystania z zabiegu depilacji laserowej jest unikanie opalania min. 2 tygodnie przed zabiegiem. 

Depilacja całych nóg trwa około 1,5 godziny, w odstępach co 6 tygodni.

depilacja laserowa kraków

Depilacja laserowa łydki

Niektóre osoby decydują się na wykonanie depilacji na samych łydek. Nic w tym dziwnego, ponieważ wiele osób ma naturalnie wyraźnie ciemniejsze, gęstsze i mocniejsze włosy na łydkach niż na udach. Oczywiście w naszym gabinecie istnieje możliwość wykonania zabiegu tylko na same łydki. Trwa on około 40 minut.

Na depilację laserową łydki decydują się też osoby, które zazwyczaj noszą sukienki i spódnice do kolan lub spodnie rybaczki. Wiele kobiet zaczyna tylko od depilacji łydek, by na sobie przetestować efekty, a następnie decyduje się na wydepilowania kolejnych obszarów ciała, czyli najczęściej ud, pach i bikini.

Depilacja laserowa wąsik

Laser diodowy można także wykorzystać do depilacji niechcianego owłosienia pojawiającego się na twarzy. Kobiety najczęściej depilują tzw. wąsik, czyli obszar nad górną wargą. Zazwyczaj są to osoby o naturalnie ciemnych włosach lub cierpiące na hirsutyzm, ale nie tylko. Również wiele naturalnych blondynek, które mają nieco jaśniejszy wąsik, decyduje się na taki zabieg ze względów estetycznych. Trwałe usuwanie wąsika za pomocą lasera diodowego  jest o tyle wskazane, że wszelkie inne formy depilacji tej okolicy doprowadzają do pogłębienia problemu, czyli włoski zaczynają rosnąć szybciej, są grubsze i ciemniejsze. Przerwy między zabiegami wynoszą najczęściej 4 – 6 tygodni.

Depilacja laserowa pachy

Depilację laserową pach polecamy wszystkim kobietom, a przede wszystkim tym, które uprawiają różne sporty, a przez to często noszą koszulki na ramiączkach. Taka depilacja jest także wskazana u kobiet z naturalnie wrażliwą skórą pod pachami, która źle reaguje na depilację maszynką lub depilatorem. W wielu przypadkach depilacja pach tradycyjnymi sposobami doprowadza do powstania podrażnień i krostek, które najczęściej są trudne do wyleczenia. Ponadto bezpośrednio po tradycyjnej depilacji należy bardzo uważać na stosowane antyperspiranty i dezodoranty, które mogą doprowadzić do pojawienia się silnych reakcji alergicznych i mocnego podrażnienia. W przypadku zabiegu depilacji musimy się tym przejmować tylko bezpośrednio po zabiegu, a w ciągu całego późniejszego życia już nie, ponieważ pachy będą stale doskonale gładkie, więc jakakolwiek depilacja będzie już zbędna.

Depilacja laserowa pach trwa około 20 minut.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa okolic bikini cieszy się bardzo dużą popularnością. Kobiety mogą zdecydować się na różne rodzaje depilacji bikini, od płytkiej depilacji, w której usuwa się tylko te włosy, które znajdują się w okolicy pachwin, aż po głęboką, która obejmuje pachwiny, łono, wargi sromowe, pośladki i obszar pomiędzy nimi. Każda kobieta może samodzielnie zadecydować, jak głęboką depilację bikini chce mieć wykonaną. Bardzo popularne jest na przykład pozostawianie cienkiego paska włosków na wzgórku łonowym – tzw. brazyliana.

Depilacja laserowa bikini trwa około 30 minut.

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PANÓW ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PANÓW

Depilacja laserowa coraz częściej wykonywana jest u mężczyzn, klatka piersiowa należy do najpopularniejszych części ciała. Nie zawsze wykonuje się tyle zabiegów, by uzyskać doskonale gładką skórę. Niektórym klientom zależy tylko na przerzedzeniu włosków. Depilację laserową klatki piersiowej można rozszerzyć o depilację laserową brzucha. Wydepilowanie tak dużej powierzchni trwa zazwyczaj około 1,5 godziny i nie jest szczególnie bolesne, jeśli zastosuje się metody łagodzące, jak na przykład chłodzącą końcówkę przy głowicy lasera.

Innym, równie popularnym zabiegiem u mężczyzn jest depilacja laserowa karku. Należy do szybkich zabiegów, ponieważ zazwyczaj na tym obszarze ciała rośnie niewielka ilość włosków. Są to najczęściej włosy długie, ciemne i kręcone, czyli idealne do usuwania laserem. Nawet gdy jest ich dosłownie kilka sztuk, to warto taką depilację wykonać, by nie musieć pamiętać o usuwaniu ich pęsetą, co zazwyczaj doprowadza do szybszego wzrostu grubszych, ciemniejszych i bardziej widocznych włosków. Pozbycie się zbędnego owłosienia z tej partii znacznie ułatwia zachowanie atrakcyjnego wyglądu oraz.. fryzury!

Depilacja laserowa brzucha najczęściej wykonywana jest u mężczyzn, ale nie tylko. Często korzystają z niej także Panie, które zazwyczaj posiadają pojedyncze, ale dość ciemne włoski pod pępkiem. Zbyt mocno owłosiony brzuch jest dla wielu osób poważnym kompleksem, dlatego depilacja laserowa tej partii ciała cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Podobnym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa stopy, która najczęściej obejmuje włosy rosnące na palcach, szczególnie na dużym palcu. Jest zabiegiem bardzo szybkim, trwającym zaledwie kilka lub kilkanaście minut. Wykonywana jest nie tylko u panów, ale również u pań, a szczególnie u tych, które do tej pory do depilacji tej okolicy używały maszynki jednorazowej, co doprowadziło do wzrostu bardziej widocznych włosów. Równie popularna jest depilacja laserowa pośladków, dzięki której można sobie bardzo ułatwić życie. Pośladki, a szczególnie obszar między nimi jest trudnodostępny, co nie ułatwia wykonania samodzielnej depilacji. Poza tym skóra pośladków jest miękka i wrażliwa, przez co bardzo często reaguje podrażnieniem na maszynkę jednorazową lub inne metody tradycyjnego golenia. Zabieg depilacji laserowej nie jest już usługą kierowaną wyłącznie do kobiet.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Najczęściej zadawane pytanie Najczęściej zadawane pytanie

pytanieJAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ?

Przyjmuje się, że do permanentnej redukcji owłosienia potrzeba około 6 zabiegów wykonywanych w odstępie od 4-8 tygodni. Efekty zabiegów zależą w znacznym stopniu od rodzaju włosa, fototypu oraz genetycznych uwarunkowań. Odstępy dotyczące zabiegu depilacji zależą również od części ciała (np. klatka piersiowa być może będzie powtarzana nieco rzadziej niż np. wąsik). Podana wyżej ilość powtórzeń jest uzależniona od tego, że włosy rosną w trzech etapach wzrostu, a wiązka światła lasera niszczy tylko te, które znajdują się w jednej z nich. W związku z tym, w trakcie jednego zabiegu usuwane są włoski, które już znajdują się w odpowiedniej fazie wzrostu. Do kolejnego zabiegu inne włosy będą miały szansę „dojrzeć”, by zostać usunięte. Następnie usuwa się kolejną, trzecią grupę włosków, która dopiero teraz osiągnęła optymalną fazę wzrostu. Pozostałe zabiegi to tzw. dostrzały, czyli zabiegi  usuwające wcześniej pominięte włoski lub te, które były wyjątkowo odporne na działanie lasera.

Przeczytaj artykuł z którego dowiesz się jak często należy powtarzać zabieg depilacji laserowej

Umów wizytę Rezwerwacja online

DEPILACJA LASEROWA - PRZECIWWSKAZANIA : DEPILACJA LASEROWA - PRZECIWWSKAZANIA :

przeciwwsakazaniaW przypadku każdego zabiegu kosmetycznego lub z zakresu medycyny estetycznej występują pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają w pełni bezpieczne wykonanie zabiegu. W kwestii depilacji laserowej należy zwrócić szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa, procedura obejmująca światło lasera nie może zostać wykorzystana w kilku przypadkach.

 

 

W przypadku depilacji laserowej są to:
 • świeża, mocna opalenizna
 • zażywanie suplementów i herbatek ziołowych (np z dziurawca, nagietka), leków światłouczulających – retinoidów
 • wykonywanie depilacji woskiem i pęsetą (min. 3 tygodnie przed zabiegiem trzeba jej zaprzestać)
 • siwy kolor włosów (włosy jasne lub rude reagują słabiej na światło lasera)
 • epilepsja
 • choroby skórne takie jak: łuszczyca, bielactwo; opryszczka; nowotwory
 • rany, silne rozstępy
 • ciąża
 • stosowanie tzw. blokerów potu na wybranej części ciała na 2 tygodnie przed zabiegiem.

 

W przypadku innych problemów zdrowotnych lub zażywania antybiotyków, leków hormonalnych prosimy o dodatkową konsultację ze specjalistą. Warto z niej skorzystać 2-3 tygodnie przed zabiegiem.

Dowiedź się więcej o przeciwwskazaniach dotyczących zabiegu depilacji laserowej

Umów wizytę Rezwerwacja online

SOPRANO ICE - jedna z najlepszych technologii w dziedzinie depilacji laserowej SOPRANO ICE - jedna z najlepszych technologii w dziedzinie depilacji laserowej

Umów wizytę Rezwerwacja online

NASZ SPRZĘT NASZ SPRZĘT

Soprano ICE

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa – w naszym Instytucie z zastosowaniem lasera diodowego

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ

Kraków depilacja laserowa w samym centrum, ul. Karmelicka 45

Salon kosmetyczny J’adore Instytut oferuje kompleksowe usługi depilacji laserowej w cenie już od 99 zł! Korzystając z zabiegów w naszym gabinecie kosmetycznym mają Państwo 100% pewności, że efekty będą imponujące. Nasz laser Soprano XL jest idealny dla każdego koloru skóry oraz większości kolorów włosów. Dodatkowo, specjalistyczny sprzęt sprawia, że zabieg jest komfortowy i szybszy niż kiedykolwiek!

Zastanawiasz się czy depilacja laserowa jest dla Ciebie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy BEZPŁATNIE opowiedzą o zabiegu, jego korzyściach, zalecanej ilości, cenie depilacji laserowej oraz pomogą dobrać odpowiednie parametry do Twojej skóry!

Zadzwoń do nas już dzisiaj i dowiedź się więcej o cenach depilacji laserowej w J’adore Instytut!

DEPILACJA LASEROWA Kobiety Mężczyźni
Wąsik 99zl zamiast 150zł 120zł
Uszy 100zł 100zł
Baczki 100zł 150zł
Broda 130zł 150-200zł
Szyja 100zł 200-250zł
Cała twarz 230zł zamiast 300zł 250zł-300zł
Kark 150zł 200zł-250zł
Klatka piersiowa 250zł 300-450zł
Sutki 130zł 150zł
Brzuch 150zł-250zł 200zł-300zł
Linia brzucha 120zł 190zł
Plecy 160zł-300zł 390-600zł
Ramiona 170-200zł 200-250zł
Przedramiona 200zł-250zł 200-250zł
Całe ręce 300zł zamiast 400zł 300zł-350zł
Bikini (głębokie) teraz 299zł zamiast 400zł 400zł
Bikini podstawowe 249zł zamiast 270zł 300zł
Pośladki 160zł-200zł 290zł-400zł
Uda (kolana gratis) 250-300zł 250-350zł
Łydki (kolana gratis) od 299zł 300-350zł
Całe nogi 400zł zamiast 600zł 450zł zamiast 700zł
Stopy 100zł 100zł
Pachy 199zł zamiast 250zł 250zł
Decydując się na serię 6 zabiegów depilacji laserowej na jeden obszar, 10% taniej Decydując się na serię 6 zabiegów na dwa obszary 15% taniej! Porozmawiaj o promocji dot. zabiegu depilacji z naszymi specjalistkami

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź