fbpx

Wybierz miasto:

DEPILACJA WOSKIEM KRAKÓW

DEPILACJA WOSKIEM KRAKÓW

Depilacja woskiem to tradycyjna i jedna z najskuteczniejszych metod depilacji zbędnego owłosienia.

Dla komfortu klientów naszego krakowskiego salonu, proponujemy dwie techniki depilacji woskiem tj. :za pomocą pasków (polecana dla obszaru rąk lub nóg) a także płynnym woskiem (obszar twarzy, bikini).

Ogromną zaletą depilacji woskiem jest jej długoterminowa skuteczność. Podczas zabiegu rozgrzany wosk wnika aż do mieszków włosowych gdzie zastyga i jest usuwany za pomocą jednego ruchu paska do depilacji. Niechciane włosy są usunięte wraz z cebulkami, co sprawia, że odrastają słabsze, cieńsze, a każdy kolejny zabieg przyspiesza efekt końcowy – redukcję owłosienia na danej partii ciała.

DEPILACJA WOSKIEM - JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE?

Zabieg depilacji woskiem rozpoczyna się od podgrzania wosku. Może to być wosk w formie wkładu (tzw. rolka), jak i w postaci ciekłej, który nakłada się patyczkiem.

Na większe obszary skóry zazwyczaj stosuje się wosk w rolce. Pokrywa się nim skórę poddawaną zabiegowi, następnie przykleja się specjalny papierowy pasek i odrywa – w kierunku pod włos. Zabieg nie jest bolesny, jeśli wykonywany jest przed doświadczoną kosmetyczkę. W niektórych, najbardziej wrażliwych częściach ciała, może sprawiać niewielki dyskomfort.

Wosk w postaci ciekłej zazwyczaj stosuje się na te części ciała, które mają mniejszą powierzchnię lub wymagają precyzyjnego nałożenia wosku patyczkiem. To na przykład wąsik, brwi (podczas regulacji), obszar pod pępkiem. W takiej sytuacji po nałożeniu wosku dochodzi do jego zastygnięcia, w którego wyniku powstaje coś na kształt plastra miodu. Plaster ten odrywa się manualnie.

depilacja woskiem kraków

Zarówno na pasku, jak i w „plastrze miodu” widać włoski, które zostały usunięte. Skóra natychmiast staje się gładka i pozbawiona nie tylko grubych i ciemnych włosów, ale również tych cienkich, jasnych i mniej widocznych.

W naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie pracujemy na różnych rodzajach wosku, by móc dopasować najbardziej odpowiedni do potrzeb klientki, wybierając na przykład specjalny wosk do wrażliwej skóry. Bezpośrednio po depilacji nakłada się na skórę krem łagodzący i opóźniający odrost włosków. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się średnio przez 3-4 tygodni.

Cena zabiegu depilacji woskiem w J’adore w Krakowie:  od 20zł

 

Koszt zabiegu

od 20 zł

Czas zabiegu

od 10 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

od 1

Odstępy

4 -5 tygodni

Obszar

twarz, nogi, bikini, ręce, pachy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADROE W KRAKOWIE
DEPILACJA WOSKIEM PRZECIWWSKAZANIA
Cennik zabiegów depilacji woskiem w J'adore Kraków

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

zaleceniaPrzez kilka dni przed zabiegiem należy zrezygnować z używania jednorazowych maszynek do golenia. Jest to istotne z tego względu, że do depilacji woskiem można przystąpić, jeżeli długość włosa wynosi minimum 1 cm, a odstęp czasu pomiędzy ostatnim a aktualnym zabiegiem depilacji woskiem kształtuje się w okolicy 3 – 6 tygodni. Trzeba również pamiętać, że włoski po używaniu maszynki jednorazowej odrosną w ciągu kilku dni na wymaganą długość. Zupełnie inaczej jest, gdy depilujemy się depilatorem lub używamy pęsety. Wtedy tak okres bez depilacji powinien być dłuższy.

depilacja woskiem kraków

Na dzień lub dwa przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania się – w szczególności w solarium. Zarówno świeża opalenizna, jak i wynikające z niej możliwe podrażnienia skóry, mogą nas zdyskwalifikować. W dniu zabiegu nie zaleca się korzystania z sauny lub basenów z chlorowaną wodą.

Na zabieg należy przyjść nieogolonym i nienabalsamowanym żadnym natłuszczającym kosmetykiem. Dzień wcześniej można wykonać domowy peeling enzymatyczny lub cukrowy.

Więcej o przygotowaniach do zabiegu na naszym blogu: depilacja woskiem Kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADROE W KRAKOWIE ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADROE W KRAKOWIE

Depilacja woskiem jest zabiegiem szybkim, prostym, skutecznym i bezpiecznym. Nie wymaga specjalnego przygotowania (poza „zapuszczeniem” włosków) ani wyjątkowego traktowania skóry po zabiegu. Warto jednak wiedzieć, że przez kilka godzin po depilacji naskórek może być zaczerwieniony i lekko wrażliwy, dlatego nie powinno się nakładać na niego żadnych kosmetyków, szczególnie o silniejszym działaniu na skórę (np. kremy z kwasami, peelingi cukrowe, kosmetyki z alkoholem).

W przypadku wrażliwych typów skór nie poleca się w tym samym dniu korzystania z basenów z chlorowaną wodą. Należy również unikać solarium i długotrwałego opalania się na słońcu.

 depilacja woskiem kraków

Zazwyczaj już po pierwszej dobie od zabiegu całkowicie znika ewentualne zaczerwienienie i podrażnienie. Wtedy skóra staje się wyjątkowo gładka i miękka. Warto również wiedzieć, że częste usuwanie włosów woskiem sprawia, że w przyszłości rosną one cieńsze i mniej widoczne. A dodatkowo podczas odrastania nie są tak twarde i kujące jak po np. depilacji maszynką jednorazową.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DEPILACJA WOSKIEM PRZECIWWSKAZANIA DEPILACJA WOSKIEM PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg depilacji ciała ciepłym woskiem w J’adore w Krakowie nie będzie możliwy do wykonania u osób, które mają stany zapalne i ropne w obrębie tego obszaru skóry, który ma być poddawany zabiegowi. Przeciwwskazaniem jest również występowanie żylaków oraz zapalenia żył. Podobnie jest z łuszczycą, obrzękami i uszkodzeniami skóry – wtedy należy odłożyć termin wykonania zabiegu aż do czasu wyleczenia.

Nie zaleca się wykonywania depilacji woskiem u osób ze świeżo opaloną i podrażnioną skórą. Depilacja nie może być wykonana również u osób ze stwierdzonym uczuleniem na wosk.

pytanieDepilacja woskiem a ciąża i menstruacja

W trakcie krwawienia miesiączkowego kobieta jest bardziej wrażliwa na ból. Z tego względu wiele osób nie wykonuje w tym terminie depilacji. Natomiast kobiety ciężarne mogą bez przeszkód depilować się w ten sposób w pierwszym trymestrze ciąży. Potem nie jest to zalecane, ponieważ skóra może stać się wyjątkowo wrażliwa, a u osób o niskim progu odczuwania bólu, sama depilacja bywa również zbyt stresująca. Nie zbadano jaki poziom stresu u ciężarnej jest bezpieczny dla płodu, dlatego warto mieć to na uwadze i w tym wyjątkowym okresie unikać nawet najmniej stresujących sytuacji.

depilacja woskiem kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów depilacji woskiem w J'adore Kraków Cennik zabiegów depilacji woskiem w J'adore Kraków

Depilacja woskiem Kraków

Obszar Cena
Wąsik 20 zł
Broda 29 zł
Ręce 50 zł
Łydki 59 zł
Uda 50 zł
Całe Nogi 110,00 zł
Bikini klasyczne (do linii bielizny) 69 zł
Bikini francuskie 89zl
Bikini hollywoodzkie / brazylijskie (całe) 109 zł
Brzuch 60 zł
Brzuch „pasek” 20 zł
Baki 20 zł
Klatka piersiowa 40-90 zł
Pachy 55zł
Plecy  65-90 zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź