fbpx

Wybierz miasto:

Endermologia LPG

Endermologia LPG

Endermologia LPG to wyspecjalizowany rodzaj masażu z podciśnieniem, doskonale redukujący problem cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, nieproporcjonalnej sylwetki. Łączy w sobie zalety klasycznego manualnego masażu odchudzającego, z siłą podciśnienia i precyzją programu komputerowego. Endermologia w Krakowie, w salonie J'adore Instytut różni się od zwykłego masażu antycellulitowego i wyszczuplającego głównie tym, że dzięki zastosowaniu specjalnego kombinezonu ochronnego, można działać z większą siłą, a tym samym osiągnąć zachwycające efekty.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów endermologii?

Już pierwszy zabieg endermologii intensywnie przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, oczyszczając organizm z toksyn, poprawiając krążenie, a tym samym odżywienie i dotlenienie tkanek. Dzięki intensywności masażu dochodzi także do zwiększenia produkcji włókien kolagenowych. W efekcie ciało ulega znacznemu wyszczupleniu, poprawia się jakość i gęstość skóry, cellulit zostaje zredukowany, a rozstępy i blizny ulegają znacznemu spłyceniu. Zabieg endermologiczny oddziałuje na tkankę łączną i podskórną, co sprawia, że nie tylko niweluje zewnętrzne efekty, ale intensywnie redukuje źródło problemu. Dodatkowo wykazuje działanie relaksacyjne i obniża napięcie mięśniowe. Jest niezwykle skuteczny w terapii przeciwbólowej w przypadku problemów z kręgosłupem.

Endermologia LPG to komfortowy i bezbolesny zabieg, którego efekty są szybko widoczne gołym okiem. Dzięki doświadczeniu i wiedzy pracowników krakowskiego salonu J'adore, wyszczuplenie i poprawa kształtu sylwetki często bywają nawet lepsze od zamierzonych.

Pakiet 10 zabiegów od 1099 zł z kostiumem

Koszt zabiegu

od 99zł

Czas zabiegu

40min

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

od 5-20

Odstępy

Co 2-3 dni

Obszar

Ciało

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Najczęściej zadawane pytanie
Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologii?
ENDERMOLOGIA LPG - zalety zabiegu
Efekty, jakie daje endermologia
Wskazania po zabiegu endermologii
Przeciwwskazania do zabiegu
Ile trwa zabieg endermologii?
Nasz sprzęt
Cena zabiegu ednermologii

Najczęściej zadawane pytanie Najczęściej zadawane pytanie

Na czym dokładnie polega zabieg endermologii LPG?


pytanieZabieg endermologii
rozpoczyna się od włożenia specjalnego kombinezonu (endermowear), który zwiększa poślizg masującej głowicy, a także chroni skórę przed uszkodzeniem. We włożeniu kombinezonu pomaga kosmetolog, co jest nie tylko wysoce komfortowe, ale także stanowi gwarancję dobrych rezultatów.

Zabieg sterowany jest komputerowo, a na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu dobierane są określone parametry, w tym intensywność zabiegu. Specjalista prowadzi głowicę wyposażoną w dwie masujące rolki, poruszające się wokół własnej osi oraz względem siebie. Jedna rolka zwija fałd skórny-mięśniowy, druga rozwija, sprawiając, że skóra zaczyna „falować”, czyli każdy fragment ciała objęty zabiegiem jest opracowywany w wielu kierunkach. Endermologia LPG to skuteczny zabieg, wzmocniony dobroczynnym działaniem podciśnienia, które generuje głowica. Praca podciśnienia może następować w sposób ciągły lub rytmiczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Endermologia LPG – dodatkowe zalety

Dodatkowym atutem, oprócz efektu intensywnego odchudzenia, wymodelowania ciała oraz poprawy jakości skóry jest lecznicze działanie endermologii.

Dzięki działaniu podciśnienia, zabieg może pełnić formę drenażu – pomagając w usunięciu nadmiaru wody z organizmu, usunięcia obrzęku, spowodowanego gromadzeniem się płynów ustrojowych. Endermologia może być także stosowana w celu złagodzenia bólów reumatycznych, bólów kręgosłupa, terapii stanów zapalnych stawów, ścięgien, więzadeł.

Dzięki zabiegowi, mając szczuplejsze, ładnie wymodelowane ciało, piękną skórę bez cellulitu i rozstępów, zdrowe stawy i kręgosłup, możemy już bez przeszkód w postaci bólu lub kompleksu niedoskonałości ciała, zacząć uprawiać ulubiony sport i samodzielnie kształtować swoją sylwetkę.

ENDERMOLOGIA – JAK DZIAŁA?

 • Endermologia zmniejsza cellulit i redukuje tkankę tłuszczową, modelując ciało
 • Zabieg poprawia krążenie i zmniejsza ociężałość nóg
 • Endermologia zmniejsza bóle mięśni, niweluje skurcze
 • Zabieg silnie stymuluje reakcje biologiczne i ułatwia usuwanie depozytów tłuszczu
 • Sprawia, że skóra jest gładsza, młodsza i jędrniejsza
 • Endermologia pobudza produkcję kolagenu
 • Pozwala wrócić do figury sprzed ciąży
 • Wyszczupla sylwetkę nawet o dwa rozmiary!

endermologia lpg

Umów wizytę Rezwerwacja online

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologii? Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologii?

 Endermologia, jak każdy inny zabieg kosmetyczny, jest przeznaczona dla osób chcących w widoczny sposób wyszczuplić swoje ciało, poprawić elastyczność skóry oraz zlikwidować cellulit i rozstępy. Jeśli chcesz wiedzieć, kto najwięcej zyskuje z innowacyjnej metody endermologii, to wiedz, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Endermologia jest doskonałym zabiegiem dla wszystkich tych, którzy zmagają się z:

 • cellulitem
 • nadmiarem tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach ud, bioder, talii, brzucha czy ramion
 • brakiem jędrności, zwisającą – mało elastyczną skórą
 • bólami mięśni, skurczami lub bóle
 • rozstępami, zmniejszeniem gęstości skóry np. po utracie wagi, ciąż, 
 • jako metoda wspomagająca stosowanie diety
  endermologia lpg
Umów wizytę Rezwerwacja online

ENDERMOLOGIA LPG - zalety zabiegu ENDERMOLOGIA LPG - zalety zabiegu

Endermologia to nie tylko skuteczny i szybki sposób na odchudzenie sylwetki i wymodelowanie ciała, ale także metoda lecznicza, którą doceniają przede wszystkim osoby cierpiące na ból nóg i kręgosłupa. Endermologia jest również metodą masażu antycellulitowego i detoksykującego. Zabieg charakteryzuje się szczególną skutecznością w przypadku tzw. cellulitu wodnego, czyli spowodowanego zaleganiem nadmiaru wody w organizmie.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Efekty, jakie daje endermologia Efekty, jakie daje endermologia

Lipomasaż stosowany w metodzie endermologii zapewnia widoczne wyszczuplenie sylwetki i wymodelowanie kształtu pośladków, ud i brzucha. Wygląd skóry ulega poprawie, staje się ona bardziej napięta i bardzo jędrna. Endermolifting dodatkowo likwiduje skórkę pomarańczową i zwalcza efekty starzenia się skóry. Sylwetka zmienia swój rozmiar na mniejszy, ciało staje się bardziej kształtne, a skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.

endermologia lpg
Umów wizytę Rezwerwacja online

Wskazania po zabiegu endermologii Wskazania po zabiegu endermologii

Najlepsze efekty endermologii uzyskujemy decydując się na wykonanie serii zabiegów. W trakcie takiej kuracji należy pić co najmniej 2-3 litrów wody dziennie, ograniczyć spożywanie węglowodanów, które zatrzymują wodę w organizmie i utrudniają proces detoksykacji, a także stosować kosmetyki i kremy nawilżające lub stricte antycellulitowe. Takie postępowanie pomaga w wypłukaniu toksyn z organizmu oraz widocznie przyśpiesza nasz metabolizm. W celu uzyskania silniejszego detoksu organizmu sugeruje się, aby codziennie rano na czczo wypijać jedną szklankę ciepłej wody z cytryną. Dla jeszcze lepszych efektów terapii wskazane są codzienne spacery lub inny intensywniejszy wysiłek fizyczny (najlepiej dwa razy w tygodniu).

W trakcie kuracji należy pić co najmniej 2-3 litrów wody dziennie. Pomaga to w wypłukania toksyn z organizmu, przyśpiesza metabolizm. W celu silniejszego detoksu organizmu sugeruje się również codziennie rano pić szklankę ciepłej wody z cytryną.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwwskazania do zabiegu Przeciwwskazania do zabiegu

Endermologia LPG to świetny zabieg, niestety istnieją pewne czynniki przez które nie można z niego skorzystać.
Są to: nowotwór, ciąża, okres laktacji, skłonność do powstawania siniaków, skłonność do powstawania pękających naczynek, żylaki, świeże rany, stosowanie leków rozrzedzających krew. Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją w celu wykluczenia możliwych przeciwwskazań.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Ile trwa zabieg endermologii? Ile trwa zabieg endermologii?

Czas trwania zabiegu wynosi około 35 min, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a seria kilkunastu (10-15) zabiegów znakomicie utrwala zadowalający efekt.

endermologia lpg

 

Endermologia LPG dostępna również w salonie w Warszawie!

Umów wizytę Rezwerwacja online

Nasz sprzęt Nasz sprzęt

Endermologia LPG CelluM6

Endermologia LPG CelluM6  stosuje ekskluzywną technologię umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie oraz zdrowiu. Zabieg pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę.

Endermologia polega na masażu całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji.

Endermologia LPG Integral

Jest to nowsza wersja Endermologii LPG CelluM6, urządzenie charakteryzuje się zastosowaniem nowszych technologii:

 • zwiększona mechano-stymulacja – jeszcze większa skuteczność,
 • urządzenie wyposażone jest w większy rozmiar rolek, większą komorę, lepsze parametry ssące,
 • większa ilość dostępnych głowic,
 • nowe zastosowania – program np. sportowy.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena zabiegu ednermologii Cena zabiegu ednermologii

ENDERMOLOGIA LPG CelluM6 Cennik

1 zabieg 135zł + kombinezon
5 zabiegów 650zł + kombinezon
10 zabiegów kombinezon gratis 1099zł 
15 zabiegów kombinezon gratis 1499
20 zabiegów kombinezon gratis 1899zł
 kostium do endermologii przy pojedynczym zabiegu 65zł, przy pakiecie powyżej 10 zabiegów kostium GRATIS

ENDERMOLOGIA LPG Integral CENNIK

1 zabieg 140zł + kombinezon
5 zabiegów 690zł + kombinezon
10 zabiegów kombinezon gratis 1290zł
15 zabiegów kombinezon gratis 1690
20 zabiegów kombinezon gratis 1999zł
 kostium do endermologii przy pojedynczym zabiegu 65zł, przy pakiecie powyżej 10 zabiegów kostium GRATIS
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź