Wybierz miasto:

Endermomasaż Kraków

Endermomasaż Kraków

Masaż podciśnieniowy to zabieg będący połączeniem działania masażu manualnego z podciśnieniem. Przykładem masażu podciśnieniowego jest masaż bańką chińską lub coraz bardziej popularny i przynoszący znakomite efekty w trakcie zabiegów antycellulitowych - endermomasaż. Duża siła nacisku na skórną i podskórną tkankę łączną sprawia, że masaż podciśnieniowy ma działanie oczyszczające, intensywnie modelujące oraz ujędrniające. Endermomasaż szczególnie polecany jest osobom z problemem cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej, idealna dla osób chcących wymodelować i ujędrnić swoje ciało. Zabieg antycellulitowy stymuluje komórki skóry do odnowy biologicznej w związku z czym pomaga także w poprawie elastyczności skóry.

Skóra poddana zabiegowi rolowana jest w podciśnieniu, co stymuluje metabolizm, działając oczyszczająco oraz przyspieszając metabolizm tkanki tłuszczowej. W rezultacie skóra pozbawiona jest cellulitu, zlikwidowane zostają obrzęki oraz cellulit wodny, skóra jest elastyczna, a sylwetka wymodelowana i smuklejsza.

Endermomasaż jest jedną z najlepszych metod usuwania każdego rodzaju cellulitu, również zaawansowanego. Może wspomagać także walkę z rozstępami, a dodatkowo jest zalecany do:

 • Likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • Usuwania toksyn z organizmu
 • Walki z obrzękami i zastojem wody

Lipomasaż jest także zalecany przez lekarzy medycyny estetycznej jako zabieg poprzedzający liposukcję. Często jego efekty są na tyle satysfakcjonujące, że pacjent rezygnuje z bardziej inwazyjnej liposukcji.

Endermomasaż wykazuje działanie:

 • Przeciwstarzeniowe
 • Dotleniające skórę
 • Ujędrniające naskórek
 • Poprawiające elastyczność skóry

Cena zabiegu: od 45

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  NA CZYM POLEGA ENDERMOMASAŻ W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE?
  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG LIPOMASAŻU?
  PRZECIWSKAZANIA:
  Cennik zabiegów

  NA CZYM POLEGA ENDERMOMASAŻ W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE? NA CZYM POLEGA ENDERMOMASAŻ W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE?

  Endermomasaż  jest to wyjątkowy rodzaj masażu (podciśnieniowy, lipomasaż), łączy on w sobie właściwości klasycznego manualnego masażu z techniką podciśnienia. Dzięki zastosowaniu tych dwóch unikatowych technik zabiegowych uzyskujemy efekt wymodelowania sylwetki, wygładzenia cellulitu oraz usunięcie nadmiaru wody
  z organizmu  oraz przyspieszenie procesów metabolicznych. W czasie zabiegu zasysana jest skóra za pomocą specjalistycznej rolki- co daje nam możliwość opracowania powierzchni ciała zarówno zewnętrze oraz wewnętrznie.  Endermomasaż zaliczamy do jednych z skuteczniejszych metod modelujących sylwetkę , zabieg dedykowany jest również osobom cierpiących na nadmierne gromadzenie wody w ciele, zabieg również doskonale sprawdza się przy zaawansowanym problemie z cellulitem.

  Urządzenie wykorzystujące do zabiegu stwarza możliwość dostosowania odpowiednich parametrów  do indywidualnych potrzeb skóry.  Zabieg można wykonywać na każdym obszarze ciała, również w miejscach opornych na działania innych zabiegów modelujących, dietę oraz wysiłku fizycznego (kolana, bryczesy, boczki).

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG LIPOMASAŻU? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG LIPOMASAŻU?

  Kosmetolodzy pracujący w naszym gabinecie polecają ten zabieg przede wszystkim tym osobom, które chcą pozbyć się cellulitu i wymodelować sylwetkę w sposób komfortowy, skuteczny i bezbolesny. Najczęściej z endermomasażu korzystają panie, które chcą zmniejszyć obwód ud, pasa, bioder czy ramion lub zwalczyć tkankę tłuszczową mieszcząca się w okolicy kolan.

  Endermomasaż zalecany jest także osobom walczącym z cellulitem; zarówno wodnym, jak i tłuszczowym – bez względu na stopień jego zaawansowania. Wystarczy kilka zabiegów, aby widocznie zmniejszyć pomarańczową skórkę oraz wymodelować i ujędrnić sylwetkę.

  Endermomasaż jest także bardzo często stosowany jako drenaż limfatyczny. Korzystają z niego osoby, które mają takie zalecenia od lekarzy lub które chcą po prostu pozbyć się nadmiaru wody i toksyn, by poczuć się lepiej, lżej i odświeżyć skórę ciała.

  Endermomasaż można stosować jako metodę wspomagającą terapię przeciwrozstępową, ponieważ dzięki niemu można widocznie spłycić rozstępy i niektóre blizny. Poza tym, ze względu na to, że jest to po prostu masaż, warto go stosować także w celu rozluźnienia spiętych mięśni lub poprawy samopoczucia.

  Wskazania pozabiegowe masażu podciśnieniowego

  Masaż podciśnieniowy należy wykonywać w serii, wykonując jeden zabieg najlepiej co kilka dni. W tym czasie należy ograniczyć korzystanie
  z solarium lub opalanie się na słońcu, unikając tego przynajmniej przez 24 godziny po zabiegu. Podczas terapii bardzo ważne jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Powinno się wypijać około 2 litrów wody mineralnej lub źródlanej dziennie.

  Trzeba pamiętać, że najlepsze efekty endermomasażu uzyskamy, jeśli będziemy zwracać uwagę również na to, co spożywamy. Warto ograniczyć słodycze, żywność przetworzoną, alkohol i używki, czyli to, co powoduje gromadzenie się toksyn w naszym organizmie. Zalecamy również delikatne ćwiczenia fizyczne, które przyspieszą przemianę materii i uwidocznią efekty zabiegów.

  Masaż podciśnieniowy jest zabiegiem bezpiecznym, po którym nie odnotowuje się objawów niepożądanych. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do pracy lub innych codziennych aktywności.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWSKAZANIA: PRZECIWSKAZANIA:

   • Nowotwory, 
   • Stany zapalne i choroby skóry, rany i uszkodzenia mechaniczne,
   • Ciąża,
   • Okres karmienia piersią
   • Tendencja do krwiaków, naczynek,
   • Problemy z układem krążenia i oddechowego,
   • Żylaki, niewydolność krążenia,
   • Osteoporoza,
   • Przepuklina brzuszna,
   • Niewyrównane nadciśnienie,
   • Choroby przewlekłe narządów wewnętrznych,
   • Gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Koszt wykonania pojedynczego zabiegu uzależniony jest nie tylko od obszaru ciała, ale także od wybranej serii zabiegów i aktualnych promocji, o które można zapytać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Warto pamiętać, że przy serii 5 zabiegów wykonujemy elektrostymulację gratis!

  Obszar 1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów
  Całe nogi z serum ujędrniającym 70,00 zł 300,00 zł 450,00 zł
  Brzuchz serum ujędrniającym 50,00 zł 220,00 zł 350,00 zł
  Całe ciało 100,00 zł 400,00 zł 700,00 zł
  Całe nogi + Body wrapping 90,00 zł 400,00 zł 690,00 zł
  Całe ciało + Body wrapping 120,00 zł 500,00 zł 900,00 zł
  Body wrapping(1 partia) 70,00 zł 300,00 zł 450,00 zł
  Masaż podciśnieniowyuda+ujędrnienie i wyszczuplenie laserem 380,00 zł 1 200,00 zł 2 000,00 zł
  NIR uda + serum napinające (80 min) ? ? ?
  * kupując serię 5 zabiegów elektrostymulacja gratis
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź