fbpx

Wybierz miasto:

KARBOKSYTERAPIA KRAKÓW

KARBOKSYTERAPIA KRAKÓW

Karboksyterapia to nowatorski, ale i w pełni bezpieczny zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Ważną informacją jest, iż podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem. Gwarantuje to najwyższe bezpieczeństwo zabiegów oraz ich maksymalną skuteczność.

W momencie iniekcji gaz CO2 (tj. dwutlenek węgla) równomiernie rozchodzi się pod skórą, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych a dzięki temu poprawę odżywienia i dotlenienie tkanek. Dwutlenek węgla podczas zabiegu karboksyterapii stymuluje procesy regeneracji tkankowej, dzięki czemu powstają nowe, drobne naczynia krwionośne, a co za tym idzie skóra staje się biologicznie młodsza i silniejsza.

Karboksyterapia silnie pobudza naturalne procesy, które często są uśpione w naszym organizmie. Przyczyny tego stanu mogą być różne. Np starzenie się, nieprawidłowy styl życia, odżywiania, brak aktywności fizycznej. Karboksyterapia wywołuje lekki i krótkotrwały stan zapalny, który powoduje silniejszą produkcję kolagenu i elastyny. Proces przebudowy rozpoczyna się zazwyczaj już od pierwszego zabiegu i trwa do kilku tygodni po zakończeniu serii zabiegowej. Włókna kolagenowe obkurczają się, poprawia się mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta.

Karboksyterapia, kiedy warto zastosować dwutlenek węgla?

 • w walce z cellulitem (redukcja cellulitu)
 • nadmiarem tkanki tłuszczowej (komórek tłuszczowych)
 • rozstępami
 • łuszczycą
 • wypadaniem włosów
 • wiotkością i starzeniem skóry
 • zjawiskiem cieni pod oczami

Zabiegi karboksyterapii są również wykorzystywane jako rozwiązanie na pozbycie się zmarszczek, tkanki tłuszczowej a dodatkowo zabieg jest pomocny dla organizmu w kwestii produkcji kolagenu. Dwutlenek węgla podany w odpowiednich dawkach w skórę twarzy pomaga opóźnić proces starzenia się skóry twarzy i poprawić jej kondycję. Zabiegi z wykorzystaniem dwutlenku węgla od lat stymulują rozszerzanie naczyń krwionośnych, dzięki czemu cera nabiera zdrowego kolorytu.

od 200zł

Koszt zabiegu

od 200zł

Czas zabiegu

30min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

od 4-12

Odstępy

co 2-3 dni

Obszar

Twarz, skóra głowy, pośladki, uda, łydki, brzuch

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Co to jest karboksyterapia?
Dla kogo dedykowany jest zabieg karboksyterapii?
Jak wygląda zabieg w naszym salonie w Krakowie?
Skóra przed, a po zabiegu
Dlaczego warto zdecydować się na zabieg z dwutlenkiem węgla?
Wskazania do zabiegu
Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem dwutlenku węgla
JAK WYGLĄDA ZABIEG? VIDEO
CENNIK

Co to jest karboksyterapia?   Co to jest karboksyterapia?

Najprościej mówiąc karboksyterapia to najskuteczniejsza, a zarazem najmniej inwazyjna kuracja redukująca cellulit, zmarszczki, wypadanie włosów, wyszczuplanie, rozstępy czy cienie pod oczami, jaką do tej pory wymyślono. Można śmiało stwierdzić, iż jest ona poważną konkurencją dla tradycyjnych zabiegów – liposukcji  oraz botoksu. Zabiegi medycyny estetycznej mają godną konkurencję. Dwutlenek węgla działa równie skutecznie na redukcję tkanki tłuszczowej!

Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

Dodatkowo jest niezawodna, jeśli chodzi o zmniejszanie rozstępów i cieni pod oczami. Końcowo należy wspomnieć, iż jest to rewolucyjne narzędzie przy spłycaniu zmarszczek, a także redukcji podwójnego podbródka. Karboksyterapia to zatem „ziemia obiecana” kobiet borykających się z szeroko pojętymi niedoskonałościami skóry – wynikłymi również z wieku.
karboksyterapia

Zobacz również inne zabiegi dotyczące cieni pod oczami

Umów wizytę Rezwerwacja online

Dla kogo dedykowany jest zabieg karboksyterapii? Dla kogo dedykowany jest zabieg karboksyterapii?

Przełomowy w medycynie estetycznej zabieg dedykowany jest każdemu, kto boryka się z szeroko pojętymi niedoskonałościami skóry. Płeć czy wiek nie mają w tym przypadku żadnego znaczenia (oczywiście wymagana jest pewna dojrzałość). Karboksyterapia nazywana jest często zabiegiem odmładzającym. Poprawia bowiem jędrność skóry, niweluje bruzdy, pomaga pozbyć się cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej (poprzez oddziaływanie na komórki tłuszczowe), usuwa rozstępy, wygładza zmarszczki. Borykasz się z problemem jakim jest wypadanie włosów? Terapia dwutlenkiem węgla również ma swoje zastosowanie w obszarze skóry głowy.

karboksyterapia

Redukcja tkanki tłuszczowej również w Warszawie

Umów wizytę Rezwerwacja online

Jak wygląda zabieg w naszym salonie w Krakowie? Jak wygląda zabieg w naszym salonie w Krakowie?

Zabieg karboksyterapii opiera się na wstrzykiwaniu podskórnym bądź śródskórnym odpowiedniej dawki dwutlenku węgla przy pomocy niewielkich rozmiarów igły. Dwutlenek węgla przenikając do okolicznych tkanek rozszerza naczynia krwionośne, w efekcie przyspieszając proces tworzenia nowych, zwiększa przepływ krwi transportującej składniki odżywcze, poprawia mikrokrążenie, a także stymuluje proces tworzenia kolagenu.

karboksyterapia

Poznaj inne skuteczne sposoby służące eliminacji komórek tłuszczowych

Umów wizytę Rezwerwacja online

Skóra przed, a po zabiegu Skóra przed, a po zabiegu

Zabieg karboksyterapii pozwala zrewitalizować skórę w maksymalnym stopniu. Skóra staje się jędrna, a zarazem bardziej sprężysta. Worki oraz cienie pod oczami znikają, podobnie jak zmarszczki statyczne z okolic oczu. Wprowadzony podskórnie dwutlenek węgla znacząco zmniejsza cellulit, dodatkowo sprawiając, iż całe ciało wygląda smuklej, a zarazem atrakcyjniej. Gęstość skóry ulega zwiększeniu, a co za tym idzie rozstępy zlokalizowane na udach, brzuchu, pośladkach bądź piersiach najzwyczajniej w świecie znikają. Następuje również redukcja tkanki tłuszczowej.

karboksyterapia

Umów wizytę Rezwerwacja online

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg z dwutlenkiem węgla? Dlaczego warto zdecydować się na zabieg z dwutlenkiem węgla?

pytanieNie da się ukryć, że karboksyterapia to najskuteczniejsza, a zarazem najbezpieczniejsza pomoc w walce z niedoskonałościami czy też oznakami starzenia się skóry twarzy, cieni pod oczami. Redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej jest również możliwa – dlatego warto skorzystać z zabiegu karboksyterapii. Terapia dwutlenkiem węgla to jedna z najbardziej lubianych procedur kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Możesz skutecznie zredukować problem wypadania włosów.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

zaleceniaO zabiegu powinny pomyśleć osoby nie tylko borykające się z wyżej wymienionymi niedoskonałościami skóry, ale również mające problemy zdrowotne. Karboksyterapia jest nieoceniona, jeśli chodzi o leczenie niewydolności żylnej, zaburzenia krążenia, owrzodzenia żylakowego, a także łuszczycy.

 

 

 

Terapia dwutlenkiem węgla to zabieg idealny jeśli zależy Ci na redukcji:

 • cellulitu,
 • cieni pod oczami,
 • tkanki tłuszczowej (komórek tłuszczowych),
 • wypadania włosów,
 • zmarszczek skóry twarzy.

Pozbądź się cieni pod oczami – sprawdź alternatywne zabiegi dla medycyny estetycznej 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem dwutlenku węgla Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem dwutlenku węgla

przeciwwsakazaniaNa zabieg nie mogą pozwolić sobie osoby borykające się z infekcjami bakteryjnymi oraz wirusowymi, walczące z nowotworem, w ciąży bądź karmiące piersią, cierpiące na stany zapalne skóry, walczące z grzybicą i opryszczką, a także z niewydolnościami narządowymi.

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK CENNIK

ZABIEGI KARBOKSYTERAPII 

Obszar zabiegowy Cena
Oczy – 1 zabieg na cienie i sińce pod oczami 200 zł
Skóra głowy – 1 zabieg 200 zł
Ciało wybrany jeden obszar: brzuch/ pośladki, uda przód lub tył – 1 zabieg 300zł
Rozstępy/blizny pojedyncze do 10 cm – 1 zabieg 200zł
Rozstępy/blizny pojedyncze powyżej 10 cm – 1 zabieg 250zł
PAKIETY: Cena pakietów
Pakiet 5 zabiegów na cienie i sińce pod oczami 700 zł zamiast 1000zł
Pakiet 4 zabiegów Karboksyterapia (skóra głowy) 700 zamiast 800zł
Pakiet 5 zabiegów Karboksyterapia (cellulit – uda przód lub tył/brzuch/pośladki) 1300 zł zamiast 1500zł
Pakiet 10 zabiegów Karboksyterapia (cellulit – uda przód lub tył/brzuch/pośladki) 2400zł zamiast 3000zł
Pakiet 4 zabiegów Karboksyterapia (rozstępy/blizny pojedyncze do 10 cm) 700 zł zamiast 800 zł
Pakiet 4 zabiegów Karboksyterapia (rozstępy/blizny pojedyncze powyżej 10 cm) 850 zł zamiast 1000zł

*Dwa obszary ciała (uda przód + tył/brzuch + przód ud itp.) podczas wizyty w kwocie 500zł zamiast 600zł 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź