Wybierz miasto:

Keratynowe Prostowanie włosów Kraków

Keratynowe Prostowanie włosów Kraków

Keratynowe prostowanie włosów nazywane jest też często keratynowym prostowaniem lub „Brazylijską keratyną” ze względu na swoją genezę, źródło i motywy powstania zabiegu.

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim włosom przesuszonym, puszącym się, niesfornym, niepodatnym na modelowanie, zniszczonym słońcem, farbowaniem, rozjaśnianiem, zabiegami chemicznymi. Powyższe cechy charakteryzują rodzaj włosów brazylijskich kobiet, które chcąc odbudować i odmłodzić włosy, a także wyprostować niesforne loki, znalazły rozwiązanie w postaci keratyny.

KERATYNOWE PROSTOWANIE - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Keratynowe prostowanie włosów w J'adore w Krakowie to zabieg pozwalający na pełne odżywienie i uzupełnienie keratyny w strukturze włosa. Niedobór tego podstawowego budulca skóry, włosów i paznokci powoduje, że włosy są w złej kondycji, łamią się, kruszą, puszą, są matowe i źle się układają. Dodatkowo, narażone na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, słońce, czy chemiczne kosmetyki używane do „pielęgnacji” lub stylizacji - ulegają coraz większemu osłabieniu.

Prostowanie za pomocą keratyny pozwoli przywrócić włosom zdrowy, w pełni naturalny wygląd. W skład produktu keratynowego oprócz najistotniejszego białka budulcowego wchodzą również: antyoksydanty, wyciągi z roślin, kwasy tłuszczowe i witaminy, które intensywnie nawilżają, odżywiają oraz tworzą barierę ochronną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Keratynowe prostowanie polega na „wprasowaniu” we włosy odpowiedniej ilości preparatu keratynowego. Odbywa się to za pomocą ceramicznej prostownicy fryzjerskiej, rozgrzanej do temperatury 230 C. Tak wysoka temperatura pozwala na otwarcie łuski włosa, umożliwiając keratynie odbudowę ubytków od środka struktury włosa. Po nałożeniu keratyny, pozostaje ona nietknięta przez około 30 minut, podczas których łuski włosów powoli się zamykają. Po tym czasie przystępuje się do suszenia włosów w średniej temperaturze, aż do całkowitego wyschnięcia.

Dlaczego warto ?

Keratynowe prostowanie włosów pozostawia włosy proste, gładkie, lśniące, sprężyste, jednocześnie odporne na skręty czy zmiany pogody, w tym także wilgoć. Widoczna poprawa nawilżenia i odżywienia sprawia, że włosy są elastyczne, zwiększeniu ulega ich witalność, co sprawia, że nie wymagają długiego czasu modelowania, w naturalny sposób pięknie się układają.

Efekty zabiegu są widoczne do około 5 miesięcy od momentu wykonania. Dokładny czas zależny jest od rodzaju i gęstości włosów a także od odpowiedniej pielęgnacji. Do 2-3 dni po zabiegu nie należy myć włosów oraz układać tak zwanych „gniotących” fryzur typu : warkocz, kucyk, kok. Warto zwracać uwagę na skład kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji. Najważniejsze, aby używać szamponów bez dodatku soli, masek bez silikonu. Wszystkie produkty nie powinny zawierać alkoholu, który mocno wysusza włosy. Istotne jest również, aby powstrzymać się od koloryzacji do dwóch tygodni po kuracji.

*keratyna znajduje się na liście substancji dozwolonych przez Ministerstwo Zdrowia, posiada również certyfikat wydany przez UE.

keratynowe prostowanie włosów

PROMOCJA! od 499zł

Koszt zabiegu

od 499zł

Czas zabiegu

3- 3,5 godziny

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

3 - 6 miesięcy

Obszar

włosy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg keratynowego prostowania włosów?
  Czym są preparaty keratynowe?
  Jak keratyna wpływa na włosy?
  Jak wygląda zabieg keratynowego prostowania włosów?
  Efekty keratynowego prostowania włosów
  Traktowanie włosów po zabiegu keratynacji włosów
  Przeciwwskazania do keratynowego prostowania włosów
  CENNIK

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg keratynowego prostowania włosów? Dla kogo przeznaczony jest zabieg keratynowego prostowania włosów?

  Keratynowe prostowanie włosów nie jest tylko, jak mogłoby się wydawać, zabiegiem dedykowanym kobietom marzących o prostych włosach. Zabieg ten faktycznie perfekcyjnie prostuje kręcące się włosy oraz wygładza pasma skłonne do puszenia się, na przykład w skutek wilgoci. Poza tym jednak, keratynowe prostowanie można polecić kobietom o zniszczonych, matowych i przesuszonych włosach, którym widocznie brakuje witalności. Zabieg istotnie odbudowuje włosy i sprawia, że stają się pełne życia, sprężyste oraz odżywione, a właściwa pielęgnacja w domu potęguje ten efekt. Keratyna wzmacnia też włosy kruszące się i łamliwe, jest więc idealna dla osób, których pasmom zaszkodziły inwazyjne zabiegi fryzjerskie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Czym są preparaty keratynowe? Czym są preparaty keratynowe?

  Stosowany do zabiegu prostowania keratynowego preparat nie jest czystą keratyną, czyli podstawowym składnikiem budulcowym włosów. Jego skład opracowany jest w taki sposób, by podczas jednego zabiegu możliwe było uzyskanie maksymalnych korzyści. Skład ten stanowią między innymi cenne odżywcze wyciągi roślinne, antyoksydanty, specjalnie dobrane witaminy i kwasy tłuszczowe. Substancje te pozwalają dogłębnie odżywić włosy, uzupełnić ubytki w ich strukturze oraz wygładzić i ujarzmić nawet mocno wysuszone i puszące się pasma. Jak widać, jest to preparat naturalny, który nie daje skutków ubocznych i w żaden sposób nie szkodzi włosom.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak keratyna wpływa na włosy? Jak keratyna wpływa na włosy?

  pytanieWpływ zabiegu keratynowania na włosy jest wszechstronny. Sama keratyna odżywia włosy, stanowiąc ich podstawowy budulec. Sprawia, że stają się elastyczne, odporne na uszkodzenia i zdrowsze. Inne substancje zawarte w preparacie keratynowym potęgują ten efekt, a także mocno nawilżają włosy, zwiększają ich wytrzymałość i sprężystość. Preparat oczywiście także mocno wygładza i prostuje włosy, dając na nich efekt lśniącej, gładkiej tafli. Pozostawia je w takim stanie dłuższy czas, sprawiając, że opierają się działaniu czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć w powietrzu i nie puszą się. Keratynowo wyprostowane włosy są też mniej podatne na zniszczenia i nie wymagają tak wielu zabiegów stylizujących, co w dłuższej perspektywie polepsza ich kondycję.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak wygląda zabieg keratynowego prostowania włosów? Jak wygląda zabieg keratynowego prostowania włosów?

  Do zabiegu keratynowego prostowania włosów wykorzystuje się wysoką temperaturę prostownicy ceramicznej. Ciepło służy otwarciu łusek włosów, co jest niezbędne, by cenne substancje mogły dostać się do wnętrza włosa. Preparat keratynowy jest nakładany metodą prasowania, co pozwala wniknąć odżywczym składnikom we włókna włosów, czyli tam, gdzie są najlepiej wykorzystywane. Po nałożeniu preparatu trzeba odczekać 30 minut. Po tym czasie można stopniowo wysuszyć włosy ciepłym powietrzem, domykając ich łuski i nadając im niezrównany połysk. Zabieg trwa około 3h i nie szkodzi włosom, potem zaś jego efekty muszą być podtrzymywane przez odpowiednią pielęgnację w domowych warunkach.

  keratynowe prostowanie włosów kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty keratynowego prostowania włosów Efekty keratynowego prostowania włosów

  Zabieg keratynowego prostowania włosów ma na celu ich wyprostowanie oraz maksymalne wygładzenie. Efekty te widoczne są od razu: włosy stają się lśniącą taflą i zachowują taki wygląd nawet gdy na zewnątrz jest wilgotno. Są chronione przed puszeniem się i skręcaniem, zachowują nienaganny kształt, a jednocześnie, dzięki zwiększonej elastyczności, są podatne na modelowanie i świetnie się układają. Ponadto, zabieg keratynowego prostowania włosów odbudowuje je i wzmacnia. Sprawia, że stają się widocznie odżywione i zdrowsze, lśniące, sprężyste oraz przyjemne w dotyku. Znikają widoczne oznaki wysuszenia i zniszczenia.

  keratynowe prostowanie wlosow krakow

  Klientka miała włosy zniszczone, po zabiegu odzyskały blask i są zdrowsze

  keratynowe prostowanie wlosow krakow przed i po

  keratynowe prostowanie wlosow w krakowie efekty

  prostowanie włosów keratynowe w krakowie efekty

  keratynowe prostowanie wlosow w krakowie

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Traktowanie włosów po zabiegu keratynacji włosów Traktowanie włosów po zabiegu keratynacji włosów

  zaleceniaDostarczenie włosom odżywczej bomby w postaci preparatu keratynowego wymaga odpowiedniej pielęgnacji, by możliwe było podtrzymanie i przedłużenie efektów zabiegu. Przede wszystkim włosów nie należy myć do 3 dni po wykonaniu zabiegu. Niezbędne jest też stosowanie odpowiednich produktów – nie mogą one zawierać między innymi silikonu, soli i alkoholu. Dotyczy to zarówno preparatów odżywczych, jak i kosmetyków do stylizacji włosów. Pasm nie należy też farbować lub rozjaśniać przez 2 tygodnie po nałożeniu preparatu keratynowego. Takie postępowanie pozwoli zachować włosy w fantastycznej kondycji nawet do 5 miesięcy po zabiegu.

  W cenie zabiegu jest również podcięcie końcówek.
  keratynowe prostowanie włosów kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania do keratynowego prostowania włosów Przeciwwskazania do keratynowego prostowania włosów

  przeciwwsakazaniaKeratynowe prostowanie włosów jest zabiegiem bezpiecznym zarówno dla samych pasm, jak i dla poddających się im osób. Zabieg nie uszkadza też pasm, jest więc dobrym wyborem nawet dla zniszczonych rozjaśnianiem, kruszących się i łamliwych włosów. Jedynym przeciwwskazaniem może być nadmierne przetłuszczanie się włosów, gdyż po zabiegu problem ten może się nasilić. Nie jest to jednak czynnik, który uniemożliwiałby wykonanie zabiegu i decyzja, czy go wykonać, należy do klientki.

  Zabieg nie powinien być wykonywany w ciąży, u osób które chorują na choroby układu oddechowego lub aktywne choroby skóry (zwłaszcza skóry głowy).

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  CENNIK CENNIK

  PROMOCJA!  keratynowe prostowanie włosów:

  Cena od 499zł ( włosy krótkie i średnie), 599 zł ( włosy długie)

  (podcięcie końcówek GRATIS!)

  (Cena regularna od 700-1000zł)

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź