fbpx

Wybierz miasto:

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ, PLAM, PIEGÓW KRAKÓW

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ, PLAM, PIEGÓW KRAKÓW
Laserowe usuwanie przebarwień. Przebarwień bardzo ciężko się pozbyć. Plamki te powstają w wyniku zaburzeń produkcji barwnika w komórkach skóry tzw. Melanocytów m.in. jako rezultat nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, choroby wątroby, tarczycy, zmiany hormonalne lub w wyniku przyjmowania leków. Przebarwienia sprawiają, że skóra wygląda na starszą, zniszczoną. Laserowe usuwanie przebarwień głowicą Dye-VL Alma Harmony XL opiera się na dostarczeniu energii w głąb skóry – Oddziałując tym samym na melaninę plam i przebarwień a co za tym idzie systematycznie je niwelując. Co więcej laser dodatkowo stymuluje skórę do produkcji kolagenu i odnowy. W rezultacie skóra staje się odmłodzona, koloryt wyrównany a struktura wygładzona. Alma Harmony Dye-VL™ to  wyjątkowo inteligentny i bezpieczny laser, który sam rozpoznaje ilość nagromadzonej melaniny w naskórku i na tej podstawie dobiera odpowiednie wiązki światła. Dzięki trzem filtrom, które posiada Dye-VL, przepływ energii odbywa się selektywnie, czyli tylko do zmienionych komórek, omijając te zdrowe. Dodatkowo komfort Pacjenta w trakcie zabiegu zwiększa specjalny system chłodzenia umieszczony w głowicy. Laser Harmony należy do czołówki laserów na świecie i a jego użycie gwarantuje najlepsze rezultaty. Możesz być pewien, że zabieg wykonany zostanie z zachowaniem najwyższej jakości i z troską o jak najlepsze efekty. Najnowsza głowica DyeVL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Uznana została jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych. Zwiększa wszechstronność, efektywność oraz bezpieczeństwo IPL. W celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów sugeruje się wykonanie serii około 3 do 4 zabiegów w miesięcznych odstępach.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ WSKAZANIA:

 • plamy, przebarwienia starcze, posłoneczne
 • piegi
 • wszelkiego odbarwienia skóry po zabiegach, kuracjach, peelingach
 • zmiany typu Cafe A Lait
 

Cena zabiegu: od 170

Koszt zabiegu

od 170zł

Czas zabiegu

30-45min

Znieczulenie

Nie wymagane

Liczba zabiegów

ok. 4

Odstępy

Co 2-3 tyg.

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, ramiona, ręce

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Przeciwwskazania
PIELĘGNACJA PO ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA PRZEBARWIEŃ:
ALTERNATYWNE ZABIEGI DLA LASEROTERAPII W ZAKRESIE USUWANIA PRZEBARWIEŃ:
GALERIA PRZED I PO
CENNIK ZABIEGÓW

Przeciwwskazania Przeciwwskazania

 • sterydy (w formie kremu lub tabletek), retinoidy (tabletki, maści w leczonym obszarze) np. Roaccutane, Izotek, Acnacen, Acnenormin, Curacna, Isoderm (ostatnie 6 miesięcy), tetracykliny
 • silna, aktywna opalenizna
 • bielactwo
 • zapalne problemy skóry
 • zmiany nowotworowe
 • skłonność do bliznowców w obszarze leczenia
 • epilepsja
 • nadwrażliwość na światło
 • ciąża i karmienie piersią
 • cukrzyca
 • aktywne choroby skóry (liszaj, bielactwo, łuszczyca), opryszczka
 • peelingi mechaniczne i kwasowy (4 tygodnie przez zabiegiem)
 • depilacja woskiem lub pastą cukrową na obszarze zabiegowym (2 tygodnie przez zabiegiem)
 • zioła i suplementy ziołowe (dziurawiec, nagietek, bratek, w ciągu ostatnich 3 tygodni)
  Przed zabiegiem należy unikać stosowania aspiryny, picia alkoholu czy używania samoopalacza.
Umów wizytę Rezwerwacja online

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA PRZEBARWIEŃ: PIELĘGNACJA PO ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA PRZEBARWIEŃ:

Po zabiegu  laserowego usuwania przebarwień należy stosować kremy z filtrem, do 2 tygodni unikać gorących kąpieli, korzystania z sauny, peelingów medycznych. Skórę należy nawilżać zgodnie z zaleceniami.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

ALTERNATYWNE ZABIEGI DLA LASEROTERAPII W ZAKRESIE USUWANIA PRZEBARWIEŃ: ALTERNATYWNE ZABIEGI DLA LASEROTERAPII W ZAKRESIE USUWANIA PRZEBARWIEŃ:

COSMELAN / DERMAMELAN

Obecnie jedna z najskuteczniejszych metod usuwania przebarwień oprócz laseroterapii. Produkt nakładany jest w formie maski i zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu rozjaśniającym. Kontynuacją zabiegu jest kuracja domowa w postaci silnego kremu. Zabieg zyskał uznanie na całym świecie ze względu na swoją wyjątkową skuteczność.

TARGET NANOPEEL

Nowość w zakresie usuwania przebarwień. Skuteczny i silny peeling medyczny rozjaśniający przebarwienia, nadający skórze jednolity koloryt. Zabieg połączony jest z kuracją domową.

NOMELAN CAFEICO

Silny peeling medyczny o działaniu rozjaśniającym. Radzi sobie nawet z silnymi przebarwieniami. Po zabiegu skóra ulega złuszczeniu a w efekcie odmłodzeniu i ujednoliceniu.

RETISES CT

Przydatny w przypadku delikatnych przebarwień oraz skóry starzejącej się, wymagającej odnowy. Retinol z witaminą C silnie stymulują skórę, wpływając na jej odnowę.

PIXEL Erb Harmony i PIXEL RF

Zabieg wyjątkowo skuteczny w połączeniu z głowicą 540 Harmony.

Gwarantuje usunięcie przebarwień oraz odnowę skóry i wyrównanie wszelkich zmian.

Dna RECOVERY Peel

Nowa generacja peelingów Medycznych opracowana w celu walki z przebarwieniami i plamami posłonecznymi. Zabieg odnawia skórę na poziomie DNA wygładzając ją i stymulując do odnowy.

KWAS FERULOWY

Zabieg przeznaczony do leczenia delikatnych przebarwień i rozjaśnienia kolorytu skóry. Dodaje blasku, spowalnia starzenie skóry i stymuluje jej odnowę.

Zabiegami wspomagającymi mogą być zabiegi mikrodermabrazji lub SilkPeel. Kuracja dobierana jest po bezpośredniej konsultacji ze specjalistą.

 

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK ZABIEGÓW CENNIK ZABIEGÓW

Pojedyncze zmiany od 170zł
Czoło 299zł
Policzki 320zł
Twarz 450zł
Szyja 300 zł
Dekolt 450 zł
Twarz + Szyja 600 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 950 zł
Ramiona / Plecy od 300zł do 700zł / 650 zł
Dłonie 350 zł

Kupując pakiet 4 zabiegów na twarz zapłacisz 1400zł zamiast 1800zł

Twarz, szyja, dekolt pakiet 4 zabiegów 2800zł zamiast 3200zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź