Wybierz miasto:

Laserowe usuwanie tatuażu Qswitch

Laserowe usuwanie tatuażu Qswitch
LASEROWE USUWANIE TATUAŻU Zabieg ma na celu całkowitą, trwałą i stosunkowo bezbolesną likwidacje niechcianego zdobienia barwnikowego (tatuażu lub makijażu permanentnego), dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Qswitch. Zabieg laserowego usuwania tatuażu w Krakowie wykonywany jest na laserze Harmony XL Alma Lasers, posiadającym najwyższe certyfikaty z dermatologii i laseroterapii. Laser Q-Switch nie działa powierzchniowo a w głębokich warstwach skóry na atrament tatuażu, dzięki temu nie dochodzi do uszkadzania naskórka a w efekcie zminimalizowane jest ryzyko powstania blizn. Choć teoretycznie tatuaż jest permanentnym rysunkiem, dzięki najnowszym technologiom istnieje całkowita możliwość jego redukcji i to bez konieczności poddawania się operacji.  Lasera Alma® Harmony XL jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, którym wykonane tatuaże już się znudziły lub po prostu zaczęły wyglądać nieestetycznie.  

od 250zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Jakiego rodzaju tatuaże możemy usunąć?
  Jak wygląda zabieg laserowego usuwania tatuaży?
  Czy zabieg laserowego usuwania tatuaży jest bezpieczny?
  Ile zabiegów i jak często
  Laserowe usuwanie tatuażu - Pielęgnacja pozabiegowa
  Przeciwwskazania
  Skuteczność zabiegu laserowego usuwania tatuaży
  Przed i po
  Cennik zabiegów laserowego usuwania tatuażu

  Jakiego rodzaju tatuaże możemy usunąć? Jakiego rodzaju tatuaże możemy usunąć?

  Zastosowanie technologii QSwitch ND:YAG 1064/532NM umożliwia usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego, niezależnie od tego czy zostały wykonane one amatorsko (np. Przy użyciu pierwiastkowego węgla) czy metodą profesjonalną (przy użyciu barwników organicznych).

  Poprzez emisje ultrakrótkiego impulsu (nanosekundowego) do skóry właściwej dochodzi do rozbicia cząstek barwnika na małe elementy, które w efekcie zostają zneutralizowane i usunięte z organizmu. Technologia Qswitch wymusza procesy immunologiczne skóry co powoduje jej szybszą regeneracje. Zabieg może być wykonywany nawet na tak delikatnych obszarach jak okolice oczu, uszu, szyi czy dekoltu.

  Istotną kwestią w przypadku procesu usuwania tatuażu jest jego barwa. Tatuaż lub makijaż poddawany zabiegowi musi być barwy niebieskiej, czarnej, żółtej, czerwonej lub zielonej.

  Zabieg laserowego usuwania tatuażu może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak wygląda zabieg laserowego usuwania tatuaży? Jak wygląda zabieg laserowego usuwania tatuaży?

  Ponieważ laserowe usuwanie tatuażu może być nieco bolesne, zwłaszcza w delikatnych partiach ciała, zabieg czasami rozpoczyna się wykonaniem znieczulenia miejscowego. Zwykle stosuje się do tego maść z lidokainą. Potem osoba wykonująca zabieg rozbija cząsteczki barwnika za pomocą urządzenia laserowego, które wykonuje „strzały” docierające w głąb skóry. Zabieg taki trzeba przeprowadzić na każdym milimetrze skóry pokrytej przez malunek. Warto przy tym wiedzieć, że jeśli tatuaż wykonany został za pomocą ciemnego barwnika, zabieg trwa krócej, jasne kolory wymuszają zaś dłuższe wywabianie (oraz większą ilość zabiegów).

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Czy zabieg laserowego usuwania tatuaży jest bezpieczny? Czy zabieg laserowego usuwania tatuaży jest bezpieczny?

  Nowoczesne urządzenie, jakie wykorzystujemy do wywabiania tatuaży, gwarantuje bezpieczeństwo. Jeśli weźmie się pod uwagę przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz postępowanie pozabiegowe, można mieć prawie 100% pewności, że nie dojdzie do żadnych niepożądanych skutków, na przykład infekcji bakteryjnych. Czasami zdarzają się takie niezbyt dotkliwe, niepożądane skutki uboczne jak reakcja alergiczna, zmiana tekstury skóry czy przebarwienia, jest to jednak uwarunkowane indywidualnie. Sam zabieg jest bezpieczny, a w większości przypadków nawet tak mało odczuwalny, że nie ma potrzeby wykonywania znieczulania.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Ile zabiegów i jak często Ile zabiegów i jak często

  Ile zabiegów potrzeba, aby usunąć tatuaż lub makijaż permanentny?

  Liczba zabiegów oraz moc wykorzystywanych parametrów uzależnione są w dużym stopniu od samego tataużu. Istotne są czy:

  • został wykonany profesjonalnie czy amatorsko,
  • koloru tatuażu
  • intensywności  i natężeniu barwników
  • gęstości i wielkości
  • typu skóry,
  • wieku tatuażu,

  Tatuaże amatorskie potrzebują do całkowitego, lub 90%-go zniwelowania około 4-5 zabiegów. Profesjonalne tatuaże z głęboko wprowadzonym barwnikiem wymagają około 4-8 zabiegów – cechuje je większa gęstość i silniejsze pigmenty. Zabiegi wykonuje się co 6-8 tygodni – dając tym samym organizmowi czas na proces wchłaniania się barwinka i stopniowe rozjaśnianie tatuażu.

  Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną i określaną przez magistra kosmetologii lub lekarza podczas konsultacji zabiegowej i w procesie leczenia.

  Konsultacja zabiegowa jest bezpłatna.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Laserowe usuwanie tatuażu - Pielęgnacja pozabiegowa Laserowe usuwanie tatuażu - Pielęgnacja pozabiegowa

  Mimo iż samo usunięcie tatuażu za pomocą lasera jest bezpieczne, duże znaczenie dla zdrowia i ostatecznego wyglądu skóry ma postępowanie po zabiegu. Rozdrapywanie strupków (które mają odpaść same) czy niewłaściwa pielęgnacja skóry może wywołać na przykład infekcje bakteryjne bądź zmianę tekstury skóry, należy więc tego unikać. Wskazane jest smarowanie skóry maścią z antybiotykiem, czasami także przydaje się nałożenie opatrunku. Należy również unikać sauny i basenu w celu uniknięcia ewentualnych zakażeń bakteryjnych, opalania oraz forsownego wysiłku fizycznego, związanego na przykład z zajęciami fitness.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  Najważniejsze przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowego usuwania tatuażu to choroby nowotworowe, stany zapalne skóry, ciąża i bielactwo. Zabiegu nie można wykonać także u osób, które mają mocno opaloną skórę lub naturalnie bardzo ciemną karnację bądź są w trakcie stosowania leków fotouczulajacych. Przeciwwskazaniem są także schorzenia tkanki łącznej, a także podatność skóry na powstawanie blizn, choć w tym ostatnim przypadku wybór może należeć do pacjenta. W niektórych przypadkach odmawia się także wykonania zabiegu usunięcia bardzo rozległego, głębokiego tatuażu, dlatego wskazana jest wcześniejsza konsultacja.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Skuteczność zabiegu laserowego usuwania tatuaży Skuteczność zabiegu laserowego usuwania tatuaży

  Nowoczesna technologia, jaką stosujemy do usuwania niechcianych tatuaży, daje prawie stuprocentową skuteczność, należy jednak pamiętać o indywidualnych uwarunkowaniach. To, czy tatuaż ostatecznie zostanie usunięty całkowicie, czy też jedynie radykalnie zmniejszy się jego widoczność, zależy między innymi od koloru jego barwnika, głębokości, na jakiej się znajduje, a także czasu, jaki upłynął od jego wykonania. Ciemne tatuaże usuwa się dużo łatwiej niż jasne, których barwniki – żółty czy pomarańczowy – są trudniejsze do rozbicia. Duże znaczenie ma także typ skóry – od jej rodzaju w dużej mierze zależy efekt końcowy zabiegu lub serii zabiegów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przed i po Przed i po

  laserowe usuwanie tatauazu

  laserowe usuwanie tatauazu

  laserowe usuwanie tatauazu laserowe usuwanie tatauazu

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów laserowego usuwania tatuażu Cennik zabiegów laserowego usuwania tatuażu

  LASEROWE USUWANIE TATUAŻU 1 zabieg 3 zabiegi
  4cm2 250zł 699zł
  9cm2 360zł 999zł
  16cm2 450zł 1199zł
  25cm2 490zł 1399zł
  Powyżej 25cm2 Po konsultacji Po konsultacji

  Konsultacja jest bezpłatna

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź