Wybierz miasto:

Manicure Kraków

Manicure Kraków

Dłonie to wizytówka każdego z Nas. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego wykonania manicure oraz z zabiegów regenerujących na dłonie. W naszym salonie pracujemy na najwyższej jakości lakierach i produktach do pielęgnacji dłoni i paznokci firmy OPI, Gelish, Mollon i Gehwol. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i estetycznych w zakresie stylizacji stóp i dłoni oferujemy również zabiegi lecznicze, takie jak np. rekonstrukcja płytki paznokcia

Manicure klasyczny to podstawowy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny na dłonie, który polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, nadaniu odpowiedniego kształtu płytce oraz nałożeniu odżywki regenerującej. Jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o dłonie i paznokcie, przywracając im nieskazitelny wygląd.

Manicure klasyczny jest doskonałym zabiegiem dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy dana osoba preferuje naturalne, niepomalowane paznokcie, czy pokryte lakierem kolorowym. Zabieg można zakończyć tylko na nałożeniu odżywki na płytkę paznokcia (opcja: manicure klasyczny) lub rozszerzyć go o malowanie na jeden kolor, typu french lub ze zdobieniami (opcja: manicure z malowaniem).

Manicure z wycięciem skórek czy bez?

Manicurzystka zawsze dostosowuje rodzaj zabiegu do potrzeb dłoni i wymagań danej klientki. Może wykonać tylko odsunięcie skórek przy pomocy specjalnego dłutka z drzewa różanego lub wyciąć je cążkami. Zasadniczo u osób, które do tej pory wycinały skórki, kontynuuje się tę metodę, ponieważ mają one tendencję do szybszego narastania na płytkę.

Jak przebiega zabieg?

Po ustaleniu szczegółów odnośnie sposobu wypielęgnowania skórek, kształtu paznokcia i rodzaju malowania, przystępuje się do wykonania właściwego zabiegu. Manicurzystka dezynfekuje skórę, a następnie wkłada dłonie klientki do specjalnych pojemników z wodą, by lekko rozmiękczyć skórki. Jeżeli zadecydowano o wycięciu skórek, to przed tą czynnością nakłada się na nie również specjalny żel do skórek. Po usunięciu skórek następuje wyprofilowanie kształtu płytki, ewentualne skrócenie paznokci i ich wypolerowanie. Na samym końcu stosuje się odżywkę regenerującą. Gdy paznokcie wyschną, manicurzystka wmasowuje profesjonalny krem odżywczy w dłonie, paznokcie i płytkę paznokcia, by przywrócić skórze odpowiednie krążenie, nawilżyć ją i silnie zregenerować. Manicure Kraków?  Skorzystaj z usługi w samym centrum miasta - ul. Karmelicka 45.

manicure

Cena zabiegu : od 25 zł

Koszt zabiegu

od 15 zł

Czas zabiegu

od 15 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

7 - 21 dni

Obszar

dłonie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  MANICURE KLASYCZNY
  MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM
  MANICURE HYBRYDOWY
  MANICURE JAPOŃSKI
  MANICURE ŻELOWY
  REKONSTRUKCJA PAZNOKCI OBGRYZIONYCH
  MANICURE SPA
  NAPRAWA PAZNOKCIA
  Galeria
  Cena zabiegów:

  MANICURE KLASYCZNY MANICURE KLASYCZNY

  Manicure klasyczny to podstawowy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny na dłonie, który polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, nadaniu odpowiedniego kształtu płytce oraz nałożeniu odżywki regenerującej. Jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o dłonie i paznokcie, przywracając im nieskazitelny wygląd.

  Manicure klasyczny jest doskonałym zabiegiem dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy dana osoba preferuje naturalne, niepomalowane paznokcie, czy pokryte lakierem kolorowym. Zabieg można zakończyć tylko na nałożeniu odżywki na płytkę paznokcia (opcja: manicure klasyczny) lub rozszerzyć go o malowanie na jeden kolor, typu french lub ze zdobieniami (opcja: manicure z malowaniem).

  Manicure klasyczny z wycięciem skórek czy bez?

  Manicurzystka zawsze dostosowuje rodzaj zabiegu do potrzeb dłoni i wymagań danej klientki. Może wykonać tylko odsunięcie skórek przy pomocy specjalnego dłutka z drzewa różanego lub wyciąć je cążkami. Zasadniczo u osób, które do tej pory wycinały skórki, kontynuuje się tę metodę, ponieważ mają one tendencję do szybszego narastania na płytkę.

  manicure kraków

  Jak przebiega zabieg?

  Po ustaleniu szczegółów odnośnie sposobu wypielęgnowania skórek, kształtu paznokcia i rodzaju malowania, przystępuje się do wykonania właściwego zabiegu. Manicurzystka dezynfekuje skórę, a następnie wkłada dłonie klientki do specjalnych pojemników z wodą, by lekko rozmiękczyć skórki. Jeżeli zadecydowano o wycięciu skórek, to przed tą czynnością nakłada się na nie również specjalny żel do skórek. Po usunięciu skórek następuje wyprofilowanie kształtu płytki, ewentualne skrócenie paznokci i ich wypolerowanie. Na samym końcu stosuje się odżywkę regenerującą. Gdy paznokcie wyschną, manicurzystka wmasowuje profesjonalny krem odżywczy w dłonie, paznokcie i płytkę paznokcia, by przywrócić skórze odpowiednie krążenie, nawilżyć ją i silnie zregenerować. Manicure klasyczny z odżywką warto powtarzać co 7- 14 dni.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM

  Przebieg tego zabiegu jest podobny do wyżej opisanego zabiegu klasycznego, z tą różnicą, że w tym przypadku dokonuje się jeszcze pomalowania paznokci na wybrany kolor. Profesjonalne, doświadczone i kreatywne manicurzystki pracujące w naszym salonie, chętnie wykonują dodatkowe zdobienia cyrkoniami, ręczne malowania i inne artystyczne ozdoby typu koronka, panterka, efekt syrenki, manicure brokatowy.

  Manicure klasyczny z malowaniem daje wiele możliwości stylizacyjnych. Nie tylko pod względem kolorystycznym i użytych zdobień, ale także kształtu płytki. Pozwala podkreślić charakter klientki i upiększyć jej codzienny wizerunek.

  manicure kraków

  Manicure wykonywany w naszym gabinecie charakteryzuje się dużą trwałością. Używamy profesjonalnych lakierów, włącznie z lakierem bazowych i tzw. topem, który nie tylko nabłyszcza płytkę i stanowi luksusowe uwieńczenie całego zabiegu, ale również wpływa na to, że lakier nie odpryskuje i się nie ściera.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  MANICURE HYBRYDOWY MANICURE HYBRYDOWY

  Manicure hybrydowy to najtrwalszy manicure wykonywany na naturalnej płytce. Jest znacznie trwalszy od malowania klasycznego. Do jego wykonania używa się specjalnych rodzajów lakierów w żelu, które utwardzane są w lampie LED i nie wymagają dodatkowego czasu na wyschnięcie.

  Manicure hybrydowy utrzymuje się około trzech tygodni. Lakier charakteryzuje się wysokim połyskiem i trwałością. Ma perfekcyjnie równy kolor. Nie ulega żadnym uszkodzeniom. Jedyne co może nam przeszkadzać po paru tygodniach od wykonania zabiegu to pojawiający się odrost w postaci naturalnej płytki. Ewentualne odpryskiwanie lub ścieranie się lakieru, w przypadku zdrowych paznokci, występuje bardzo rzadko – zazwyczaj pojawia się dopiero po trzech tygodniach, czyli wtedy, gdy klientka umawia się na kolejny zabieg.

  Hybrydę polecamy wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się idealnym manicurem jak najdłużej. Kobietom zabieganym, zapracowanym lub perfekcjonistkom.

  W J’adore Instytut pracujemy na najlepszych produktach (OPI, Mollon i Gelish), które gwarantują najwyższą jakość. Posiadamy ponad 200 kolorów do wyboru. Możemy wykonać tysiące różnych zdobień.
  Zobacz: Manicure Kraków – czym różni się manicure żelowy od hybrydowego?

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  MANICURE JAPOŃSKI MANICURE JAPOŃSKI

  Manicure japoński to niezwykły rodzaj pielęgnacji paznokci, który nadaje płytce wyjątkowy blask i powoduje, że dłonie wyglądają na bardzo zadbane i naturalnie piękne. Nie należy do zabiegów kolorowych. Otrzymywany wygląd płytki paznokcia można porównać do pomalowanej dobrą odżywką nabłyszczającą, ale w tym przypadku prezentuje się o wiele lepiej, bardziej naturalnie.

  Manicure japoński jest zabiegiem zarówno dla kobiet,  jak i mężczyzn. Podczas zabiegu w płytkę paznokcia wciera się specjalną pastę z naturalną krzemionką, która nadaje paznokciom silnego blasku, odżywia je, poleruje, wygładza i wzmacnia. Odpowiednia technika polerowania sprawia, że efekt jest wyjątkowo silny i utrzymuje się aż do 3 tygodni.

  Manicure japoński jest również doskonałym zabiegiem regeneracyjnym, który można zastosować w przerwach pomiędzy kolejnymi tipsami czy paznokciami żelowymi. Jest idealny dla zniszczonej, przesuszonej lub rozdwajającej się płytki. Pozwala uzyskać efekt naturalnie perfekcyjnych paznokci. Efekt końcowy przypomina manicure klasyczny z malowaniem odżywką.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  MANICURE ŻELOWY MANICURE ŻELOWY

  Nie każda kobieta może pochwalić się długimi i mocnymi paznokciami. Niektóre osoby walczą z cienką, łamliwą i kruchą płytką. Choć krótkie paznokcie, które są odpowiednio wypielęgnowane i pomalowane na właściwe kolory, mogą prezentować się atrakcyjnie, to nie każda kobieta będzie z nich zadowolona i jest to całkowicie zrozumiałe. Długie i mocne paznokcie uchodzą przecież za synonim seksapilu i kobiecości.

  manicure kraków

  Na szczęście można wykonać manicure żelowy, który pozwala  przedłużyć naturalną płytkę lub nadać jej atrakcyjniejszy kształt. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wiele ciekawych zdobień, które nie nadają się na krótką płytkę.

  Modelowanie paznokci żelem to jedna z najpopularniejszych metod manicure

  Manicure żelowy jest bardzo trwały. Pozwala na wymodelowanie paznokcia tak, jak tylko chcemy. Podczas zabiegu możliwe jest przedłużenie płytki paznokcia, czego dokonuje się na specjalnej formie. Jest to doskonała alternatywa dla niemodnych już tipsów.

  Żel można nakładać także bezpośrednio na płytkę paznokcia. Ze względu na wzrost paznokcia  i pojawiający się odrost, po około 3 tygodniach należy wykonać tzw. uzupełnienie lub całkiem nowy manicure ze zmianą koloru i wzoru.

  Zobacz: Inne usługi kosmetyczne dedykowane dłoniom

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REKONSTRUKCJA PAZNOKCI OBGRYZIONYCH REKONSTRUKCJA PAZNOKCI OBGRYZIONYCH

  Rekonstrukcja paznokci to profesjonalny zabieg, który ma na celu stworzenie nowego paznokcia, łudząco podobnego do naturalnego. Rekonstrukcji można dokonać na tipsie lub formie żelowej. Z tej usługi korzystają osoby, którym złamał się jeden lub kilka paznokci, lub które z powodu obgryzania mają krótką płytkę, a chciałyby ją przedłużyć.

  Rekonstrukcja to również naprawa i wzmocnienie nadłamanego paznokcia.

  Jak wygląda rekonstrukcja paznokcia?

  W większości przypadków używa się żelu do manicure, który jest utwardzany w lampie. W ten sposób można wzmocnić całą płytkę, jeśli jest krucha, np. nakładając żel na cały paznokieć, lub stworzyć kształt paznokcia od nowa przy pomocy papierowej formy, na której rzeźbi się paznokcia z żelu, by następnie ściągnąć formę i uzyskać sztuczny paznokieć, łudząco podobny do naturalnego.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  MANICURE SPA MANICURE SPA

  Manicure SPA to zabieg pielęgnacyjny, który polega na rozbudowaniu podstawowego, wybranego przez klientkę zabiegu manicure o dodatkowe czynności typu SPA. Przede wszystkim rozpoczyna się od wykonania kąpieli nawilżająco-odżywczej w wodzie wzbogaconej o kosmetyki pielęgnujące, jak sole, płatki naturalnych róż, oleje. Następnie wykonuje się masaż złuszczający (z peelingiem), który usuwa martwy naskórek z dłoni. Skóra staje się dotleniona, gładka, odzyskuje jednolity koloryt, a mikrokrążenie w tkankach zostaje przyspieszone. Dłonie prezentują się lepiej, wglądają na zdrowsze, młodsze i zadbane. Następnie można wykonać profesjonalny i bardzo skuteczny zabieg odżywczo-nawilżający na bazie ciekłej parafiny. Jest to jeden z najlepszych zabiegów regenerujących skórę dłoni, który daje natychmiastowe efekty. Poza tym ciepła kąpiel w naturalnej parafinie jest niezwykle przyjemna i relaksująca dla klientki. Na samym końcu wykonuje się masaż dłoni na specjalnych kremach i maskach, które zawierają wiele składników aktywnych o doskonałym oddziaływaniu na skórę i paznokcie.

  Manicure SPA polecamy wszystkim osobom, również mężczyznom, którzy chcą zregenerować lub odmłodzić skórę dłoni. Warto wykonywać taki zabieg również profilaktycznie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasze dłonie są narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, czyli suchego powietrza występującego w ogrzewanych pomieszczeniach, mrozu i wiatru na zewnątrz.

  Manicure SPA obejmuje kompleksowe opracowanie płytki paznokcia i skórek, nadanie kształtu płytce i pomalowanie jej, oraz wykonanie wyjątkowego peelingu oczyszczającego i regenerującej kąpieli parafinowej. To doskonały zabieg dla osób potrzebujących całkowitej odnowy dłoni.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  NAPRAWA PAZNOKCIA NAPRAWA PAZNOKCIA

  Oferujemy rekonstrukcję wszystkich lub naprawę pojedynczych paznokci. W zależności od ilości złamanych paznokci oraz stopnia złamania – zabieg trwa od kilkunastu minut do dwóch godzin.

  manicure kraków

  Manicure Kraków
  Manicure Warszawa

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Galeria Galeria

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena zabiegów: Cena zabiegów:

  Zabieg MANICURE KRAKÓW
  Cena
  Manicure bez malowania 80 zł
  Manicure klasyczny z malowaniem odżywką 85 zł
  Manicure klasyczny z malowaniem lakierem 90 zł
  Manicure japoński 99 zł
  Manicure klasyczny SPA (z kuracją parafiną I peelingiem) / hybrydowy SPA 130 zł / 159 zł
  Manicure hybrydowy na czystej płytce 119zł  
  Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy wykonanej w J’adore 129zł  
  Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy wykonanej poza J’adore 149zł  
  Manicure hybrydowy na bazie proteinowej 129zł
  Manicure hybrydowy french 149zł
  Paznokcie żelowe na naturalnej płytce 180zł
  Żel na szablonie 225zł
  Żel french  na szablonie 245 zł
  Uzupełnienie bardzo długich paznokci żelem lub proteiną 195 zł
  Uzupełnienie paznokci żelowych(do 3 tygodni) 185 zł
  Uzupełnienie paznokci bazą proteinową 155 zł
  Uzupełnienie paznokci żelowych french 205 zł
  Manicure dla Panów 80 zł
  Zdjęcie żelu 50 zł
  Zdjęcie hybrydy (Shellac) 40 zł
  Zdjęcie hybrydy + opracowanie płytki 50 zł
  Parafina na dłonie bez zabiegu / do zabiegu 65 zł / 45zł
  Manicure z rekonstrukcją paznokci obgryzionych od 150-230zł
  Dodatkowe zdobienia: dopłata Od 15 zł
  Manicure klasyczny – zmiana koloru, jeśli manicure został wykonany 2-4 dni wcześniej w naszym salonie, bez opracowania płytki paznokcia 49 zł
  Regeneracja dłoni Rękawiczki Chi-Yang 80 zł
  Naprawa 1 paznokcia hybrydą lub żelem 20zł /25 zł
  Naprawa kilku paznokci żelem lub hybrydą 40 zł
  IBX system odbudowy paznokci – pierwszy zabieg 50 zł
  IBX system odbudowy paznokci – drugi zabieg 40 zł
  IBX system odbudowy paznokci – do zabiegu manicure 40 zł
  IBX system odbudowy paznokci – do zabiegu pedicure 50 zł
  Dodatki SPA – kuracja parafiną i peelingiem 40 zł

  Manicure Kraków? Zapraszamy do J’adore Instytut!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź