fbpx

Wybierz miasto:

Manualne oczyszczanie twarzy – Kraków

Manualne oczyszczanie twarzy – Kraków

Manualne oczyszczanie twarzy - dzięki niemu Twoja skóra będzie czysta i bez zaskórników

Oczyszczanie manualne twarzy pozwoli Ci pozbyć  zanieczyszczeń skóry i oczyścić zatkane pory. Po rozpulchnieniu skóry wapozonem i przygotowania jej do zabiegu, specjalistą wykonuje oczyszczanie manualne skóry twarzy, pleców lub dekoltu. Następnie oczyszczony obszar jest dezynfekowany i nakładana jest maska, która tworzy okluzję po zabiegu oczyszczania.

Zabieg oczyszczania twarzy trwa od 1 do 2,5h w zależności od powierzchni obszaru zabiegowego.

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY - PO ZABIEGU

Po zabiegu oczyszczania manualnego skóra jest zaczerwieniona, dlatego najlepiej oczyszczanie zaplanować na weekend lub w inny dzień w którym nie idziemy do pracy. Podrażnienia zagoją się w ciągu najbliższych kilku dni. Zalecana jest wówczas szczególna higiena i nie nadużywanie makijażu. Skórę należy myć wyłącznie delikatnymi środkami myjącymi i stosować wyłącznie delikatnie działające kosmetyki. Do momentu całkowitego wygojenia się wszystkich zmian, należy unikać słońca oraz zbyt niskiej i wysokiej temperatury (np. sauna, solarium, silny mróz) oraz stosować kremy z wysokimi filtrami przed każdym wyjściem z domu. Przez 48 godzin musimy zrezygnować  z basenu, hydromasażu, a także innych wodnych atrakcji. Zabieg oczyszczania manualnego można połączyć z peelingami medycznymi, mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.

manualne oczyszczanie twarzy

Cena zabiegu manualnego oczyszczania twarzy w Krakowie: od 80 zł

Koszt zabiegu

od 80 zł

Czas zabiegu

90 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1-4

Odstępy

3 - 4 tyg.

Obszar

twarz, plecy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Manualne oczyszczanie twarzy - wskazania
Przeciwwskazania
Manualne oczyszczanie twarzy - Efekty po zabiegu
Cennik

Manualne oczyszczanie twarzy - wskazania Manualne oczyszczanie twarzy - wskazania

zaleceniaZabieg polecany jest szczególnie osobom z tendencją do świecenia się skóry (tj. skóra tłusta), łojotoku. Procedura bardzo dobrze oczyszcza skórę z zaskórników, prosaków, jest wskazana przy widocznych zaczopowanych ujściach gruczołów łojowych.
Oczyszczanie manualne to idealny zabieg “startowy’ – przygotowujący skórę do innych kuracji (np. peelingami medycznymi).

manualne oczyszczanie twarzy

Zobacz na blogu: Manualne oczyszczanie twarzy – co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu?

Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwwskazania Przeciwwskazania

przeciwwsakazania

 

 

 

 

 

 • zakażenia grzybicze, wirusowe, bakteryjne
 • rany na skórze
 • skłonności do pojawiania się bliznowców
 • aktywny trądzik
 • wrażliwa cera
 • skłonność do pękania naczyń krwionośnych
 • występowanie znamion i nowotworów
 • podrażniona skóra (w tym świeża opalenizna)
  manualne oczyszczanie twarzy
Umów wizytę Rezwerwacja online

Manualne oczyszczanie twarzy - Efekty po zabiegu Manualne oczyszczanie twarzy - Efekty po zabiegu

pytanie

 

 

 

 

 

 • skóra czysta bez zaskórników i krostek,
 • zmniejszone świecenie się skóry przez regulację łoju,
 • zmniejszenie ilości stanów zapalnych,
 • wygładzenie skóry.

 

manualne oczyszczanie twarzy

 

 

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik Cennik

Obszar Cena
Twarz 190 zł
Plecy 250 zł
Doczyszczanie do zabiegu na twarz (nos lub broda lub policzki) 80 zł

Manualne oczyszczanie twarzy – do jakich zabiegów warto je dodać? Sprawdź 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź