Wybierz miasto:

Manualne oczyszczanie twarzy – Kraków

Manualne oczyszczanie twarzy – Kraków

Manualne oczyszczanie twarzy - dzięki niemu Twoja skóra będzie czysta i bez zaskórników

Oczyszczanie manualne twarzy pozwoli Ci pozbyć  zanieczyszczeń skóry i oczyścić zatkane pory. Po rozpulchnieniu skóry wapozonem i przygotowania jej do zabiegu, specjalistą wykonuje oczyszczanie manualne skóry twarzy, pleców lub dekoltu. Następnie oczyszczony obszar jest dezynfekowany i nakładana jest maska, która tworzy okluzję po zabiegu oczyszczania.

Zabieg oczyszczania twarzy trwa od 1 do 2,5h w zależności od powierzchni obszaru zabiegowego.

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY Kraków - PO ZABIEGU

Po zabiegu oczyszczania manualnego skóra jest zaczerwieniona, dlatego najlepiej oczyszczanie zaplanować na weekend lub w inny dzień w którym nie idziemy do pracy. Podrażnienia zagoją się w ciągu najbliższych kilku dni. Zalecana jest wówczas szczególna higiena i nie nadużywanie makijażu. Skórę należy myć wyłącznie delikatnymi środkami myjącymi i stosować wyłącznie delikatnie działające kosmetyki. Do momentu całkowitego wygojenia się wszystkich zmian, należy unikać słońca oraz zbyt niskiej i wysokiej temperatury (np. sauna, solarium, silny mróz) oraz stosować kremy z wysokimi filtrami przed każdym wyjściem z domu. Przez 48 godzin musimy zrezygnować  z basenu, hydromasażu, a także innych wodnych atrakcji. Zabieg oczyszczania manualnego można połączyć z peelingami medycznymi, mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.

manualne oczyszczanie twarzy

Cena zabiegu manualnego oczyszczania twarzy w Krakowie: od 130 zł

Koszt zabiegu

od 80 zł

Czas zabiegu

90 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1-4

Odstępy

3 - 4 tyg.

Obszar

twarz, plecy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Manualne oczyszczanie twarzy Kraków - wskazania
  Przeciwwskazania
  Manualne oczyszczanie twarzy - Efekty po zabiegu
  Cennik

  Manualne oczyszczanie twarzy Kraków - wskazania Manualne oczyszczanie twarzy Kraków - wskazania

  zaleceniaZabieg polecany jest szczególnie osobom z tendencją do świecenia się skóry (tj. skóra tłusta), łojotoku. Procedura bardzo dobrze oczyszcza skórę z zaskórników, prosaków, jest wskazana przy widocznych zaczopowanych ujściach gruczołów łojowych.
  Oczyszczanie manualne to idealny zabieg „startowy’ – przygotowujący skórę do innych kuracji (np. peelingami medycznymi).

  manualne oczyszczanie twarzy

  Zobacz na blogu: Manualne oczyszczanie twarzy – co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu?

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  przeciwwsakazania

  • zakażenia grzybicze, wirusowe, bakteryjne
  • rany na skórze
  • skłonności do pojawiania się bliznowców
  • aktywny trądzik
  • wrażliwa cera
  • skłonność do pękania naczyń krwionośnych
  • występowanie znamion i nowotworów
  • podrażniona skóra (w tym świeża opalenizna)
   manualne oczyszczanie twarzy
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Manualne oczyszczanie twarzy - Efekty po zabiegu Manualne oczyszczanie twarzy - Efekty po zabiegu

  pytanie

  • skóra czysta bez zaskórników i krostek,
  • zmniejszone świecenie się skóry przez regulację łoju,
  • zmniejszenie ilości stanów zapalnych,
  • wygładzenie skóry.

  manualne oczyszczanie twarzy

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik Cennik

  Obszar Cena
  Twarz 250zł
  Plecy 290 zł
  Doczyszczanie do zabiegu na twarz (nos lub broda lub policzki) 130 zł

  Manualne oczyszczanie twarzy – do jakich zabiegów warto je dodać? Sprawdź 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź