fbpx

Wybierz miasto:

PEELING KAWITACYJNY KRAKÓW

PEELING KAWITACYJNY KRAKÓW

Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczający i odświeżający skórę sprawdzający się w przypadku praktycznie każdego rodzaju cery – szczególnie polecany w przypadku skóry wrażliwej lub z tendencją do powstawania naczynek. Zabieg jest wysoce skuteczną alternatywą manualnego oczyszczania skóry.

Peeling kawitacyjny wykorzystuje siłę fal ultradźwiękowych. Wibracje wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę, oczyszczając ją i odświeżając. Zabieg stymuluje procesy odnowy komórkowej, produkcję kolagenu i elastyny. Oczyszcza skórę z toksyn, łoju, usuwa martwy naskórek. Działa antybakteryjnie – odkażająco. Jest doskonałym zabiegiem przygotowującym przed innymi kuracjami.

Peeling kawitacyjny jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje podrażnień.

PEELING KAWITACYJNY - ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY DLA DELIKATNEJ SKÓRY!

Peeling kawitacyjny to delikatny i skuteczny zabieg, który usuwa martwy naskórek, oczyszcza pory i likwiduje przebarwienia. Jest zalecany do każdego typu cery, również wrażliwej i z rozszerzonymi naczynkami. Stanowi bardzo przyjemny, relaksujący zabieg. Jest doskonałą alternatywą dla klasycznego oczyszczania twarzy. Skuteczność peelingu kawitacyjnego zawdzięczamy działaniu fal ultradźwiękowych, które poprawiają mikrokrążenie skóry, dotleniają ją, oczyszczają i odświeżają. Naturalne procesy zachodzące w skórze, jak odnowa komórkowa, produkcja kolagenu i elastyny, są usprawnione, dzięki czemu cera zachowuje piękny, młodzieńczy wygląd na dłużej. Efekty zabiegu widać zaraz po jego wykonaniu. Cera staje się czysta, gładka i promienna. Silnie przesuszone obszary skóry zostają doskonale nawilżone.

Kuracje można stosować jako samodzielny zabieg lub wstęp do innych zabiegów pielęgnacyjnych, rewitalizujących i odżywczych. Jest zalecany dla każdej kobiety. Bez względu na jej wiek.

peeling kawitacyjny kraków

Cena zabiegu:  od 119

Koszt zabiegu

od 119zł

Czas zabiegu

60min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1-5

Odstępy

Co 2-3 tyg

Obszar

Twarz, Szyja, Dekolt, Plecy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Dla kogo przeznaczony jest zabieg peelingu kawitacyjnego?
Zalety i efekty peelingu kawitacyjnego w naszym salonie w Krakowie
Przeciwwskazania do wykonania zabiegu peelingu kawitacyjnego
Cennik zabiegów:

Dla kogo przeznaczony jest zabieg peelingu kawitacyjnego? Dla kogo przeznaczony jest zabieg peelingu kawitacyjnego?

pytanieZ zabiegu najczęściej korzystają osoby walczące z problemem miejscowego przesuszenia naskórka, które było trudne do zwalczenia innymi metodami. Jest to też bardzo popularny zabieg typowo złuszczający u osób o wrażliwej, delikatnej skórze, które nie mogą sobie pozwolić na chemiczne peelingi lub manualne oczyszczanie twarzy. Ze względu na swą skuteczność i delikatne działanie, peeling kawitacyjny jest polecany dla każdego typu skóry, również suchej, tłustej i mieszanej.

peeling kawitacyjny kraków

Wiele osób korzysta z zabiegu co jakiś czas w celu odświeżenia i oczyszczenia naskórka. W ten sposób mogą uniknąć gromadzenia się zanieczyszczeń w porach skóry oraz powstawania przebarwień. Inne osoby korzystają z peelingu kawitacyjnego przed zabiegami pielęgnacyjnymi, odżywczymi lub odmładzającymi, takimi jak różnego rodzaju terapie i rytuały odżywcze, maski nawilżające, zabiegi na bazie płatów kolagenu czy złota. W tym przypadku wykonanie peelingu kawitacyjnego przed zaaplikowaniem na skórę preparatów odżywczych i nawilżających, daje ogromne korzyści, ponieważ gwarantuje nam, że wszystkie składniki aktywne i witaminy zawarte w preparatach będą miały szansę szybszego i głębszego dotarcia do naskórka. Jednym słowem, peeling kawitacyjny wykonany przez zabiegiem, zwiększa efekty właściwego zabiegu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zalety i efekty peelingu kawitacyjnego w naszym salonie w Krakowie Zalety i efekty peelingu kawitacyjnego w naszym salonie w Krakowie

zaleceniaPeeling kawitacyjny jest najszybszym i najprostszym sposobem na odzyskanie czystej i zdrowej skóry. Należy do zabiegów bezbolesnych i dokładnych, które można stosować nie tylko na twarz, ale również na szyję, dekolt czy plecy. Jego głównym zadaniem jest dokładne zdezynfekowanie skóry, by zapobiec powstawaniu zaskórników i stanów zapalnych. Jest bezpieczny dla skóry naczyniowej i wrażliwej. Stanowi doskonałą pomoc w wielokierunkowej terapii leczenia trądziku. Rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, plamy starcze czy spowodowane zmianami hormonalnymi lub źle leczonym trądzikiem.

peeling kawitacyjny kraków

Powyższe efekty są winkiem dobroczynnego oddziaływania fali ultradźwiękowej na skórę człowieka. Fala poprawia stopień przepuszczalności błon komórkowych, dzięki czemu zarówno tlen, jak i substancje aktywne z kosmetyków, mają większą szansę na głębsze wniknięcie do naskórka. Dodatkowo naczynia krwionośne zostają wzmocnione, a uszkodzenia zregenerowane. Poprawia się krążenie krwi i limfy, dzięki czemu znika opuchlizna twarzy oraz ewentualne worki pod oczami. Cera zostaje nawilżona i wygładzona. Skóra prezentuje się pięknie i zdrowo.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu peelingu kawitacyjnego Przeciwwskazania do wykonania zabiegu peelingu kawitacyjnego

przeciwwsakazaniaPeeling kawitacyjny należy do bezpiecznych zabiegów złuszczająco – oczyszczających. Jednak występują takie przypadki, w których nie zaleca się jego stosowania. Zaliczamy do nich przede wszystkim okres ciąży, czynne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze. Peelingu nie wykonujemy także u osób ze wszczepionym rozrusznikiem serca, chorujących na zakrzepowe zapalenie żył lub nowotwory. W przypadku klientów posiadających metalowe implanty, również takiego zabiegu nie wykonamy. Kawitacja nie jest też zalecana w przypadku osób, które właśnie zmagają się z aktywną gruźlicą. Z zabiegu powinny zrezygnować również osoby z osteoporozą oraz aktualnie walczące z gorączką.

 

 

  • Ciąża
  • infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze np. Opryszczka w stanie aktywnym
  • rozrusznik serca
  • zakrzepowe zapalenie żył
  • czynna gruźlica, nowotwory
  • metalowe implanty
    peeling kawitacyjny kraków
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów: Cennik zabiegów:

W poniższej tabeli znajduje się cennik peelingów kawitacyjnych. Cena zależy przede wszystkim od obszaru, który będzie poddawany zabiegowi oraz od aktualnych promocji. Każdy peeling kawitacyjny to nie tylko wykonanie właściwego oczyszczania i złuszczania przy pomocy specjalnego urządzenia, ale również nałożenie maski, dostosowanej do potrzeb danej skóry. Zabieg poprzedza przeprowadzenie wywiadu kosmetycznego oraz profesjonalne zdiagnozowanie stanu i rodzaju cery.

Peeling kawitacyjny – twarz teraz 119zł zamiast 140zł
Peeling kawitacyjny twarz, szyja, dekolt i ultradźwięki 199 zł zamiast 300 zł
Peeling kawitacyjny – twarz + szyja 149 zł zamiast 160 zł
Peeling kawitacyjny – twarz + szyja + dekolt 169 zł zamiast 170 zł
Peeling kawitacyjny – twarz + kwas migdałowy lub salicylowy lub glikolowy 229 zł zamiast 300 zł
Peeling kawitacyjny + kwas migdałowy lub salicylowy lub glikolowy na twarz + szyja + dekolt 329 zł zamiast 409 zł
Peeling kawitacyjny zabieg na twarz + kwas migdałowy 229 zł zamiast 300 zł
Peeling kawitacyjny do peelingów medycznych 70zł
Peeling kawitacyjny – plecy lub ramiona 160 zł zamiast 170 zł

Maska do zabiegu GRATIS!

Peeling kawitacyjny Kraków – dowiedz się jeszcze więcej z artykułu na naszym blogu!

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź