Wybierz miasto:

Botox

Botox

Botox. Piękno i młodość rzecz jasna bywają ulotne. Najczęściej objawami starzenia są oczywiście wszędobylskie zmarszczki, których najchętniej byśmy się pozbyli. Pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne, w dalszej kolejności są to zmarszczki w okolicach oczu, kurze łapki i tzw. lwie zmarszczki ponad brwiami. Nie jest nam z nimi do twarzy zazwyczaj. Na szczęście możemy nie tylko z nimi walczyć gdy się już pojawiają, ale również przeciwdziałać i zapobiegać ich powstawaniu w przyszłości. Toksyna botulinowa czyli popularny botox jest w stanie czynić prawdziwe cuda. Instytut J’adore z Krakowa przedstawia ofertę leczenia zmarszczek przy użyciu botoxu.

Przebieg zabiegu z zastosowaniem Botoxu

Zabiegi z użyciem botoxu wykonywać może ze względów bezpieczeństwa jedynie wykwalifikowany lekarz. Do zabiegu używa się strzykawki jednorazowej z niezwykle cienką igłą. Za jej pomocą preparat zostaje wstrzyknięty we wcześniej wybrane i odpowiednio oznaczone przez specjalistę miejsca. W zależności od ilości miejsc, w których będziemy redukowali zmarszczki całość zabiegu trwa od kilku do kilkunastu minut. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjenci odczuwają jedynie ból porównywalny z ugryzieniem komara. Nie stosuje się więc znieczuleń miejscowych, choć w niektórych sytuacjach dla komfortu pacjenta używany jest specjalny krem łagodzący nieco nieprzyjemności związane z iniekcją.

botox

Cena zabiegów: 30zł /1j Botoxu, 13zł/10j Azzalure

Koszt zabiegu

od 200 zł

Czas zabiegu

od 15 min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

od 1

Odstępy

min. 3 miesiące

Obszar

twarz, dłonie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?
  DLACZEGO WARTO?
  Przeciwwskazania do zabiegów z użyciem botoxu
  Po zabiegu iniekcji Botoxu
  Zabieg iniekcji botoxu (toksyny botulinowej) – Cena

  DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM? DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?

  zalecenia

  Botox/Azzalure stosuje się do następujących rodzajów zmarszczek:

  • zmarszczki poprzeczne czoła
  • zmarszczki pionowe pomiędzy brwiami (lwie zmarszczki)
  • „kurze łapki” wokół oczu
  • „zmarszczki palacza” wokół ust
  • Botox jest także z powodzeniem stosowany w celu uniesienia kącików ust, uniesienia powiek, oraz zniwelowania efektu tzw. „brody czarownicy” lub „brody brukowej”.botox kraków
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  pytanieJuż po kilku dniach od pierwszego zabiegu zauważymy jego efekty. Po około 2 tygodniach od zabiegu zobaczymy już pełen efekt pracy lekarza, który utrzyma się aż do 4 miesięcy. Po tym czasie możemy powtórzyć zabieg. Co ważne każdy kolejny zabieg wydłuża dodatkowo czas działania toksyny botulinowej. Co za tym idzie po kilku sesjach z użyciem botoxu uzyskamy perfekcyjny efekt i nie będziemy już musieli kontynuować leczenia.

  botox kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania do zabiegów z użyciem botoxu Przeciwwskazania do zabiegów z użyciem botoxu

  Zabieg nie zostanie wykonany u Pacjenta, u którego Doktor stwierdzi:
  ogólne osłabienie organizmu, stan zapalny w organizmie, ciąże, stosowanie niektórych leków przeciwbólowych, stosowanie leków rozrzedzających krew, stany zapalne skóry, intensywny trądzik.

  botox kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Po zabiegu iniekcji Botoxu Po zabiegu iniekcji Botoxu

  Zabieg jest mało inwazyjny jednak zalecane są pewne środki ostrożności bezpośrednio po nim. Do 5 godzin po wstrzyknięciu preparatu powinniśmy unikać wysiłku fizycznego. Nie powinniśmy także naciskać miejsc wstrzyknięcia botoxu, oraz do około 4 godzin po zabiegu kategorycznie unikać pochylania głowy w dół. Takie postępowanie gwarantuje najlepszy możliwy efekt terapii.

  botox kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zabieg iniekcji botoxu (toksyny botulinowej) – Cena Zabieg iniekcji botoxu (toksyny botulinowej) – Cena

  BOTOX PLN
  Kurze łapki od 350 zł
  Lwia zmarszczka od 350 zł
  Czoło fałdy poprzeczne od 350 zł
  Zmarszczki królicze od 350 zł
  Cała twarz (3 powyższe okolice) od 800 zł
  Uśmiech dziąsłowy od 400 zł – 600 zł
  Nadpotliwość stóp od 1600 zł
  Nadpotliwość dłoni od 1600 zł
  Zmarszczki poprzeczne na szyi od 750 zł
  Bruksizm od 1000 – 1500zł

  Podana cena jest orientacyjna i zależy od ilości podanego preparatu, może się różnić od tej podanej powyżej i ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej.

  Botox 30zł/1j, Azzalure – 13zł/10j

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź