Wybierz miasto:

Elektrokoagulacja zamykanie naczynek

Elektrokoagulacja zamykanie naczynek

Elektrokoagulacja. Zabieg elektrokoagulacji opiera się na zamykaniu naczynek przez ścięcie białka poprzez jego termiczne uszkodzenie. Zabieg wykonywany jest przy użyciu elektrod (specjalnej igły), którą dotyka się każdego naczynka i pod wpływem impulsów elektrycznych – ścinających białko, następuje zamknięcie naczynek. Zastosowana metoda sprawia, że zabieg jest mało bolesny, a podczas zamykania naczynek nie dochodzi do krwawienia. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i nie wyłącza z obowiązków zawodowych. Skóra po zabiegu elektrokoagulacji może być lekko zaczerwieniona i podrażniona. W zależności od wrażliwości skóra goi się zazwyczaj w przeciągu – od jednego do kilku dni.

Elektrokoagulacja - zalety

 • zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny
 • skutecznie eliminuje zmiany skórne
 • trwałe i skuteczne usunięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych, rubinków, włókniaków
 • w przypadku niewielkich zmian wystarcza zaledwie od 1 do 2 zabiegów dla osiągnięcia pożądanego efektu elektrokoagulacja krakówelektrokoagulacja

Cena zabiegu: od 50zł – 100

Koszt zabiegu

od 50 zł

Czas zabiegu

ok. 20 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

seria

Odstępy

2 tyg.

Obszar

twarz

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Zastosowanie elektrokoagulacji:
  Przeciwskazania do zabiegu elektrokoagulacji:
  Cena

  Zastosowanie elektrokoagulacji: Zastosowanie elektrokoagulacji:

  zalecenia

  Elektrokoagulacja sprawdza się w przypadku chęci usunięcia:

  • rozszerzonych naczyń krwionośnych,
  • brodawek,
  • kurzajek, kaszaków, prosaków
  • włókniaków miękkich,
  • torbieli,
  • nadmiernego owłosienia,
   elektrokoagulacja kraków
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwskazania do zabiegu elektrokoagulacji: Przeciwskazania do zabiegu elektrokoagulacji:

  przeciwwsakazania

  • rozrusznik serca,
  • zaburzenia krążenia i krzepnięcia,
  • ciąża,
  • cukrzyca
   elektrokoagulacja kraków

  Elektrokoagulacja Kraków – zapraszamy do salonu J’adore

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena Cena

  *50 – 100 zł

  Cena ustalana jest indywidualnie w trakcie wizyty

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź