fbpx

Wybierz miasto:

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM – KRAKÓW

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM – KRAKÓW
Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego są bardzo skuteczne i dają niemal natychmiastowy efekt usuwania zmarszczek. Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się do wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, usuwania zmarszczek palacza czy redukcji efektu podkrążonych oczu czy "doliny łez". Zabieg w widoczny sposób odmładza skórę, sprawiając, że twarz wygląda piękniej i 16 młodziej. Kwas hialuronowy podawany podczas zabiegu jest identyczny pod względem budowy endogennej do tego występującego w skórze ludzkiej. Jest usieciowany, dzięki czemu efekt utrzymuje się od 6 do nawet 12 miesięcy a efekty zabiegu gwarantują naturalny i młodszy wygląd. Co więcej zabieg usuwania zmarszczek silnie stymuluje skórę i znacznie spowalnia procesy jej starzenia. Zabieg redukuje już istniejące zmarszczki, ale ze względu na swoje fantastyczne działanie regenerujące polecany jest nawet osobom młodym.  

Cena zabiegu: 1000

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

PRZEBIEG ZABIEGU
USUWANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM – DLA KOGO?
JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?
DLACZEGO WARTO?
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
Cena zabiegów
PRODUKTY:
REZULTATY

PRZEBIEG ZABIEGU PRZEBIEG ZABIEGU

Po konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej i ustaleniem przebiegu zabiegu, wybrany obszar jest dezynfekowany i znieczulany. Następnie po ok. 40min lekarz wypełnia bruzdy odpowiednio dobranym do tego preparatem stabilizowanego kwasu hialuronowego. Redukcja i wypełnienie zmarszczek następuje niemal natychmiastowo. Zabieg jest krótki i trwa od 15 do 20min. Efekt widoczny jest niemalże od razu, niemniej jednak bezpośrednio po zabiegu może występować zaczerwienienie i obrzęk leczonego obszaru, które ustępuje do 72h po zabiegu.

Zrzut ekranu 2015-10-18 o 19.32.49

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

USUWANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM – DLA KOGO? USUWANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM – DLA KOGO?

Kwas hialuronowy stosuje się do następujących rodzajów zmarszczek:

 • fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki w okolicy nosa i ust
 • opadające kąciki ust podkrążone oczy,
 • “dolina łez” zmarszczki nad górną wargą
 • zmarszczki w okolicy brwi
 • “kurze łapki”
 • poziome zmarszczki na czole

Wypełnienie pionowych zmarszczek między brwiami, kurzych łapek oraz poziomych zmarszczek na czole może być wykonywane również botoksem.

Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

Kwas hialuronowy może być również stosowany w zabiegach powiększania ust i wolumetrii – kształtując i dodając objętości policzkom lub owalowi twarzy.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT? JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Średni okres utrzymywania się efektów stosowania wypełniaczy wynosi od 6 do 12 miesięcy i zależy w dużym stopniu od wieku, trybu życia, rodzaju czy pielęgnacji skóry.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

Przede wszystkim zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo naturalne, skuteczne i niezwykle bezpieczne. Co wiecej efekt zabiegu jest niemal natychmiastowy. Istotna zaletą kwasu hialuronowego jest także stymulacja procesu syntezy kolagenu w skórze właściwej. Nawet po całkowitym rozpuszczeniu się kwasu, efekt wypełnienia będzie utrzymywał się jeszcze jakiś czas na skutek zwiększenia ilości własnej tkanki budulcowej skóry.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Opryszczka,
 • choroby autoimmulogiczne
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;

Pomiędzy zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry powinno wykonać się odstęp minimum 3 tygodni. Zapraszamy do konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. W przypadku decyzji o zabiegu konsultacja jest bezpłatna.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena zabiegów Cena zabiegów

Usuwanie zmarszczek (bruzdy, dolina łez, kurze łapki, zmarszczki na czole, poprawa kształtu koniuszka nosa, uniesienie brwi):

 

Stylage S (0,8ml) 1000 zł
Stylage M (1ml) 1100 zł
Stylage L, Restylane Lidocaine (1ml) 1200 zł
Stylage XL (1ml) 1300 zł
Stylage XXL (1ml) 1400zł
Teosyal First Lines (1ml) 1000 zł
Teosyal Global Action (1ml)
1200zł
Teosyal PS Deep Lines (1ml) 1300 zł
Toesyal Ultra Deep (1ml) 1400 zł

2ml

Stylage S (2ml)      1800 zł
Stylage M (2ml)      1900 zł
Stylage L (2ml)      2000 zł
Stylage XL (2ml)      2200 zł

 

 

Woluma, silne modelowanie twarzy, wypełnianie ubytków

Stylage L (2ml) 2000 zł
Stylage XL, XXL (2ml) 2200 zł – 2400 zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRODUKTY: PRODUKTY:

medycyna esetyczna krakowmedycyna estetyczna

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

REZULTATY REZULTATY

medycyna estetyczna efekty medycyna estetyczna efekty medycyna estetyczna efekty medycyna estetyczna efekty medycyna estetyczna efekty medycyna estetyczna efekty

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź