Wybierz miasto:

Mezoterapia igłowa Kraków

Mezoterapia igłowa Kraków

Mezoterapia igłowa to niezwykle popularny zabieg służący regeneracji, odżywieniu i odmłodzeniu skóry, czyli kompleksowej rewitalizacji. Podskórne wprowadzenie substancji aktywnych powoduje, że efekty są spektakularne i widoczne zazwyczaj już po pierwszym zabiegu.

Co daje mezoterapia igłowa?

Mezoterapia skutecznie zapobiega i zmniejsza najpopularniejsze problemy dermatologiczne. Spowalnia przedwczesne starzenie się skóry, niweluje drobne zmarszczki, przebarwienia czy łysienie. Sprawdza się też w walce z cellulitem, utratą jędrności, rozstępami czy miejscowym otłuszczenie. Substancje bioaktywne zawarte we wstrzykiwanych preparatach, nie przenikają przez układ krążenia, czyli jednym słowem mogą silniej stymulować skórę do odnowy na całym leczonym obszarze. Koktajle ze składnikami aktywnymi, które używane są do zabiegu, dobiera się indywidualnie po bezpośredniej konsultacji z pacjentem.

Mezoterapia igłowa może mieć wiele odmian.

To przede wszystkim biorewitalizacja skóry (przywrócenie jej młodzieńczego wyglądu), likwidacja cellulitu, usuwanie tkanki tłuszczowej z najbardziej opornych miejsc (np. okolice kolan), leczenie łysienia i przebarwień skóry. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą zarówno zabiegi mezoterapii igłowej na twarz, ale i też te na ciało czy włosy. Spektakularne efekty przynosi mezoterapia igłowa na szyję, która jest w stanie nie tylko ujędrnić naskórek, odżywić go i wygładzić, ale przede wszystkim wypełnić zmarszczki i bruzdy, do czego dochodzi w wyniku wystąpienia naturalnych procesów odbudowy. Równie popularne są zabiegi mezoterapii igłowej na dekolt, które przynoszą tak samo dobre efekty.

Cena zabiegu: od 330

Koszt zabiegu

od 250 zł

Czas zabiegu

60 - 90 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1 - 4

Odstępy

21 - 28 dni

Obszar

twarz, szyja, dekolt, okolice oka

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  JAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII?
  MEZOTERAPIA IGŁOWA - DLA KOGO?
  JAKI PREPARATY STOSOWANE SĄ DO ZABIEGU MEZOTERAPII?
  ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ?
  PRZED ZABIEGIEM
  DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?
  PRODUKTY DO MEZOTERAPII
  PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU
  Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej
  Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej
  Cennik zabiegów

  JAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII? JAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII?

  Po konsultacji i ustaleniu procesu leczenia pacjent jest znieczulany maścią Emla. Po około 40 min. metodą iniekcji śródskórnych w leczone partie ciała wprowadzane są substancje aktywne. Dzięki znieczuleniu mezoterapia jest praktycznie bezbolesna. Po zabiegu skóra może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, na ogół objawy te ustępują do 24h po zabiegu. Ze względu na szybkie i widoczne efekty zabieg mezoterapii jest niezwykle popularny.

  mezoterapia iglowa krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  MEZOTERAPIA IGŁOWA - DLA KOGO? MEZOTERAPIA IGŁOWA - DLA KOGO?

  Zabieg przeznaczony jest dla osób, które dostrzegły pierwsze oznaki starzenia oraz dla wszystkich tych, u których procesy te są już w fazie zaawansowanej. Mezoterapia igłowa sprawdza się również w przypadku cellulitu, rozstępów, utraty jędrności, przebarwień czy miejscowego występowania tkanki tłuszczowej. Zabieg pomaga również osobom borykającym się z wypadaniem lub słabą kondycją włosów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAKI PREPARATY STOSOWANE SĄ DO ZABIEGU MEZOTERAPII? JAKI PREPARATY STOSOWANE SĄ DO ZABIEGU MEZOTERAPII?

  pytaniePreparaty wykorzystywane do zabiegu mezoterapii to specjalnie skomponowane kompleksy witaminowe, w swoim składzie zawierające m.in. kwas hialuronowy, DMAE czy inne związki działające leczniczo na skórę. Stosowane w J’adore Instytut koktajle to najwyższej klasy produkty medyczne firm takich jak m.in. Revitacare, Filorga czy Mesoestetic. Z Nami możesz mieć pewność, że zabiegi przyniosą Ci w pełni zadowalające rezultaty.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ? ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ?

  Ilość i częstotliwość zabiegów mezoterapii igłowej ustalana jest indywidualnie z każdym z pacjentów. Zazwyczaj zaleca się wykonanie min. 4 zabiegów mezoterapii igłowej, przeprowadzanych w odstępach od 2-3 tygodni. Podczas fazy podtrzymującej zaleca się na ogół wykonanie 2-3 zabiegów w przeciągu roku.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZED ZABIEGIEM PRZED ZABIEGIEM

  Około dwa tygodnie przed zabiegiem mezoterapii igłowej należy unikać leków oddziałujących na krzepliwość krwi. W przypadku tendencji do zasinień tydzień przed zabiegiem można dodatkowo aplikować maść z witaminą K.

  mezoterapia iglowa krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA? DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?

  zaleceniaCzy jesteś ciekawa, kto może najwięcej zyskać z zabiegów mezoterapii igłowej? Zastanawiasz się, czy mezoterapia bardziej nadaje się dla osób starszych czy młodych? Zaraz poznasz odpowiedź!

  Mezoterapia igłowa jest wyjątkowo skuteczna w przypadku borykania się z takimi problemami jak:

  • zmarszczki i starzenie się skóry twarzy, szyi, dekoltu,
  • zmarszczek w okolicy oczu i cieni pod oczami
  • braku jędrności skóry,
  • utraty poprawnego owalu twarzy
  • praktycznie każdego rodzaju cellulitu
  • miejscowego otłuszczenia
  • rozstępów
  • przebarwień
  • łysienia
  • osłabienia włosów
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRODUKTY DO MEZOTERAPII PRODUKTY DO MEZOTERAPII

  Dobre preparaty są podstawą bezpiecznego i efektywnego zabiegu, szczególnie wtedy, gdy mówimy o mezoterapii igłowej. Jeżeli jesteś ciekawa, jakich preparatów używa się w salonie J’adore, to zapraszamy do lektury. Najpopularniejsze z nich to:

  • CYTOCARE 532, NCTF – Silne mieszanki odmładzające i stymulujące skórę
  • HYALUAL –  poprawa nawilżenia i sprężystości skóry. Skóra po zabiegu wygląda na młodszą.
  • LIGHT EYES – produkt przeznaczony do leczenia okolic oczu, redukcji cieni, delikatnych zmarszczek
  • HAIRCARE – koktajl przeznaczony dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów lub cierpiących z powodu ich słabej kondycji

  Mezoterapia igłowa – dowiedz się więcej z naszego artykułu na blogu
  Efekty mezoterapii igłowej – odżywcza bomba dla włosów i skóry

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

  przeciwwsakazaniaPrzed umówieniem się na jakikolwiek zabieg kosmetyczny czy z medycyny estetycznej, warto na samym początku zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Szczegółową listę zaleceń i przeciwwskazań znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  W razie wątpliwości, czy któreś z przeciwwskazań dotyczy również Ciebie, skontaktuj się z nami. Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej:

  • ciąża
  • cukrzyca
  • alergie na składniki preparatów
  • kuracje lekami obniżającymi krzepliwość krwi
  • opryszczka
  • nowotwory
  • problemy z zasinieniem skóry
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej

  Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu mezoterapii igłowej należy delikatnie dbać o ten obszar skóry, który był jemu poddany. Przez pierwszą dobę nie wolno korzystać z saun, solarium, ani opalać się na świeżym powietrzu. Do dwóch tygodni po zabiegu nie można wykonywać innych zabiegów kosmetycznych na tym samym obszarze skóry, a także trzeba dbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną.

  Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, opuchnięta i tkliwa. Czasami pojawiają się niewielkie siniaki lub gródki, które znikają w ciągu kilku dni.

  mezoterapia iglowa krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej

  Pierwsze widoczne efekty można zobaczyć w zasadzie zaraz po zabiegu, ale końcowe rezultaty widać dopiero po okresie kilku do kilkunastu dni; w zależności od zastosowanego preparatu.

  Analizując efekty zabiegów mezoterapii igłowej na poziomie tkankowym, możemy stwierdzić, że dochodzi do naprawy uszkodzeń tkanek i skóry oraz przyspieszenia produkcji nowych komórek oraz włókien skóry. W rezultacie naskórek staje się optymalnie nawilżony, jest gęstszy, napięty i bardziej elastyczny. Znika problem przebarwień, rozstępów, czy cellulitu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Preparat Zastosowanie 1 zabieg 4 zabiegi
  CytoCare® 532 Twarz, wygładzanie zmarszczek 399zł 1499zł
  Twarz, szyja, dekolt 650zł 2300zł
  Light Eyes
  Cienie pod oczami, zmarszczki – okolice oczu 399zł 1199zł
  RRS Eyes Cienie pod oczami 399zł 1249zł
  HairCare, Dermaheal HL Osłabione włosy, nadmierne wypadanie 399 zł 1239zł
  Dr Cyj Włosy cienkie, zniszczone, nadmierne wypadanie włosów 750zł 2699zł
  Hyalual  poprawa nawilżenia i sprężystości skóry od 600 zł od 2160 zł
  Dermaheal SR, Dermaheal SB, Dermaheal HSR Redukcja przebarwień, poprawa nawilżenia i sprężystości skóry 399 zł 1499 zł

  Nie wiesz który koktajl jest dla Ciebie najlepszy? Nasze specjalistki dobiorą najlepszy dla Twojej skóry preparat w trakcie bezpłatnej konsultacji!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź