fbpx

Wybierz miasto:

Mezoterapia igłowa KRAKÓW

Mezoterapia igłowa KRAKÓW

Mezoterapia igłowa to niezwykle popularny zabieg służący regeneracji, odżywieniu i odmłodzeniu skóry, czyli kompleksowej rewitalizacji. Podskórne wprowadzenie substancji aktywnych powoduje, że efekty są spektakularne i widoczne zazwyczaj już po pierwszym zabiegu.

Co daje mezoterapia igłowa?

Mezoterapia skutecznie zapobiega i zmniejsza najpopularniejsze problemy dermatologiczne. Spowalnia przedwczesne starzenie się skóry, niweluje drobne zmarszczki, przebarwienia czy łysienie. Sprawdza się też w walce z cellulitem, utratą jędrności, rozstępami czy miejscowym otłuszczenie. Substancje bioaktywne zawarte we wstrzykiwanych preparatach, nie przenikają przez układ krążenia, czyli jednym słowem mogą silniej stymulować skórę do odnowy na całym leczonym obszarze. Koktajle ze składnikami aktywnymi, które używane są do zabiegu, dobiera się indywidualnie po bezpośredniej konsultacji z pacjentem.

Mezoterapia igłowa może mieć wiele odmian.

To przede wszystkim biorewitalizacja skóry (przywrócenie jej młodzieńczego wyglądu), likwidacja cellulitu, usuwanie tkanki tłuszczowej z najbardziej opornych miejsc (np. okolice kolan), leczenie łysienia i przebarwień skóry. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą zarówno zabiegi mezoterapii igłowej na twarz, ale i też te na ciało czy włosy. Spektakularne efekty przynosi mezoterapia igłowa na szyję, która jest w stanie nie tylko ujędrnić naskórek, odżywić go i wygładzić, ale przede wszystkim wypełnić zmarszczki i bruzdy, do czego dochodzi w wyniku wystąpienia naturalnych procesów odbudowy. Równie popularne są zabiegi mezoterapii igłowej na dekolt, które przynoszą tak samo dobre efekty.

Cena zabiegu: od 350

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

JAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII?
MEZOTERAPIA IGŁOWA - DLA KOGO?
JAKI PREPARATY STOSOWANE SĄ DO ZABIEGU MEZOTERAPII?
ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ?
PRZED ZABIEGIEM
DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?
PRODUKTY DO MEZOTERAPII
PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU
Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej
Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej
Cennik zabiegów

JAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII? JAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII?

Po konsultacji i ustaleniu procesu leczenia pacjent jest znieczulany maścią Emla. Po około 40 min. metodą iniekcji śródskórnych w leczone partie ciała wprowadzane są substancje aktywne. Dzięki znieczuleniu mezoterapia jest praktycznie bezbolesna. Po zabiegu skóra może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, na ogół objawy te ustępują do 24h po zabiegu. Ze względu na szybkie i widoczne efekty zabieg mezoterapii jest niezwykle popularny.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

MEZOTERAPIA IGŁOWA - DLA KOGO? MEZOTERAPIA IGŁOWA - DLA KOGO?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które dostrzegły pierwsze oznaki starzenia oraz dla wszystkich tych, u których procesy te są już w fazie zaawansowanej. Mezoterapia igłowa sprawdza się również w przypadku cellulitu, rozstępów, utraty jędrności, przebarwień czy miejscowego występowania tkanki tłuszczowej. Zabieg pomaga również osobom borykającym się z wypadaniem lub słabą kondycją włosów.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAKI PREPARATY STOSOWANE SĄ DO ZABIEGU MEZOTERAPII? JAKI PREPARATY STOSOWANE SĄ DO ZABIEGU MEZOTERAPII?

Preparaty wykorzystywane do zabiegu mezoterapii to specjalnie skomponowane kompleksy witaminowe, w swoim składzie zawierające m.in. kwas hialuronowy, DMAE czy inne związki działające leczniczo na skórę. Stosowane w J’adore Instytut koktajle to najwyższej klasy produkty medyczne firm takich jak m.in. Revitacare, Filorga czy Mesoestetic. Z Nami możesz mieć pewność, że zabiegi przyniosą Ci w pełni zadowalające rezultaty.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ? ILE ZABIEGÓW POWINNO SIĘ WYKONAĆ?

Ilość i częstotliwość zabiegów mezoterapii igłowej ustalana jest indywidualnie z każdym z pacjentów. Zazwyczaj zaleca się wykonanie min. 4 zabiegów mezoterapii igłowej, przeprowadzanych w odstępach od 2-3 tygodni. Podczas fazy podtrzymującej zaleca się na ogół wykonanie 2-3 zabiegów w przeciągu roku.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZED ZABIEGIEM PRZED ZABIEGIEM

Około dwa tygodnie przed zabiegiem mezoterapii igłowej należy unikać leków oddziałujących na krzepliwość krwi. W przypadku tendencji do zasinień tydzień przed zabiegiem można dodatkowo aplikować maść z witaminą K.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA? DLA KOGO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?

Czy jesteś ciekawa, kto może najwięcej zyskać z zabiegów mezoterapii igłowej? Zastanawiasz się, czy mezoterapia bardziej nadaje się dla osób starszych czy młodych? Zaraz poznasz odpowiedź!

Mezoterapia igłowa jest wyjątkowo skuteczna w przypadku borykania się z takimi problemami jak:

 • zmarszczki i starzenie się skóry twarzy, szyi, dekoltu,
 • zmarszczek w okolicy oczu i cieni pod oczami
 • braku jędrności skóry,
 • utraty poprawnego owalu twarzy
 • praktycznie każdego rodzaju cellulitu
 • miejscowego otłuszczenia
 • rozstępów
 • przebarwień
 • łysienia
 • osłabienia włosów
Umów wizytę Rezwerwacja online

PRODUKTY DO MEZOTERAPII PRODUKTY DO MEZOTERAPII

Dobre preparaty są podstawą bezpiecznego i efektywnego zabiegu, szczególnie wtedy, gdy mówimy o mezoterapii igłowej. Jeżeli jesteś ciekawa, jakich preparatów używa się w salonie J’adore, to zapraszamy do lektury.

 • CYTOCARE 532, NCTF – Silne mieszanki odmładzające i stymulujące skórę
 • STRETCHCARE – poprawia jędrność skóry, niweluje rozstępy, zwiększa napięcie
 • CELLUCARE – przeznaczony do leczenia Cellulitu
 • LIGHT EYES – produkt przeznaczony do leczenia okolic oczu, redukcji cieni, delikatnych zmarszczek
 • PRINCESS RICH, RESTYLANE VITAL, STYLAGE HYDRO – silna rewitalizacja skóry, odmłodzenie, redukcja średnich I delikatnych zmarszczek
 • MESOLINE – leczenie miejscowego otłuszczenia, modelowanie, poprawa napięcia
 • HAIRCARE – koktajl przeznaczony dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów lub cierpiących z powodu ich słabej kondycji
Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

Przed umówieniem się na jakikolwiek zabieg kosmetyczny czy z medycyny estetycznej, warto na samym początku zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Szczegółową listę zaleceń i przeciwwskazań znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości, czy któreś z przeciwwskazań dotyczy również Ciebie, skontaktuj się z nami.

 • ciąża
 • cukrzyca
 • alergie na składniki preparatów
 • kuracje lekami obniżającymi krzepliwość krwi
 • opryszczka
 • nowotwory
 • problemy z zasinieniem skóry
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej Zalecenia dla pacjentów po zabiegu mezoterapii igłowej

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu mezoterapii igłowej należy delikatnie dbać o ten obszar skóry, który był jemu poddany. Przez pierwszą dobę nie wolno korzystać z saun, solarium, ani opalać się na świeżym powietrzu. Do dwóch tygodni po zabiegu nie można wykonywać innych zabiegów kosmetycznych na tym samym obszarze skóry, a także trzeba dbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną.

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, opuchnięta i tkliwa. Czasami pojawiają się niewielkie siniaki lub gródki, które znikają w ciągu kilku dni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej Efekty po zabiegu mezoteriapii igłowej

Pierwsze widoczne efekty można zobaczyć w zasadzie zaraz po zabiegu, ale końcowe rezultaty widać dopiero po okresie kilku do kilkunastu dni; w zależności od zastosowanego preparatu.

Analizując efekty zabiegów na poziomie tkankowym, możemy stwierdzić, że dochodzi do naprawy uszkodzeń tkanek i skóry oraz przyspieszenia produkcji nowych komórek oraz włókien skóry. W rezultacie naskórek staje się optymalnie nawilżony, jest gęstszy, napięty i bardziej elastyczny. Znika problem przebarwień, rozstępów, czy cellulitu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

 

Preparat 1 zabieg 4 zabiegi
CytoCare® 532 Twarz, wygładzanie zmarszczek 350zł 1290zł
Twarz, szyja, dekolt 650zł 2300zł
Light Eyes,
Cienie pod oczami, zmarszczki – okolice oczu 350zł 1150zł
HairCare, Dermaheal HL Włosy (wypadanie,osłabienie) 350zł 1150zł
Restylane Vital, Restylane Vital Light Rewitalizacja dłonie/szyja/twarz (ampułka) 600-650zł 2100zł
S LINE Cytocare  NOWOŚĆ! 3ml Twarz/szyja lub dłonie (koszt ampułki) 750zł 2500zł
Cellucare, Stretchcare Cellulit, Rozstępy, Ujędrnianie (Ampułka) 350zł/ampułka 1200zł/4ampułki
Mesoline Wyszczuplanie (wybrana partia) Teraz 300zł zamiast 350 zł 1100zł zamiast 1400zł (4 ampułki)
NCTF (ampułka) Wykazano imponującą w rewitalizacji skóry I odmładzaniu 300 zł 1100zł (4 zabiegi)
NCTF HA (twarz) 3ml 450zł zamiast 500zl (1 zabieg)
1600zł (4 zabiegi)
NCTF HA (twarz,szyja,dekolt) 2x3ml 800zł zamiast 1000zl (1 zabieg) 3000zł (4 zabiegi)
Princess Rich Ampułka 600zł (1 zabieg) 2000zł (4 zabiegi)
Cellulit, Rozstępy, Wyszczuplanie 300zł – 350zł (1 ampułka) 1200 (4 ampułki) 1750zł (8 ampułek)
Filorga NCTF® 350zł (1 zabieg) 1600zł (4 zabiegi) 1750zł (8 zabiegów)
Terapia przeciw wypadaniu włosów 350zł (1 zabieg) 1100zł (4 zabiegi) 2300zł (8 zabiegów)
Cyj Dr regeneracja włosów 700zł (1 zabieg) 2000zł (4 zabiegi) 3500zł (8 zabiegów)

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź