fbpx

Wybierz miasto:

Botox / Azzalure WARSZAWA

Botox / Azzalure WARSZAWA

Botox. Piękno i młodość rzecz jasna bywają ulotne. Najczęściej objawami starzenia są oczywiście wszędobylskie zmarszczki, których najchętniej byśmy się pozbyli. Pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne, w dalszej kolejności są to zmarszczki w okolicach oczu, kurze łapki i tzw. lwie zmarszczki ponad brwiami. Nie jest nam z nimi do twarzy zazwyczaj. Na szczęście możemy nie tylko z nimi walczyć gdy się już pojawiają, ale również przeciwdziałać i zapobiegać ich powstawaniu w przyszłości. Toksyna botulinowa czyli popularny botox jest w stanie czynić prawdziwe cuda. Instytut J’Adore w Warszawie przedstawia ofertę leczenia zmarszczek przy użyciu botoxu.

Cena zabiegów botoksowych w naszym gabinecie w Warszawie: 30zł /1j Botoxu, 80zł/10j Azzalure

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

PRZEBIEG ZABIEGU W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE
DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?
DLACZEGO WARTO?
PO ZABIEGU
Cennik zabiegów

PRZEBIEG ZABIEGU W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE PRZEBIEG ZABIEGU W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE

Zabiegi z użyciem botoxu wykonywać może ze względów bezpieczeństwa jedynie wykwalifikowany lekarz. Do zabiegu używa się strzykawki jednorazowej z niezwykle cienką igłą. Za jej pomocą preparat zostaje wstrzyknięty we wcześniej wybrane i odpowiednio oznaczone przez specjalistę miejsca. W zależności od ilości miejsc, w których będziemy redukowali zmarszczki całość zabiegu trwa od kilku do kilkunastu minut. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjenci odczuwają jedynie ból porównywalny z ugryzieniem komara. Nie stosuje się więc znieczuleń miejscowych, choć w niektórych sytuacjach dla komfortu pacjenta używany jest specjalny krem łagodzący nieco nieprzyjemności związane z iniekcją.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM? DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?

Botox/Azzalure w naszym salonie w Warszawie stosuje się do następujących rodzajów zmarszczek:

  • zmarszczki poprzeczne czoła
  • zmarszczki pionowe pomiędzy brwiami (lwie zmarszczki)
  • „kurze łapki” wokół oczu
  • „zmarszczki palacza” wokół ust
  • Botox jest także z powodzeniem stosowany w celu uniesienia kącików ust, uniesienia powiek, oraz zniwelowania efektu tzw. „brody czarownicy” lub „brody brukowej”.
Umów wizytę Rezwerwacja online

DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

Już po kilku dniach od pierwszego zabiegu zauważymy jego efekty. Po około 2 tygodniach od zabiegu zobaczymy już pełen efekt pracy lekarza, który utrzyma się aż do 4 miesięcy. Po tym czasie możemy powtórzyć zabieg. Co ważne każdy kolejny zabieg wydłuża dodatkowo czas działania toksyny botulinowej. Co za tym idzie po kilku sesjach z użyciem botoxu uzyskamy perfekcyjny efekt i nie będziemy już musieli kontynuować leczenia.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

PO ZABIEGU  PO ZABIEGU

Zabieg jest mało inwazyjny jednak zalecane są pewne środki ostrożności bezpośrednio po nim. Do 5 godzin po wstrzyknięciu preparatu powinniśmy unikać wysiłku fizycznego. Nie powinniśmy także naciskać miejsc wstrzyknięcia botoxu, oraz do około 4 godzin po zabiegu kategorycznie unikać pochylania głowy w dół. Takie postępowanie gwarantuje najlepszy możliwy efekt terapii.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

 

BOTOX W J’ADORE W WARSZAWIE PLN
Kurze łapki od 450 zł
Lwia zmarszczka od 450 zł
Czoło fałdy poprzeczne od 450 zł
Zmarszczki królicze od 450 zł
Cała twarz (3 powyższe okolice) od 900 zł
Uśmiech dziąsłowy od 400zł
Nadpotliwość stóp od 1400 zł
Nadpotliwość dłoni od 1600 zł
Zmarszczki poprzeczne na szyi od 750 zł
Bruksizm od 700 zł-1500zł

*BOTOX/AZZALURE (1j.Botox 30zł, 10j. Azzalure-80zł) podane ceny są orientacyjne i zależą od ilości wykorzystanego preparatu

*Konsultacja medyczna przed zabiegiem – 150 zł. W przypadku wykonania zabiegu po konsultacji – jest bezpłatna (płatność następuje bezpośrednio po konsultacji, ale kwota 150zł będzie odliczona od kwoty zabiegu)

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź