Wybierz miasto:

Kontakt

J’ADORE INSTYTUT to prestiżowy salon urody ulokowany w samym centrum Krakowa przy ul. Karmelickiej 45.

W Naszym Instytucie oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii czy też fryzjerstwa.

W swojej ofercie posiadamy kuracje usuwające blizny, naczynka, przebarwienia, wykonujemy botox, powiększanie ust, depilację laserową, wybielanie zębów, manicure i pedicure i wiele innych. Zapraszamy także do skorzystania z oferty masaży, zabiegów wyszczuplających czy kuracji na dłonie i stopy.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zabiegi wykonywane są przy użyciu światowej klasy laserów medycznych i profesjonalnego sprzętu kosmetycznego z certyfikatami FDA.

Jeśli zatem szukasz miejsca, które łączy wysoką jakość zabiegów, wykształconą kadrę, atrakcyjną ofertę cenową i przyjazną atmosferę to zapraszamy Cię do Naszego Instytutu Urody.

 

J’ADORE INSTYTUT
ul. Karmelicka 45
31-128 Kraków

+48 12 26 14 443

+48 519 516 528
kontakt@jadorebeauty.pl

Pon – Pt: 8:00 – 20:00
Sob.: 10:00 – 20:00

Rezerwacja on-line 24/h!
Znajdź nas w social media!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
   Pokaż klauzule informacyjną

   Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
   • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
   • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
   • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
   • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

   Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
   • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
   • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  • captcha