Tkanka tłuszczowa, skupiająca się w okolicach brzucha, to nie tylko defekt kosmetyczny, ale również problem zdrowotny. Otyłości brzusznej najczęściej towarzyszy otłuszczenie narządów wewnętrznych, w tym wątroby. Kiedy dieta i aktywność fizyczna nie przynoszą spodziewanych efektów, z pomocą przychodzą nowoczesne technologie. Sprawdź jak poradzić sobie z otyłością brzyszną. Zabieg Redustim to prawdziwy przełom w pozbywaniu się otyłości brzusznej.

Najgorszy typ otyłości – poważne powikłania

Otyłość brzuszna, określana również jako trzewna, jest nazywana najgorszym typem otyłości. Dlaczego? Nieproporcjonalnie duży obwód pasa, powoduje cały szereg powikłań zdrowotnych, spośród których zaburzenia w przemianie materii są najdelikatniejsze. W wyniku otyłości brzusznej, prędzej czy później mogą Cię dopaść tak niebezpieczne problemy jak choćby cukrzyca i nadciśnienie, co z kolei zwiększa ryzyko wystąpienia m.in. chorób układu krążenia, zawału i udaru mózgu. Do tego dochodzą oczywiście kwestie estetyczne oraz problemy z samoakceptacją. Zbyt duży brzuch jest wstydliwym problemem, który bywa wyśmiewany przez bliskie środowisko, dlatego osoby borykające się z otyłością brzuszną często cierpią na zaburzenia emocjonalne, a nawet depresję. Otyłość wiąże się też oczywiście z problemami z kręgosłupem i stawami. Nie ma się więc co oszukiwać – jeśli otyłość trzewna dotyczy Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, należy jak najszybciej coś z tym zrobić.

Jak poradzić sobie z otyłością brzuszną Zabieg, który powinieneś poznać

Jak poradzić sobie z otyłością brzuszną – Rewolucja w walce o zdrowie i urodę

Zgodnie z przyjętymi zasadami, o otyłości typu brzusznego można mówić, kiedy obwód w pasie u kobiety przekracza 88 cm, zaś u mężczyzny 94 cm. Jak się więc okazuje, jest to dość popularny problem, dotykający osób w różnym wieku, bez względu na płeć. Niestety, otyłość trzewna nie jest prosta do zlikwidowania. Oczywiście, lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego wiedząc że ma się tendencję do tycia w okolicach brzucha, warto trzymać swoją wagę w ryzach. Nie zawsze jest to proste i jeśli sytuacja już wymknęła się spod kontroli, najważniejszą sprawą jest nie załamywać się, tylko walczyć o odzyskanie komfortu życia.

Pierwszym ważnym zadaniem jest zwiększenie dawki aktywności fizycznej oraz zmiana diety. Bardzo prawdopodobne, że te metody mogą nie wystarczyć. W przypadku otyłości brzusznej, najczęściej w momencie spadku wagi, jako pierwsze zmniejszają się obwody innych części ciała, zaś tkanka tłuszczowa w pasie praktycznie się nie zmienia. Rozwiązaniem będzie skorzystanie z rewolucyjnego, opatentowanego zabiegu, który skutecznie usuwa tkankę tłuszczową. Poznaj Redustim.

Pole elektromagnetyczne 4 razy większe od ziemskiego

Zabieg Redustim może spełnić Twoje marzenia o idealnej sylwetce, bez stosowania restrykcyjnych diet. Redustim jest urządzeniem medycznym, które wykorzystuje wolnozmienne pole magnetyczne do likwidowania tkanki tłuszczowej. Osoba poddawana zabiegowi, jest umieszczana w specjalnym kombinezonie wytwarzającym właśnie pole magnetyczne, które w równomierny sposób obejmuje cały obszar zabiegowy.

I co ważne – pole to działa nie tylko na tłuszcz podskórny, ale również ten osadzony na organach wewnętrznych. Oznacza to, że Redustim nie tylko poprawia nasz wygląd, ale też korzystnie wpływa na zdrowie, wspomaga również m.in. detoksykację wątroby. Jaka jest zasada działania tego niezwykłego urządzenia? Zastosowane w nim pole magnetyczne jest równe wielkości 2 Gaussów, które jest absolutnie bezpieczne dla człowieka, a jednocześnie stanowi czterokrotność pola ziemskiego. Energia pola pobudza kanały wapniowe – to one odpowiadają za skurcze mięśni gładkich. Z kolei ich zapotrzebowanie energetyczne powoduje eliminację tkanki tłuszczowej. W urządzeniu zastosowano też mechanizm mikrociśnienia, dzięki któremu proste kwasy tłuszczowe szybciej trafiają do układu limfatycznego, skąd następnie są usuwane. W wyniku zabiegu można nie tylko pozbyć się otyłości brzusznej, ale wymodelować całą sylwetkę do wymarzonych kształtów.

Jak poradzić sobie z otyłością brzuszną Zabieg, który powinieneś poznać

Jak poradzić sobie z otyłością brzuszną bezpiecznie i bez powikłań

Jak duże efekty można uzyskać dzięki zabiegowi Redustim? Podczas 12 zabiegów można pozbyć się około 6 centymetrów z obwodu brzucha. Oznacza to, że po zakończeniu cyklu zabiegów, będziesz mogła nosić ubrania o nawet 2 rozmiary mniejsze! Jest to bezbolesne i bezpieczne, a skuteczność tej innowacyjnej metody potwierdzają badania. Ważne jest też to, że pierwsze efekty najczęściej widać już po drugim zabiegu, a chudnięcie odbywa się w sposób systematyczny, wygląda więc naturalnie.

Skorzysta na tym także skóra, która podczas intensywnego spadku wagi, zazwyczaj staje się mało elastyczna. Redustim poprawia jej jędrność oraz sprawia, że staje się aksamitnie gładka. Po każdej sesji zabiegowej można odczuć prawdziwą lekkość, co dodatkowo poprawia samopoczucie. Należy podkreślić, że Redustim praktycznie nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, nie istnieje też zbyt wiele przeciwwskazań do jego wykonywania. Z całą pewnością są to jednak m.in. posiadanie rozrusznika serca, choroby zakaźne, infekcje wirusowe i bakteryjne, wystąpienie w okresie ostatniego półrocza zakrzepicy żył, a także ciąża. Z zabiegu Redustim mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Gdzie można go wykonać? J’adore Instytute w Warszawie i Krakowie posiada te profesjonalne urządzenie, dzięki któremu możesz odmienić swoje życie.