Wybierz miasto:

USUWANIE BLIZN I PRZEBARWIEŃ WARSZAWA

USUWANIE BLIZN I PRZEBARWIEŃ WARSZAWA

Mikropigmentacja medyczna to zabieg polecany szczególnie osobom, które borykają się z problemem asymetrii twarzy lub części ciała, utraty owłosienia (w wyniku łysienia plackowatego), defektów skórnych w postaci blizn, przebarwień czy np. po zabiegach mastektomii.

Mikropigmentacja pozwala wizualnie odbudować obszary ciała takie jak np. sutek, brwi, brak konturu ust, zajęcza warga, zamaskować brak włosów, a także usunąć blizny.

Usuwanie blizn i przebarwień Warszawa - mikropigmentacja pomocna jest również podczas usuwania blizn i przebarwień.

Po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy klienci odzyskują pewność siebie i komfort.

Cena zabiegu: od 600

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJ?
  MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY
  Cennik zabiegów

  DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJ? DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJ?

  Mikropigmentację medyczną w Warszawie polecamy osobom, które chcą:

  • Zatuszować szpecące blizny
  • Stworzyć pewnego rodzaju imitację owłosienia na obszarze głowy, brwi, brody (osoby cierpiące na łysienie plackowate, androgenowe, po chemioterapii)
  • Załamać kontur ust
  • Wypełnić zmiany barwnikowe (ubytki w barwniku)
  • Zatuszować oznaki bielactwa
  • Stworzyć imitację (rekonstrukcję) brodawki piersi
  • Zatuszować widoczność rozstępów, poprzez uzyskanie równomiernego kolorytu skóry
  • Pozbyć się widocznych śladów urazów i operacji, które objawiają się zanikiem barwnika w skórze, w miejscach w których na przykład dokonano szycia rany

  Mikropigmentacja medyczna jest zabiegiem bezpiecznym. Używa się wyłącznie przebadanych specjalistycznych barwników medycznych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

  Mikropigmentacja skóry głowy w naszym salonie w Warszawie jest zabiegiem polecanym zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dedykujemy go wszystkim tym osobom, które zmagają się z problemami związanymi z przerzedzaniem się włosów, łysieniem plackowatym, a także całkowitą utratą włosów. Najczęściej korzystają z niego osoby z problemami hormonalnymi, które przeszły chemioterapię, utraciły włosy w wyniku ran powypadkowych lub przeszczepu skóry, zmagają się z typowym łysieniem plackowatym lub androgenowym.

  Po mikropigmentacji medycznej efekt przerzedzenia włosów zostaje dobrze ukryty, zniwelowany i zakamuflowany. Barwnik utrzymuje się w skórze około 2 lat. Mikropigmentacja nie jest zabiegiem bolesnym, ale pacjent może odczuwać niewielki dyskomfort związany z podawaniem barwnika pod skórę.

  Jak wygląda zabieg mikropigmentacji skóry głowy?

  Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnych pigmentów medycznych, które na skórze wyglądają jak naturalny włos. Kolor barwnika, głębokość i kąt podania preparatu, technikę wkłucia, dobiera się indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. W efekcie włosy wyglądają na zagęszczone, nie ma problemu z prześwitywaniem jasnej skóry, fryzura prezentuje się bardziej okazale, jest bujna i wygląda zdrowo.

  Mikropigmentacja to doskonała recepta na:

  • Łysienie plackowate lub androgenowe
  • Utratę włosów w wyniku wypadku lub przebytej chemioterapii
  • Drobne ubytki w owłosieniu skóry głowy
  • Całkowitą odmianę rzadkich włosów, które powinny wyglądać na gęste i bujne

  Instytut J’adore oferuje profesjonalne zagęszczanie włosów w Krakowie. Zapraszamy na konsultacje.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Rekonstrukcja sutków od 1500zł
  Rekonstrukcja włosa od 2500zł
  Całkowita rekonstrukcja brwi od 800zł
  Całkowita rekonstrukcja ust od 800zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź