Wybierz miasto:

POWIĘKSZANIE UST WARSZAWA

POWIĘKSZANIE UST WARSZAWA
Piękne i zmysłowe usta to twoje marzenie? Jeśli tak to zabieg powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego jest procedurą dedykowaną dla Ciebie! Zastosowanie kwasu hialuronowego doskonale sprawdza się przy asymetrycznych, wąskich ustach o nierównym konturze. Kwas hialuronowy to naturalny element tkanki ludzkiej, który jest odpowiedzialny za proces magazynowania wody w organizmie. Dlatego  w czasie zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym uzyskujemy całkowicie naturalny efekt podkreślenia ust, preparat również w sposób pozytywny oddziałuje na nawilżenie i wygląd czerwieni wargowej. W zależności od preferencji klienta oraz po przebytej konsultacji lekarskiej przed wykonaniem zabiegu modelowania ust ustala się  gęstość podawanego preparatu, dzięki odpowiedniemu rodzaju preparatu możemy uzyskać efekt nawilżenia, odświeżenia ust, znacznego powiększenia lub naturalnego delikatnego wymodelowania ust.  Procedura zabiegowa jest dosyć szybka,  uczucie dyskomfortu jest nieznaczne- przy zastosowaniu znieczulenia redukuje się do minimum. Bezpośrednio po wykonanym zabiegu czerwień wargowa może być nieznacznie opuchnięta, opuchlizna zazwyczaj ustępuję po upływie kilku dni. Działanie kwasu hialuronowego widoczne jest od razu po aplikacji. Dowiedz się więcej o ulubionym zabiegu Medycyny Estetycznej gwiazd Hollywood.

Cena zabiegu: od 1250

Koszt zabiegu

od 1250 zł

Czas zabiegu

ok. 60 minut

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1

Odstępy

6 - 12 miesięcy

Obszar

twarz, usta

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?
  JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?
  Zalety zabiegu powiększania ust
  PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
  DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT?
  Galeria przed i po
  Cennik zabiegów

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?

  Wbrew powszechnym przekonaniom zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie jest już tylko domeną osób widocznych w show biznesie, na zabieg decyduje się coraz więcej osób, które nie mają publicznego charakteru pracy a marzą o uwydatnieniu oraz nadaniu kształtu ustom. Zabieg przeznaczony jest więc dla wszystkich osób, które chcą podkreślić kontur ust, delikatnie zaakcentować lub w widoczny sposób powiększyć usta. Zabieg jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z asymetrią ust. Jednym z dodatkowych aspektów zabiegu iniekcji kwasu hialuronowego jest również działanie silne nawilżające – jeśli borykasz się z suchymi ustami, którym nie pomaga nawet najlepszy balsam do ust – kwas hialuronowy doskonale nawilży je „od środka”. Kwas hialuronowy metabolizuje się stopniowo w sposób naturalny w organizmie.

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczną procedurą ponieważ kwas hialuronowy metabolizuje się stopniowo w sposób naturalny w organizmie.
  Małe usta często stanowią kompleks dla ich posiadaczek, decydując się na modelowanie ust – twarz nabiera zupełnie nowego wyglądu. Kwas hialuronowy pięknie podkreśla wargi, usta mogą w krótką chwilę  stać się idealnym atutem Twojego wizerunku. Nie od dziś wiadomo że pełne, czerwone wargi są synonimem kobiecości oraz pewności siebie. Na pewno nie pożałujesz decyzji o zabiegu powiększania ust. Powiększanie ust kwasem hialuronowym może zmienić Twoje życie!

  powiększanie ust warszawa, lips enhancement warsaw

  7 efektow zabiegow medycyny estetycznej o ktorych powinnas wiedziec

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST? JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?

  Powiększanie ust to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Procedura polega na podaniu za pomocą iniekcji w wargi specjalnego preparatu bazującego na kwasie hialuronowym.Zabieg jest poprzedzony aplikacją znieczulenia miejscowego, po aplikacji znieczulenia w momencie kiedy preparat zacznie działać – lekarz aplikuje kwas hialuronowy

  Poprzez zastosowanie znieczulenia dyskomfort towarzyszący procedurze zostaje zniwelowany do minimum. Zabieg polegający na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego skutecznie wyrównuje asymetrie, koryguje kształt, nawilża a także powiększa czerwień wargową. Końcowy efekt uzgadniany jest z Lekarzem, efekt zabiegu jest bardzo naturalny i subtelny, chyba że pacjent życzy sobie wyraźnie zwiększonej objętości i wielkości ust. Przy okazji zabiegu powiększania ust można skorzystać z innych zabiegów medycyny estetycznej, kwas hialuronowy jest nieoceniony również w dziedzinie modelowania twarzy. Dzięki aplikacji kwasu hialuronowego można dokonać uniesienia kącików ust a tym samym osiągnąć efekt odmłodzenia skóry wokół ust.

  Efekty powiększania ust – mały zabieg wielka zmiana!

  powiększanie ust warszawa, lips enhancement warsaw

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zalety zabiegu powiększania ust Zalety zabiegu powiększania ust

  Jedną z największych zalet procedury powiększania ust jest fakt, iż efekty widoczne są niemal bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Efekt modelowania ust utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Z powiększania ust można ponownie skorzystać w momencie kiedy rezultaty pierwszej iniekcji nie bedą już widoczne. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest świetnym wyborem jeśli zależy Ci na:

  • wyrównaniu asymetrii,
  • nadaniu pełniejszego kształtu,
  • uniesieniu kącików ust,
  • silnym nawilżeniu.

  powiększanie ust warszawa, lips enhancement warsaw

  Dlaczego kwas hialuronowy jest lepszym wyborem niż równie popularne implanty? Kwas hialuronowy występuje naturalnie w Twoim organizmie przez co zagwarantuje Ci naturalny efekt, pełnych oraz nawilżonych ust. Modelowanie ust to nie jedyna jego zaleta – dzięki iniekcji kwasu hialuronowego możesz skorzystać z uniesienia kącików ust oraz dokonać całkowitej rejuvenacji skóry wokół ust. Powiększanie ust Warszawa? J’adore Instytut

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  Powiększanie ust lub modelowania ust nie zostanie wykonane jeśli:

  • opryszczka w stanie aktywnym,
  • infekcje bakteryjne, grzybicze, 
  • ciąża, okres laktacji, 
  • problemy z zakresu chorób autoimmunologicznych,
  • otwarte rany wokół ust,
  • nadwrażliwość na substancję kwasu hialuronowego.

  Zabiegu powiększania ust nie powinny podejmować się osoby uczulone na kwas hialuronowy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT? DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT?

  W czasie podjęcia decyzji o wykonaniu powiększenia ust kwasem hialuronowym bardzo istotny jest wybór odpowiedniego i profesjonalnego gabinetu. W J’adore Instytut możecie być Państwo pewni, iż zabieg zostanie wykonany przez wykwalifikowanego, doświadczonego lekarza. W czasie podjęcia decyzji o wykonaniu powiększenia ust bardzo istotny jest wybór odpowiedniego i profesjonalnego gabinetu. W J’adore Instytut możecie być Państwo pewni, iż zabieg zostanie wykonany przez wykwalifikowanego, doświadczonego lekarza Medycyny Estetycznej. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładną konsultacją w trakcie której wykluczane są ewentualne przeciwwskazania. Używane w Naszym gabinecie preparaty do zabiegu to StylAge, Restylane, Juvederm. Kwas hialuronowy, botoks, zabieg modelowania ust wymagają precyzji oraz doświadczenia – wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w salonach J’adore wykonuje lekarz.

  powiększanie ust warszawa, lips enhancement warsaw

  7 niepokojacych sygnalow od naszej skory kiedy nalezy-odwiedzic gabinet kosmetyczny

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Galeria przed i po Galeria przed i po

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Preparat stosowany do zabiegu powiększania Cena powiększania ust kwasem hialuronowym
  Restylane Lip Volume, Stylage Special Lips, Stylage M (1ml) 1250 zł 
  Juvederm Volbella / Volift (1 ml) 1300 zł 

  Uwaga! Zalety powiększania ust uzależniają!

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Krakowie – J’adore Instytut ul. Karmelicka 45. Zobacz: Powiększanie ust Kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź