Szczupłe ciało i jędrna skóra, to marzenia niemal każdej kobiety. Ich osiągnięcie wymaga wielu wyrzeczeń oraz jest trudniejsze wraz z upływającym czasem. Czy możliwa jest nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej dorównująca efektami do liposukcji? I co zrobić, żeby utrzymać efekty zabiegu na dłużej? Sprawdź, jaka jest alternatywa dla liposukcji.

Fala akustyczna i fale radiowe – skutecznie i bez bólu

Zabiegi wyszczuplające w Warszawie, które oferują najlepsze gabinety kosmetologiczne, to z pewnością Storz Medical i Accent. Co się za nimi kryje? Są to nazwy zabiegów oraz jednocześnie nowoczesne urządzenia, w których używane są kolejno: fala akustyczna oraz fale radiowe. Storz Medical, to innowacyjna, szwajcarska technika, która wykorzystuje falę akustyczną do redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Na czym on polega? Specjalne urządzenie emituje drgania, które oddziałują na ciało dzięki specjalnemu żelowi (nakładanemu wcześniej na skórę), powodując rozpad komórek tłuszczowych. W jego wyniku nie tylko zmniejszają się obwody ciała, ale także ujędrnia się skóra, znikają obrzęki oraz poprawia metabolizm. Zabiegowi można poddać m.in. brzuch, uda, pośladki, ramiona czy boczki. Jest przy tym nieinwazyjny oraz bezbolesny. Podobne efekty można przypisać zbiegowi Accent, za którego skuteczność odpowiadają z kolei fale radiowe o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz).

Fala radiowa podgrzewa tkankę tłuszczową, pobudza mikrokrążenie oraz metabolizm. Nadmiar tkanki tłuszczowej jest zaś samoistnie wydalany przez organizm. Zabieg ten polecamy szczególnie wtedy, kiedy oczekujesz szybkich efektów – można je zauważyć już po pierwszym zabiegu. Accent ujędrni także skórę, zredukuje cellulit oraz zregeneruje naskórek. Wymienione wyżej zabiegi wyszczuplające w Warszawie, mogą naprawdę odmienić wygląd sylwetki. Pod warunkiem, że gabinet kosmetyczny, w którym są przeprowadzane, posiada najnowocześniejszy sprzęt. A tylko taki można znaleźć w J’adore Instytut.

Alternatywa dla liposukcji - czyli jak szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej!

Alternatywa dla liposukcji – Endermologia i kriolipoliza – spektakularne efekty

Które zabiegi wyszczuplające w Warszawie cieszą się największą popularnością? Z pewnością należy wśród nich wymienić endermologię LPG oraz kriolipolizę. To specjalistyczne zabiegi, dedykowane osobom pragnącym wyszczuplić ciało oraz spodziewających się spektakularnych efektów. Endermologia LPG jest połączeniem masażu wyszczuplającego z siłą podciśnienia. Podczas zabiegu, konieczne jest ubranie specjalnego kombinezonu, po którym następnie jest przesuwana głowica masująca. Jest ona sterowana komputerowo, a ustawieniem jej parametrów zajmuje się osoba przeprowadzająca zabieg. Korzystając z endermologii można liczyć na wyszczuplenie sylwetki, pobudzona zostaje również synteza kolagenu i elastyny oraz przyspiesza metabolizm. Masaż tego typu jest także świetnym sposobem na oczyszczenie organizmu z toksyn, co z kolei przekłada się na polepszenie nie tylko wyglądu, ale również stanu zdrowia.

Kriolipoliza – czyli odchudzanie niską temperaturą – może zaś z pozoru brzmieć groźnie, lecz wcale taka nie jest. Wychłodzenie tkanki tłuszczowej jest bowiem zabiegiem bezpiecznym i komfortowym, a przede wszystkim – skutecznym. W trakcie kriolipolizy, tkanka tłuszczowa jest chłodzona, przez co w zupełnie naturalny sposób usuwa się z organizmu na drodze metabolizmu. Dzięki niej można zmniejszyć ilość tłuszczu w określonych partiach ciała o nawet 40 proc. Niecierpliwych nie ucieszy jednak fakt, że na efekty należy poczekać ok. dwa miesiące. Są one jednak warte każdego czasu. Salon kosmetyczny w Warszawie, który posiada w swojej ofercie wszystkie te zabiegi, to J’adore Instytut.

Alternatywa dla liposukcji - czyli jak szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej!

Alternatywa dla liposukcji – Połącz zabiegi i zadbaj o dietę 

Nawet najbardziej specjalistyczny zabieg nie przyniesie długotrwałych efektów, jeśli nie będzie mu towarzyszyła zmiana stylu życia. Zdrowa dieta oraz odpowiednia dawka ruchu fizycznego są ważne także dla skuteczności wszystkich zabiegów wyszczuplających. Pod wpływem kriolipolizy czy np. fali radiowej, nadmiar tkanki tłuszczowej jest wydalany przez organizm. A, żeby odbywało się to w odpowiednim tempie niezbędne jest wypijanie dużej ilości wody oraz zwrócenie uwagi na dietę. Korzystając z zabiegów, równocześnie objadając się słodyczami czy fast-foodami, może sprawić, że efekty nie będą tak widoczne, jak się tego spodziewałaś.

Po zakończeniu serii zabiegów, powrót do starych nawyków, to również kiepski pomysł – organizm wówczas szybko nadrobi straty i ponownie zmagazynuje zapas tkanki tłuszczowej. Co więc zrobić, żeby jak najdłużej cieszyć się szczupła sylwetką i jędrną skórą? Dbaj o jakość i ilość spożywanych produktów, wyeliminuj wszelkie kaloryczne dania i zapewnij sobie odpowiednią dawkę ruchu fizycznego. Dobrym pomysłem jest też połączenie ze sobą zabiegów, przez co efekty zobaczysz jeszcze szybciej. Zabiegi wyszczuplające w Warszawie razem ze zdrowym stylem życia sprawią, że Twoja sylwetka będzie jak nowa! Zapisz się na zabieg przez formularz online już dziś!