Depilacja za pomocą lasera jest powszechnie jedną z najczęściej wykonywanych zabiegów. Gabinet kosmetyczny J’adore Instytut oferuje również wykonanie tej usługi. Dzięki niej można w efektywny sposób pozbyć się zbędnego i niechcianego owłosienia. Salon kosmetyczny w Warszawie oferuje przeprowadzenie wysokiej jakości zabiegu z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii przed doświadczony personel. Bezbolesna depilacja laserowa jest szczególnie zalecana do wykonania w czasie aktywnej fazy wzrostu włosów. Dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów zaleca się wykonanie kilku takich zabiegów.

Zalecenia przed i po zabiegu depilacji laserowej

Bezbolesna depilacja laserowa będzie odpowiednio wykonana, jeśli jednocześnie pacjent będzie współpracować i postępować zgodnie z zaleceniami. Wymaga się, aby na czas 14 dni przed planowanym zabiegiem ograniczyć eksponowanie wskazanej części ciała szczególnie na promieniowanie UV. W związku z tym nie powinno się w tym czasie odwiedzać solarium czy też zbyt długo przebywać na słońcu, przede wszystkim w lecie. Bowiem opalenizna może przyczynić się do zaburzenia procesu laserowej depilacji. Dodatkowo, w tym samym czasie należy całkowicie zrezygnować z takich kosmetyków, które zawierają pochodne retinoidów i światłoczułe składniki. Przez okres 3 tygodnie wcześniej, należy zaprzestać wyrywaniu włosków np. pęsetą czy też woskiem oraz nie korzystać z depilatora. W wyznaczonym dniu zabiegu nie wolno korzystać z dezodorantów oraz pozostałych kosmetyków, które mają bezpośredni kontakt ze skórą. Może jedynie wydepilować skórę, ale stosując do tego jednorazową maszynkę.

Po przeprowadzonym zabiegu trzeba pamiętać jeszcze o kilku istotnych wskazówkach, spośród których szczególny nacisk kładzie się przykładowo na to, aby nie stosować kosmetyków bezpośrednio na skórę przez dwa kolejne dni. Od momentu wykonania zabiegu do czterech dni lepiej unikać aktywności fizycznej, pływania w basenie oraz korzystanie z sauny. Do dwóch tygodni nie powinno się narażać depilowanego miejsca na działanie czynników promieni UV.

Soprano ice laser wyposażony w głowice chłodzącą

Bezbolesna depilacja laserowa jest możliwa dzięki zastosowaniu do wykonania zabiegu -sopraco ice. Ten niezawodny laser jest wyposażony w chłodzącą głowicę w porównaniu do innych, tradycyjnych metod. Spośród jego zalet można wyróżnić to, iż ta głowica jest w ciągłym ruchu, dzięki czemu przeprowadzany zabieg nie boli, a co ważne – jest szybki. To urządzenie idealnie poradzi sobie zarówno z ciemnymi jak i jaśniejszymi włosami, a także można go stosować niezależnie od typu karnacji. Kolejną istotną zaletą jest zapewnienie bezpieczeństwa dla ludzkiego zdrowia i życia korzystając z soprano ice. Chłodząca głowice ICE efektywnie chłodzi skórę. Pacjent odczuje tylko przyjemny chłód.

Na jakie obszary można wykonać zabieg?

Bezbolesna depilacja laserowa może zostać wykonana niemal na każdej płaszczyźnie ludzkiego ciała w miejscach, w których występuje najwięcej niechcianego owłosienia – od nóg, po pośladki, okolice bikini, a kończąc na brodzie czy też przedramionach. W gabinecie kosmetycznym w J’adore Instytut można usunąć nadmiar włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wśród żeńskiej grupy, specjaliści wykonują zabieg głównie na udach i łydkach. Ponadto można również przeprowadzić zabieg w miejscu wąsika. Kolejną częścią ciała poddawaną depilacji laserowej są pachy, jak również okolice bikini. Natomiast męska grupa pacjentów może wybrać wykonanie zabiegu za pomocą soprano ice na karku, brzuchu i klatce piersiowej. Innymi miejscami charakteryzującymi się większym owłosieniem u mężczyzn są pośladki, a nawet stopy.

Bezbolesna depilacja laserowa

Bezbolesna depilacja laserowa w J’adore Instytut

Bezbolesna depilacja laserowa w Warszawie to gwarancja gładkiej skóry orz pozbycie się niechcianych włosków na wskazanej części ciała. Przeprowadzając 6 zabiegów w odstępie czasowym wynoszącym średnio 6-8 tygodni można zakończyć problem związany z wrastającymi włoskami. Na zabieg należy przeznaczyć około 20 minut, więc nie trwa on długo. Zabiegi możesz rezerwować online!