Depilacja bikini głębokiego – jak wygląda zabieg

Depilacja miejsc intymnych to coraz popularniejszy zabieg, który wybierają nie tylko kobiety. Również wielu mężczyzn – dla własnego komfortu – decyduje się na wykonanie tego zabiegu. Gabinet kosmetyczny w Warszawie – J’adore Instytut oferuje profesjonalne zabiegi depilacji laserowej, także takiego jak depilacja bikini głębokiego.

W zależności od preferencji – pozbyć można się niechcianego owłosienia z różnych obszarów strefy intymnej:

  • klasyczne – depilowany jest tylko obszar poza bielizną, czyli pachwiny;
  • średnie – depilowany jest nieco szerszy obszar niż w bikini klasycznym – oprócz pachwin także wzgórek łonowy
  • brazylijskie lub głębokie – depilowane są włosy zarówno z pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz szpary pośladkowej

Oczywiście, jeżeli preferencje klientki są indywidualne, osoba wykonująca zabieg może zmodyfikować obszar depilowania, można na przykład w bikini głębokim wydepilować wargi sromowe, pozostawiając jednak część włosów znajdujących się na wzgórku łonowym.

W zależności od wybranego rodzaju depilacji – zabieg ten przeprowadza się całkowicie odsłaniając miejsca intymne bądź ubierając specjalne kosmetyczne stringi. Nie należy krępować się obecnością osoby przeprowadzającej zabieg – podobnie do lekarza, osoba ta jest profesjonalistą, posiada pełnię wiedzy i gwarantuje intymne i spokojne przeprowadzenie zabiegu. Klienci przed zabiegiem mogą skorzystać z chusteczek odświeżających – użycie ich przed zabiegiem znacznie zwiększa komfort i sprzyja rozluźnieniu.

Depilacja laserowa bikini głębokiego jest praktycznie bezbolesna. Obszar poddawany działaniu lasera może lekko szczypać. Skóra nie powinna być podrażniona.

Depilacja bikini głębokiego - nie tylko dla młodych

Jak przygotować się do zabiegu depilacji głębokiej laserowej

Zabieg depilacji laserowej bikini głębokiego można przeprowadzać przez cały rok, jednak jeżeli klient decyduje się na ten zabieg po raz pierwszy, najlepszą porą roku jest późna jesień, zima lub wczesna wiosna. Dzień przed zabiegiem miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi należy zgolić maszynką jednorazową.

Przed wykonaniem zabiegu skóry poddawanej depilacji nie należy opalać (nawet w solarium). Należy również unikać sauny i gorących kąpieli – bezpośrednio przed i po zabiegu.

Skóra poddawana depilacji nie może być podrażniona, wobec czego należy zadać o jej kondycję na długo przed wykonaniem zabiegu.

Ważne, aby zdawać sobie sprawę, że tego zabiegu nie przeprowadza się u kobiet w ciąży. Skóra jest wtedy zbyt ukrwiona, mogłoby dojść do podrażnień. Z tej formy depilacji, powinny zrezygnować osoby posiadające infekcje intymne. Przede wszystkim należy w pierwszej kolejności wyleczyć chorobę, a dopiero przeprowadzać zabieg depilacji.

Jeżeli klientka jest w trakcie miesiączki, nie musi przekładać terminu wizyty. Należy jedynie pamiętać, że depilacja może być wtedy znacznie bardziej odczuwalna – bolesna. Podobnie reagować można na kilka dni przed terminem miesiączki. Podczas zabiegu należy stosować tampon lub kubeczek menstruacyjny.

Około 2 tygodni przed przystąpieniem do zabiegu, należy zrezygnować ze stosowania suplementów, które w składzie zawierają zioła o działaniu światłoczułym – na przykład dziurawiec.

Jeżeli klientka zażywa leki o działaniu światłouczulającym powinna mieć świadomość, że taka kuracja jest przeciwwskazaniem do wykonywania depilacji laserowej.

Depilacja bikini głębokiego - nie tylko dla młodych

Depilacja bikini głębokiego – dlaczego warto

Depilacja miejsc intymnych dla wielu kobiet i mężczyzn jest gwarancją dobrego samopoczucia, pewności siebie i lepszego pożycia seksualnego. Starannie wydepilowane miejsca intymne zwiększają poczucie komfortu, zmniejszają uczucie nadmiernej potliwości podczas uprawiania sportów. Wydepilowane miejsca intymne to oczywiście kwestia indywidualna. Nie można więc mówić tutaj o higienie, ale wiele osób, które spróbowały w sposób dokładny i znaczny usunąć owłosienie ze strefy intymnej – na zawsze zmieniło swoje podejście do tego zabiegu. Wypróbowanie depilacji laserowej bikini głębokiego to gwarancja kontynuowania tego rytuału – dodaje to niezwykłego komfortu i poprawia codzienne funkcjonowanie.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej bikini głębokiego, warto skorzystać z gabinetu kosmetycznego, który zadba nie tylko o powodzenie zabiegu, ale także o komfort i bezpieczeństwo klientki. J’adore Instytut w Warszawie to wybitni specjaliści w swoim fachu – oddanie się w ich ręce to gwarancja pełnego zadowolenia. J’adore Instytut korzysta tylko z najwyższej klasy sprzętu. Wykwalifikowani specjaliści regularnie szkolą się i szlifują swoje umiejętności, aby każdemu klientowi zagwarantować najwyższej jakości zabiegi. Zapisz się na zabieg online już dziś!