Depilacja laserowa cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród kobiet, ale także wśród mężczyzn. Nadmierne owłosienie na brzuchu może być powodem kompleksów oraz unikania miejsc, w których konieczne jest odsłonięcie tej części ciała (np. basen, plaża, sauna). Usuwanie włosów maszynką, woskiem bądź specjalnymi kremami do depilacji jest uciążliwe dla mężczyzn, a w przypadku wosku, nawet bolesne. Aby uniknąć wszelkich nieprzyjemności oraz niekomfortowych sytuacji związanych z problemem owłosienia na brzuchu wiele osób decyduje się na depilację laserową. Zabieg ten polega na likwidacji owłosienia przy użyciu lasera, który niszczy cebulkę włosa razem z jej korzeniami. Depilacja laserowa brzucha jest zabiegiem prawie bezbolesnym (w niektórych przypadkach może pojawić się lekkie szczypanie bądź pieczenie) oraz jak najbardziej bezpiecznym.

Na decyzję o wyborze właściwego salonu wpływa wiele czynników m.in. cena, opinie klientów oraz sprzęt jakiego używa dany gabinet kosmetyczny. Wiele gabinetów kosmetycznych oferuje zabiegi depilacji laserowej, jednym z nich jest Salon Kosmetyczny w Warszawie „J’adore Instytut”.

Depilacja laserowa brzucha dla mężczyzn Warszawa ceny:

Przeciętny salon kosmetyczny w Warszawie wycenia taki zabieg od 199 zł do 350 zł. Cena za taki zabieg w salonie „J’adore Instytut” wynosi 200-300 zł. Na zabieg możesz zapisać się online!

Depilacja laserowa dla mężczyzn Warszawa – dlaczego warto udać się na taki zabieg do stolicy?

Poszukiwania dobrego salonu kosmetycznego mogą zająć sporo czasu, ponieważ często trudno jest wybrać idealne miejsce. Warto też zaznaczyć, że nie każdy gabinet oferuje depilację dla mężczyzn, dlatego wybierając salon kosmetyczny w Warszawie mamy większą liczbę miejsc, w których możemy wybierać.

Depilacja Laserowa Brzucha u Mężczyzn Warszawa

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej brzucha nie różni się niczym od przygotowania się do innych tego typu zabiegów. Na początek należy przejrzeć oferty wszystkich salonów kosmetycznych, którymi mężczyzna jest zainteresowany, aby znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce oraz porównać ceny i opinie innych klientów. Ważne jest również na jakim sprzęcie pracuje dany gabinet kosmetyczny. Najważniejsze, aby przed procedurą mężczyzna skonsultował się z lekarzem w celu ustalenia kilku ważnych spraw, takich jak:

 • upewnienie się, że jego stan zdrowia pozwala na wykonanie zabiegu
 • poinformowanie go o przebiegu zabiegu oraz możliwych powikłaniach
 • wykonanie testu skórnego, jeżeli po 2 dniach od testu nie pojawią się żadne powikłania mężczyzna może zapisać się na depilację
 • dopasować urządzenie, którym będzie się pracowało do pacjenta

Ważne jest również, aby podczas tego spotkania wszelkie wątpliwości pacjenta zostały wyjaśnione. Jeżeli na spotkaniu okaże się, że nie występują żadne przeciwwskazania uniemożliwiające wykonanie zabiegu, pacjent może się na niego zapisać.

Depilacja laserowa brzucha dla mężczyzn Warszawa – co trzeba wiedzieć udając się na zabieg?

 • Nie można opalać się co najmniej miesiąc przed zabiegiem
 • Przed depilacją powinno się przemyć skórę mydłem
 • Nie należy stosować innych zabiegów laserowych miesiąc przed

Jeżeli mężczyzna ma jest bardzo wrażliwy na ból to przed zabiegiem można użyć maści znieczulającej. Podczas depilacji laserowej brzucha zarówno mężczyzna jak i osoba wykonująca zabieg muszą mieć założone okulary ochronne, aby uniknąć uszkodzenia oka. Na depilowany obszar wykorzystuje się żel chłodzący, aby zmniejszyć występujące dolegliwości i uniknąć oparzeń.

Depilacja Laserowa Brzucha u Mężczyzn Warszawa

Efekty zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa dla mężczyzn Warszawa, czyli jakie będą efekty zabiegu i ile czasu się one utrzymają?

To jak skóra zareaguje po zabiegu jest bardzo indywidualną sprawą. Niektórzy nie zauważą żadnych zmian, a u innych może wystąpić obrzęk, podrażnienia lub zaczerwienienia. Jest to naturalna reakcja, więc nie należy się przejmować, gdy ona wystąpi. Wszystko powinno ustąpić po tygodniu.

Oczekiwany efekt, czyli gładka skóra, zostanie osiągnięty po co najmniej 4 zabiegach, ponieważ w trakcie jednego zabiegu nie jest możliwe usunięcie wszystkich włosów, dlatego że są one w różnych fazach rozwoju. Zabiegi wykonuje się w odstępach do 6 tygodni. Zalecane jest wykonanie zabiegów utrwalających po dwóch latach od ostatniego zabiegu.

Korzyści z depilacji laserowej

Tak samo jak w przypadku innych zabiegów, korzyści z depilacji laserowej brzucha są ogromne, np.:

 • bezbolesność zabiegu
 • rezultaty są długotrwałe
 • większa pewność siebie
 • małe ryzyko wystąpienia powikłań
 • włoski, które odrosną nie stanowią dużego problemu – są one jasne oraz cienkie

Wystąpienie różnego rodzaju powikłań jest małe jeżeli pacjent nie miał żadnych przeciwwskazań do poddania się zabiegowi oraz, gdy został on przeprowadzony przez osoby wykwalifikowane.