Laserowe usuwanie owłosienia cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Trudno się temu dziwić, w końcu pozwala skutecznie i trwale pozbyć się owłosienia z całego ciała. Decydując się na taki zabieg, należy jednak dobrze wybrać miejsce jego wykonania, tak żeby był bezpieczny i maksymalnie skuteczny. Doradzamy na co zwrócić uwagę, żeby depilacja laserem diodowym w Warszawie zakończyła się spodziewanym efektem. Depilacja laserowa – jak wybrać najlepszy gabinet?

Nowoczesny sprzęt, to zabieg bez bólu

Depilacja laserowa, to jedyna znana metoda trwałego usuwania owłosienia. Wiąska lasera, którą emituje specjalne urządzenie, wypala niechciane włoski razem z cebulkami, w efekcie czego włoski najczęściej nigdy już nie odrastają (dla uzyskania takiego efektu wymagane jest wykonanie kilku sesji laserowych). Brzmi zachęcająco? Oczywiście, jednak należy pamiętać o tym, że skuteczność zabiegu w dużej mierze zależy od rodzaju sprzętu, jakim będzie wykonany. Pierwszą sprawą, na jaką należy zwrócić uwagę rezerwując wizytę, jest typ lasera, jakim dysponuje dany gabinet kosmetyczny. I najczęściej są to:

  • laser diodowy
  • laser IPL

Który z nich jest lepszy? Zdecydowanie laser diodowy. Jest on o wiele bardziej precyzyjny oraz efektywny. Trwałe usunięcie owłosienia przy jego pomocy następuje po ok 4-8 zabiegach, a w przypadku lasera IPL jest to średnio kilkanaście zabiegów. A dokładniej – na jeden zabieg przeprowadzony przez laser diodowy przypadają średnio 3 przy użyciu lasera IPL, każda sesja trwa też krócej. Jeśli już jesteśmy przy nowoczesnych rozwiązaniach, nie można pominąć lasera diodowego Soprano ICE. Jest to zupełna rewolucja w trwałej depilacji. Soprano ICE, to urządzenie medyczne – maksymalnie bezpieczne, które precyzyjnie i niezwykle szybko usuwa owłosienie. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest specjalna, chłodząca głowica, która minimalizuje bolesność i usuwa jakikolwiek dyskomfort podczas zabiegu. Czy depilacja laserem diodowym w Warszawie przy jego zastosowaniu jest możliwa? Oczywiście, znamy takie miejsce – jest to J’adore Instytut.

Depilacja laserowa - jak wybrać najlepszy gabinet

Depilacja laserowa – jak wybrać najlepszy gabinet – Profesjonalizm pracowników, gwarancją bezpieczeństwa

Wybierając salon kosmetyczny w Warszawie, w którym chcesz wykonać depilację lub jakikolwiek inny zabieg, niezwykle ważna – poza nowoczesnym sprzętem – jest oferta danego miejsca oraz oczywiście profesjonalizm pracowników. Oddając swoje ciało lub twarz w ręce kosmetologa, masz bowiem nadzieję że wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów oraz zasad bezpieczeństwa, a efekty jakie ujrzysz będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami. I miejscem, które łączy wszystkie te cechy jest bez wątpienia właśnie J’adore Instytut. Na zabieg możesz zapisać się online. Znajdziesz w nim najlepszych specjalistów w Polsce, którzy mogą pochwalić się znaczącymi osiągnięciami oraz odpowiednimi kwalifikacjami. Wieloletnie doświadczenie, ekskluzywne wnętrza, zaawansowany technologicznie sprzęt oraz profesjonalne kosmetyki od najlepszych marek, to kolejne zalety jakie należy dopisać do tej listy. Depilacja laserem diodowym w Warszawie, a dokładniej w J’adore Instytut spełni oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby. Nie wspominając już nawet o tym, że zabieg będzie przebiegał w przyjaznej atmosferze.

Depilacja laserowa - jak wybrać najlepszy gabinet

Konsultacja przed zabiegiem – warunek konieczny

Chcąc poddać się zabiegowi depilacji laserowej, trzeba też mieć na uwadze, że zabieg ten wymaga konsultacji. Pierwsza wizyta w gabinecie kosmetycznym powinna polegać na szczegółowym wywiadzie oraz wyjaśnieniu wszelkich kwestii związanych z depilacją. Podejmując decyzję odnośnie miejsca wykonania zabiegu, kieruj się więc również tym, czy dany salon oferuje konsultację przed zabiegiem laserowym. Jest to niezwykle ważne dla twojego bezpieczeństwa oraz powodzenia całości zabiegu. Nie każdy bowiem może poddać się depilacji laserowej, istnieje kilka przeciwwskazań (są to głównie choroby), o których należy wcześniej zostać poinformowanym. Do takiego zabiegu należy wcześniej się także przygotować – choćby nie opalać danych części ciała przez min. 2 tygodnie oraz odstawić część kosmetyków (np. te posiadające w swoim składzie pochodne witaminy A). O wszystkim tym musisz dowiedzieć się właśnie podczas konsultacji. Wybierz miejsce, gdzie depilacja laserem diodowym w Warszawie spełnia wszystkie te wymagania i ciesz się gładką skórą już zawsze.