Endermologia – na czym polega zabieg?

Gabinet kosmetyczny J’adore Instytut wykonuje zabieg endermologii polegającej na zredukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. To specjalny masaż pod ciśnieniem, dzięki któremu szybko oraz skutecznie można zmniejszyć swoje obwody jednocześnie wysmuklając, a także modelując sylwetkę pacjenta. Seria zabiegów endermologii w Warszawie przyczynia się również do redukcji cellulitu. Ponadto endermologia polega na połączeniu manualnej techniki masażu, która wyszczupla z zastosowaniem nieodzownej siły podciśnienia. Doświadczeni specjaliści gwarantują osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Decydując się na taki masaż, można zwiększyć produkcję włókien kolagenu czy też elastyny. To wszystko wpływa na wzmocnienie gęstości, a nawet ujędrnienie skóry oraz spłycenie zarówno rozstępów jak i blizn. Seria zabiegów enermologii w Warszawie oczyszcza organizm z zalegającym w nim toksyn czy też tłuszczu. Poprawia krążenie i przyspiesza metaboliczne procesy.

Endermologia polega na wykonaniu podciśnieniowego masażu z wielką siłą nacisku. Efektywnie uaktywnia on metabolizm tłuszczowej tkanki będącej odporną na wszelkie zastosowane dotychczas diety. Stymuluje także do dalszej produkcji kolagenowych włókien. Ten niezwykle skuteczny masaż wspomoże w walce nie tylko o zgrabne ciało, ale także o bardziej jędrną skórę.

Endermologia a pękające naczynka na nogach

Czy zabieg endermologii jest bezpieczny przy kruchych naczyniach?

Przed zdecydowaniem się na wykonanie jakiegokolwiek zabiegu, należy wcześniej sprawdzić czy nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań. Specjaliści w gabinecie kosmetycznym w Warszawie na samym początku przeprowadzają szczegółowy oraz niezwykle istotny wywiad odnośnie stanu zdrowia pacjenta. Jeśli chodzi o endermologię to wiele pacjentów przede wszystkim pyta czy przeprowadzany zabieg będzie dla nich bezpieczny, jeśli zmagają się oni z kruchością naczynek.

Wykonana seria zabiegów endermologii w Warszawie zapewnia, iż ten zabieg jest w pełni bezpieczny. Zastosowana obecna technologia jest dostosowana do różnych grup pacjentów. Chcąc dokładnie sprawdzić czy nie ma żadnych przeciwwskazań, zaleca się, aby umówić się na konsultacyjną wizytę w salonie kosmetycznym.

Endermologia a pękające naczynka na nogach

Endermologia – widoczne efekty zabiegowe i zalecana seria zabiegów

Seria zabiegów endermologii w Warszawie pozwala na osiągnięcie szybkich efektów. Przede wszystkim w postaci wymodelowaniu sylwetki i pozbycia się zbędnego oraz niechcianego cellulitu. Innym efektem zauważalnym przez pacjentów jest również rozwiązanie problemów związanych z bólem kręgosłupa i wodnymi zastojami w danym organizmie. To idealny zabieg przeznaczony dla grupy pacjentów zmagających się z uciążliwymi obrzękami stóp. Wiele kobiet, zwłaszcza po ciąży chcąc zniwelować rozstępy i zbędne kilogramy, może także zdecydować się na przeprowadzenie endermologii na swojej skórze ujędrniając swoją skórę. Kolejne efekty wykonanej serii zabiegów endermologii w Warszawie to m.in. minimalizowanie obwisłej skóry i tkanki tłuszczowej, poprawa krążenia, zwalczenie ociężałości nóg oraz bólów reumatoidalnych czy też mięśniowych. Osoby, które są przemęczone codziennymi obowiązkami, aby poprawić swoje samopoczucie i odprężyć się psychicznie też zauważą poprawę po tym specjalnym masażu.

Każda seria zabiegów endermologii w Warszawie trwa zwykle około 35 minut. W tym pół godziny jest przeznaczone na zabieg, a pozostałe 5 min na przygotowanie się. Efekty są zauważalne już po pierwszej wizycie. Chcąc uzyskać zamierzone rezultaty, zaleca się, by przeprowadzić serię składającą się z 10-15 zabiegów pod kątem doświadczonego personelu. Wszystkie szczegóły są dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta już na wizycie w gabinecie kosmetycznym. Najczęściej wykonuje się 2 zabiegi w jednym tygodniu. Zadowalające efekty są możliwe, kiedy najpierw poprawi się strukturę skóry, a potem zredukuje występujący cellulit. Następnie wykona podciśnieniowy masaż, który na skutek swojego aktywnego działania, zwiększa produkcję kolagenowych włókien oraz elastyny. Zarezerwuj zabieg online już dziś!