Wiele kobiet pragnie, by ich sylwetka była szczupła i smukła. To zupełnie naturalne, jeśli podobamy się sobie fizycznie, wówczas czujemy się lepiej także psychicznie. Zarówno po przebytej ciąży, czy po prostu w momencie przybrania na wadze, tkanka tłuszczowa może się odkładać tam, gdzie niekoniecznie jest pożądana. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabiegi jakie oferuje, takie jak endermologia, kriolipoliza, czy Storz Medical w Warszawie. Zostaną one przybliżone w niniejszym artykule.

Dlaczego zmiana diety ma istotne znaczenie przy wykonywanych zabiegach modelujących?

Warto wiedzieć, że pierwszym i kluczowym krokiem przy redukcji tkanki tłuszczowej i wysmuklaniu sylwetki jest wprowadzenie odpowiedniej diety. Jadłospis powinien opierać się o zdrowe, nieprzetworzone produkty. Nie chodzi o restrykcyjną dietę, a o to, by pilnować posiłków, jeść mniej i utrzymywać deficyt kaloryczny. Dietę warto uzupełniać w warzywa i owoce. Oprócz tego, poleca się wprowadzić aktywność fizyczną. Jest to bardzo istotne, ponieważ zbilansowana dieta ma spory wpływ na efekty wykonanych zabiegów. Jeśli dieta jest wysoko kaloryczna, nie ma żadnej aktywności sportowej – efekty mogą nie być tak spektakularne.

Jak skutecznie wysmuklić sylwetkę

Jak skutecznie wysmuklić sylwetkę – Endermologia – przydatna w wysmuklaniu sylwetki

Endermologia jest to masaż, w którym wykorzystuje się podciśnienie. Bardzo skutecznie redukuje nagromadzony cellulit, oraz niechcianą tkankę tłuszczową. Sylwetka staje się wysmuklona, a skóra ujędrniona. Dodatkowo także pobudza metabolizm do pracy, dzięki czemu organizm usuwa szkodliwe toksyny. Podczas zabiegu, zakładamy specjalny kombinezon, dzięki czemu sprzęt nie dotyka bezpośrednio skóry. Warto podkreślić, że zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Decydując się na wykonanie zabiegów wysmuklających sylwetkę, warto wybrać profesjonalny gabinet kosmetyczny, taki jak J’adore Instytut w Warszawie.

Kriolipoliza – skuteczny zabieg wysmuklający

Jest to zabieg, w którym wykorzystuje się bardzo niskie temperatury do rozbijania tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, komórki tłuszczowe rozpadają się i obumierają, a tkanki wokół nich pozostają nienaruszone. Kriolipoliza wykonywana jest z użyciem specjalnego próżniowego aplikatora, zasysającego tkanki tłuszczowe. Sam zabieg nie trwa długo, a podczas jednej sesji można skupić się nawet na ośmiu partiach ciała! Zabieg poleca się wykonywać co około 6 tygodni, do momentu uzyskania zadowalającego efektu.

Jak skutecznie wysmuklić sylwetkę

Jak skutecznie wysmuklić sylwetkę – Storz Medical – pogromca tkanki tłuszczowej i cellulitu

Bardzo skutecznym zabiegiem jest także Storz Medical w Warszawie. Najlepiej wykonać go w J’adore Instytut. Jest to profesjonalny salon kosmetyczny w Warszawie, który oferuje całą gamę zabiegów wysmuklających sylwetkę. Można tam wykonać wspomniane wcześniej zabiegi kriolipolizy i endermologii. J’adore Instytut to miejsce, w którym szczególną wagę przykłada się do profesjonalizmu, oraz bezpieczeństwa i sterylności podczas wykonywanych zabiegów. Zabieg Storz Medical w Warszawie, wykonywany jest przy użyciu fal akustycznych. Fale te oddziałują na tkanki tłuszczowe, skutecznie je redukując i zwalczając cellulit. Dzięki temu sylwetka zostaje intensywnie i skutecznie wysmuklona. Przy poszukiwaniach zabiegu Storz Medical w Warszawie, warto odwiedzić gabinet kosmetyczny J’adore Instytut, umówić się na zabieg i pozbyć niechcianej tkanki tłuszczowej!

Accent fale radiowe – zabieg modelujący sylwetkę

Jest to jeden z zabiegów, skutecznie modelujących sylwetkę. Wykorzystuje on nowoczesną technologię fal radiowych, wpływając bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Fale radiowe wpływają na włókna kolagenowe w skórze, mobilizując je do odnowy. Zabieg gwarantuje wysmuklenie sylwetki i minimalizację uporczywego cellulitu, jest on całkowicie bezbolesny i gwarantuje trwałe efekty. Może być on przydatny także w celu pozbycia się wiotkości skóry po porodzie. Za pomocą zabiegu Accent przy użyciu fal radiowych, można skutecznie modelować całe ciało. W celu umówienia się na zabieg, warto odwiedzić salon kosmetyczny w Warszawie J’adore Instytut. Na zabieg możesz zapisać się także online!