Smukłe i jędrne ciało to marzenie każdej kobiety. Większość z nich dla osiągnięcia idealnej sylwetki stara się wprowadzić zdrowy tryb życia, w pełni wartościową dietę oraz regularną aktywność fizyczną. Często się jednak zdarza, szczególnie poprzez uwarunkowania genetyczne, iż zrzucenie dodatkowych centymetrów z pewnych części ciała przysparza nie lada problemów. Współczesna medycyna estetyczna z zastosowaniem najbardziej innowacyjnych technologii potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. J’adore Instytut to klinika urody, w której możesz poddać się zabiegom poprawiającym niedoskonałości. Możesz bezproblemowo zarezerwować wizytę online. Należy do nich przede wszystkim lipoliza infekcyjna oraz zabieg kriolipolizy w Warszawie. Na czym polegają obydwa procesy i jakich efektów możemy się spodziewać? Jaką metodę modelowania sylwetki wybrać?

Jaką metodę modelowania sylwetki wybrać

Na czym polega zabieg kriolipolizy w Warszawie?

Jest to zabieg wykorzystujący zimno do walki z nad programową tkanką tłuszczową. Komórki tłuszczowe są zamrażaniu, co skutkuje ich rozpadem. Cały proces jest nieinwazyjny- nie ingeruje w stan skóry, czy też mięśni. Działa bezpośrednio na wskazane komórki. Jak wygląda zabieg? Przy użyciu specjalnego aplikatora próżniowego tkanka tłuszczowa zostaje zasysana na danym obszarze ciała. Następuje jej schładzanie do tego stopnia, gdy komórki będą obumierać. Następnie wydalane są z organizmu. Zabieg kriolipolizy w Warszawie powinien być wykonywany etapami. Dzięki temu z każdą sesją objętość niechcianej tkanki tłuszczowej będzie się zmniejszała, a efekty będą widoczne i długotrwałe.

Co ważne- rezultaty zabiegu nie są widoczne bezpośrednio po nim. Organizm potrzebuje czasu, aby pozbyć się obumarłych komórek. Zazwyczaj trwa to do trzech miesięcy. Aby osiągnąć zadowalające wyniki proces powinien być powtórzony. Są to zazwyczaj 2-3 serię w odstępach dwóch do trzech miesięcy. Jednak pierwsze, zauważalne efekty możemy możemy zobaczyć już po miesiącu. Klinika J’adore Instytut w Warszawie posiada grono doświadczonych kosmetologów, a każdy zabieg przeprowadzany jest zgodnie z reżimem sanitarnym.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Jest to innowacyjny zabieg mający na celu pozbycie się tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Stosuje się znieczulenie miejscowe. Cały proces lipolizy iniekcyjnej polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny – preparatu rozpuszczającemu tkankę tłuszczową. Zbędne komórki transportowane są do wątroby, a następnie wydalane z organizmu. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się opuchlizna, bądź zaczerwienienia w miejscu ukłucia igieł. Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie jest skierowany do osób, które pragną szybko pozbyć się dużej ilości tłuszczu z organizmu. Sprawdzi się zatem idealnie u osób szczupłych, które mają problem z modelowaniem określonych partii ciała. Z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, a ponadto pacjenci z zdiagnozowaną padaczką, cukrzycą, przy chorobach immunologicznych, bądź problemów z krzepnięciem krwi.

Jaką metodę modelowania sylwetki wybrać

Jaką metodę modelowania sylwetki wybrać?

Oba wspomniane wcześniej zabiegi wyszczuplające należą do tych bez inwazyjnych, mających usunąć zbędną tkankę tłuszczową z określonych partii ciała. Zabieg kriolipolizy w Warszawie polega na schłodzeniu komórek tłuszczowych i wydaleniu ich z organizmu. Zaś podczas lipolizy iniekcyjnej wstrzykujemy substancję rozpuszczającą te komórki. Niebywałą zaletą kriolipolizy jest fakt, iż jest to zabieg bezbolesny, po którym występuje krótki okres rekonwalescencji. Natomiast przy drugim ze wspomnianych procesów wszystko sprowadza się do użycia igieł, przed którymi niektóre osoby mają obawy. Po podaniu znieczulenia miejscowego zabieg jest praktycznie bezbolesny. Niewielkim defektem jest utrzymujący się kilka dni obrzęk w okolicach ukłuć. Zarówno lipoliza iniekcyjna, jak i zabieg kriolipolizy w Warszawie przynoszą oczekiwane, zadowalające rezultaty. W J’adore Instytut mamy pewność, że każdy zabieg zostanie wykonany perfekcyjnie i spełni oczekiwania każdej – nawet najbardziej wymagającej kobiety.