Cellulit jest powszechnym z efektem kosmetycznym, który dotyczy głównie kobiet. To zniekształcona tkanka tłuszczowa, która pod skórą ukazuje się jako nieestetyczne zgrubienia. Dotyczy wielu osób bez względu na wiek, wagę ciała, czy też jego budowę. Pojawieniu czerwonej skórki sprzyjają zaburzenia hormonalne,  niewłaściwa dieta oraz brak aktywności fizycznej. Osoby mające skłonność do powstawania cellulitu powinny pić dużo wody oraz unikać słodyczy, przetworzonej żywności, soli, alkoholu oraz palenia papierosów. Aby zatuszować cellulit z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. J’adore Instytut poleca zabiegi, które pomogą w zlikwidowaniu dolegliwości. Jest to między innymi karboksyterapia na cellulit w Warszawie. Kriolipoliza czy karboksyterapia? Przeczytaj nasz artykuł i wybierz idealny zabieg dla siebie!

Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Jest ona niezwykle wrażliwa na działanie niskich temperatur. W J’adore Instytut te właściwości wykorzystujemy podczas procesu kriolipolizy.  Jest to bezbolesna i bezinwazyjna metoda na zrzucanie nad programowych centymetrów. Proces polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych. Pod wpływem zimna ulegają one rozpadowi, a w rezultacie obwody danych partii ciała ulegają zmniejszeniu. Jest to świetna metoda przy walce z dodatkowymi kilogramami oraz cellulitem. Zabieg pomoże także osobom, które mimo iż są szczupłe nie mogą poradzić sobie z oporną tkanką tłuszczową.

Kriolipoliza czy karboksyterapia na jaki zabieg się zdecydować

Jak wszystkie inne zabiegi medycyny estetycznej kariolipoliza powinna być poprzedzona rozmową z wykwalifikowanym kosmetologiem. W rozmowie poruszamy przeciwwskazania do zabiegu oraz omawiane partie ciała, na których chcielibyśmy stracić na centymetrach. Mimo, iż cały proces jest bezinwazyjny, nie można jej wykonywać u niektórych osób. z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Ponadto do przeciwwskazań należą schorzenia wątroby, serca, choroby krążenia. Kriolipolizy nie wykonuje się w trakcie miesiączki. Do partii ciała, na których możemy zagrozić tkankę tłuszczową należą okolice okolice pleców, brzucha, karku, ramion oraz łydek. Pierwsze efekty widoczne są już po dwóch tygodniach. Salon urody w Warszawie szczególnie poleca ten zabieg, gdyż gwarantuje on utratę od 25 do 40 procent grubości warstwy tłuszczu.

Karboksyterapia na cellulit w Warszawie

Karboksyterapia to wszechstronny zabieg medycyny estetycznej. Dzięki niej możemy zwalczyć różne defekty występujące na ciele, takie jak cellulit, rozstępy, widoczność cieni pod oczami i zmarszczek. Karboksyterapia na cellulit w Warszawie polega na wstrzyknięciu pod skórę w określonej partii ciała dwutlenku węgla. Tuż po aplikacji gaz rozchodzi się w tkankach, rozszerzając naczynia krwionośne. Dwutlenek węgla wstrzykiwany jest za pomocą cienkiej igły, która jest umieszczona w aparacie. W efekcie komórki zostają odżywione i odpowiednio dotlenione. Podczas całego procesu możemy odczuć delikatnie ukłucie, a następnie wrażenie rozpychania się gazu w ciele. Dwutlenek węgla wywołuje delikatny stan zapalny w skórze, w czego wyniku uruchamiany jest proces produkcji elastyny i kolagenu. Skóra niemal natychmiast staje się gładsza,  elastyczniejsza i bardziej sprężysta.

Kriolipoliza czy karboksyterapia na jaki zabieg się zdecydować

Czas wykonywanego zabiegu uzależniony jest od partii ciała oraz od ilości substancji, którą musimy wdrożyć w komórki. Karboksyterapia na cellulit w Warszawie usprawnia także proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych. Salon kosmetyczny w Warszawie oferuje swoje usługi na najwyższym poziomie, przy obsadzie wykwalifikowanych w swojej dziedzinie kosmetologów.

Kriolipoliza czy karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii wpisuje się w potrzeby większości klientów że względu na szeroki zakres działania. Pomoże przy redukcji cieni i obrzęków pod oczami, rozstępów oraz przy nadmiarze tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Terapia kriolipolizy pomoże rozprawić się z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach i wiele innych. Każdy z zabiegów przynosi spektakularne efekty, w zależności od potrzeb klientów.

Zarezerwuj swój zabieg online!