Niektóre kobiety uważają brąz za nudny. Być może wynika to z tego, że na świecie ponad 50% osób ma brązowe oczy. Jednak w krajach słowiańskich są rzadziej spotykane niż szare czy niebieskie. Makijaż dla brązowych oczu w centrum Warszawy J’adore Insytut pomoże wydobyć głębokie spojrzenie i zazwyczaj idą w parze z oryginalną, orientalną urodą. Wbrew pozorom brązowy to najbardziej niepowtarzalny kolor oczu. Gdyż ma wiele odcieni, co czyni każda brązowooką kobietę absolutnie niezwykłą i nietypową. Prawdziwą szczęściarą jest posiadaczka brązowych oczu, gdyż to kolor najbardziej uniwersalny i pięknie współgra z każdym nałożonym kolorem. Salon kosmetyczny w Warszawie J’adore Instytut profesjonalnie dobierze idealną intensywność i odcień brązu.

Makijaż dla brązowych oczu

50 twarzy brązu

Nie zawsze jest łatwo rozpoznać swoją barwę oczu i dobrać idealnie kosmetyki do typu urody, dlatego na ważniejsze wyjścia warto wykonać makijaż w centum Warszawy gdzie na każdą klientkę czeka profesjonalny salon kosmetyczny.

Wizażystki rozpoznają wiele barw tęczówek. Niektóre są tak ciemnobrązowe, że aż sprawia wrażenie zupełnie czarnych, czasem mają również podtony czerwone na brzegu tęczówki, co daje ciemnokasztanową barwę – do takich oczu pięknie pasują kolory zgaszonego turkusu i wszelkie niebieskości.

Brąz z podtonami pomarańczowymi to osoby o kolorze średniego brązu, powszechnie znanego jako karmelowego. Pięknie wyglądają na nich zielenie i szarości.

Posiadaczki rzadkich żółtych podtonów to szczęściary, o których się mówi, że mają orzechowe oczy. Szczególnie pięknie wygląda w oprawie intensywnych szafirów i chabrów.

W oczy kobiet z domieszką zieleni można się patrzeć bez końca. Takie kocie oczy będą się pięknie prezentować w oprawie czerwieni, pomarańczu, fioletu, różu czy złota.

Wśród różnorodności brązowych barw oczu, mogą się zdarzyć rzadkie złote refleksy, które się mienią w słońcu. To szczególne połączenie kolorystyczne warto podkreślić złotem, niebieskościami lub szarościami. J’adore Instytut posiada szeroką gamę profejsonalnych kosmetyków, które podkreślą w spojrzeniu to co najlepsze.

Makijaż dla brązowych oczu – Łączenie kolorów

Salon kosmetyczny w Warszawie szczególowo dobiera używaną kolorystykę, tak by wszystko do siebie idealnie pasowało. Bardzo pomocnym narzędziem używanym w J’adore Instytut jest Koło Barw, które podpowie, które kolory warto, ze sobą łączyć, a których lepiej unikać i nie zestawiać, ze sobą. Salon kosmetyczny w Warszawie szczególnie poleca kilka z nich:

Niebieski + zołty – bardzo pięknie zestawienie, które przypomina błękitne, bezchmurne niebo w słoneczny dzień.

Pomarańczowy + zielony – idealne połączenie na jesienne wieczory, które ma magiczną zdolność odświeżenia spojrzenia.

Złoty + brązowy – szczególnie polecany jest kobieta o ciemnych włosach. Te barwy pięknie rozświetla całą twarz i roziskrza spojrzenie.

Czerwony + zielony – w kole barw stoją naprzeciw siebie, co oznacza, że te barwy idealnie się, ze sobą łącza i warto to wykorzystać w makijażu. Trzeba jednak uważać z kolorem czerwonym, zbyt duża jego ilość może dać efekt zmęczonego oka.

Makijaż dla brązowych oczu

Technika makijażu dla osób z brązowymi oczami

Brązowy jest na tyle uniwersalnym kolorem, że nie tylko można zastosować różne kolory w makijażu, ale również i różne techniki. Salon kosmetyczny w Warszawie specjalizuje się w różnych technikach, które są trudne do osiągnięcia przez osoby początkujące. Gabinet kosmetyczny jest wyposażony w najwyższe jakości kosmetyki i wszelką wygodę dla komfortu klientki.

J’adore Instytut często wykonuje się klasyczny makijaż, który jest techniką uniwersalną dla każdego koloru oczu, jednak można rzec, że została stworzona dla oczu brązowych. Delikatne połączenie kolorów brązu i beżu pięknie wyodrębni i podkreśli swój niepowtarzalny odcień. Zarezerwuj swój makijaż online!

Salon kosmetyczny często gości klientki, chętne na makijaż wieczorowy Smoky Eye. Seksowne przydymione oko doda zmysłowości i drapieżności każdej brązowookiej kobiecie. Dodatkowym atutem brązowej tęczówki jest fakt, że nie trzeba się ograniczać jedynie do klasycznej czarnej wersji. Można zaszaleć i zrobić niebieskie lub zielone Smoky Eye. Makijaż w centrum Warszawy może pomóc w uzyskaniu efektu przydymionego oka, gdyż jak powszechnie wiadomo nie jest to łatwa technika do zastosowania. Gabinet kosmetyczny ma wszelkie środki do wykonania makijaży na wysokim poziomie.

Litera V jest to roztarcie do mgiełki matowego cienia w kształcie V. Tam, gdzie kończy się zewnętrzny kącik do ruchomej powieki. W ten sposób wykonany makijaż jeszcze bardziej pogłębi i podkreśli spojrzenie.

Bobbi Brown jest bardzo prostą, a zarazem efektowną techniką w makijażu. Idealna propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać nietuzinkowo, a równocześnie lekko i naturalnie. Technika polega na nałożeniu ciemnego cienia w wewnętrznym kąciku oka, a jaśniejszego w zewnętrznym. Makijaż w centrum Warszawy dodatkowo dobierze idealną kreskę eyelinera. Dzięki czemu oko będzie miało „to coś” i nada iście rebelianckiego spojrzenia prawdziwej wojowniczki.