Cienie pod oczami nadają twarzy zmęczonego wyglądu oraz mocno ją postarzają. Jest wiele osób, które zmaga się z nimi nawet w bardzo młodym wieku. Czy istnieją skuteczne metody na zwalczenie tego problemu? Jeśli zależy Ci na widocznych i trwałych efektach, sprawdź na czym polega mezoterapia igłowa i karboksyterapia.

Cienie pod oczami – skąd się biorą?

Nieprzespane noce oraz zmęczenie bardzo szybko odbijają się na wyglądzie naszej skóry, cera staje się poszarzała, mniej elastyczna, jak też znacznie przyspiesza proces jej starzenia. Skóra wokół oczu jest delikatna oraz cienka, więc wszelkie błędy pielęgnacyjne oraz styl życia, są najszybciej widoczne właśnie na niej. Charakteryzuje się również mniejszą ilością komórek tłuszczowych w porównaniu do innych fragmentów twarzy oraz nie posiada gruczołów łojowych. To wszystko przekłada się na fakt, że jest wrażliwa i wymaga specjalnego traktowania, również poprzez regularne zabiegi kosmetyczne, takie jak profesjonalne rozjaśnianie cieni pod oczami Warszawa.

Cienie pod oczami nie zawsze jednak świadczą o niewysypianiu się. Istnieje spore grono kobiet, które naturalnie posiadają ciemniejsze zabarwienie skóry wokół oczu, wynikające z predyspozycji genetycznych. Skóra wokół oczu ciemnieje także z upływem lat – jest coraz cieńsza, przez co naczynka krwionośne stają się widoczne i przybierają nieestetyczną, siną barwę. Cieniom towarzyszą często obrzęki, które dodatkowo pogłębiają kiepski efekt estetyczny. Jak się z tym uporać? Warto znaleźć salon kosmetyczny w Warszawie, który posiada w swojej ofercie takie zabiegi jak mezoterapia igłowa i karboksyterapia. Pomogą one skutecznie pozbyć się problemu i odzyskać młody, promienny wygląd.

Mezoterapia igłowa i karboksyterapia - Twoja pomoc w walce z cieniami pod oczami!

Efekty mezoterapii igłowej

Dlaczego rozjaśnianie cieni pod oczami Warszawa jest coraz częściej wyszukiwaną frazą? Istnieje bowiem coraz więcej rozwiązań, dzięki którym można całkowicie odmienić wygląd skóry wokół oczu i to bez interwencji chirurga plastycznego. A takim bez wątpienia jest właśnie mezoterapia igłowa, chętnie sosowana przez Panie pragnące zrewitalizować i odmłodzić skórę. Na czym polega ten zabieg? W dużym uproszczeniu – jest to iniekcja śródskórna aktywnych preparatów, dobranych pod część ciała oraz potrzeby pacjenta. Mezoterapia regeneruje cerą i poprawia jej wygląd, jak też pomaga w walce z wieloma skórnymi problemami. W przypadku cieni pod oczami, zostają one znacznie rozjaśnione, a skóra staje się gładsza oraz bardziej napięta. Wygładzają się również drobne zmarszczki. Oczywiście skuteczność zabiegu w dużej mierze zależy także od miejsca gdzie zostanie przeprowadzony oraz rodzaju zastosowanego preparatu.

Rozjaśnianie cieni pod oczami Warszawa w salonie J’adore Instytut odbywa się przy wykorzystywaniu specjalistycznego koktajlu Light Eyes. W naszym salonie jest możliwość rezerwacji zabiegów online. Do uzyskania oczekiwanych efektów, niezbędne jest przeprowadzenie całej kuracji, składającej się z kilku zabiegów – o tym jaka ilość będzie optymalna, decyduje kosmetolog przeprowadzający zabieg. Zanim jednak trafisz do gabinetu na mezoterapię, zostaniesz skierowana na konsultację, podczas której dowiesz się m.in. o przeciwwskazaniach do jej wykonania. A są to m.in. cukrzyca, nowotwory, ciąża oraz karmienie piersią oraz alergia na składniki preparatu.

Mezoterapia igłowa i karboksyterapia - Twoja pomoc w walce z cieniami pod oczami!

Karboksyterapia – wszystko co musisz wiedzieć

Zabiegiem nowatorskim, który jest obecnie bardzo popularny jest też karboksyterapia. Rozjaśnianie cieni pod oczami Warszawa w gabinecie kosmetologicznym, przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań przynosi naprawdę wspaniałe efekty. Karboksyterapia polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnie dobranej dawki dwutlenku węgla. Pod wpływem tego gazu, rozszerzają się naczynia krwionośne, zwiększa mikrokrążenie oraz przepływ tlenu. W wyniku działania CO2, następuje przyspieszony proces syntezy kolagenu i elastyny, skóra staje się dotleniona, jędrna i widocznie odmłodzona.

Karboksyterapia jest stosowana w walce z wieloma różnymi problemami: w przypadku twarzy odmładza, pomaga też zwalczyć cellulit i rozstępy. Co ze skórą wokół oczu? Już po pierwszym zabiegu jest bardziej jędrna, zmniejszają się też obrzęki i cienie oraz wygładzają drobne zmarszczki. Karboksyterapię najlepiej wykonać w pakiecie kilku zabiegów, wówczas można liczyć na naprawdę spektakularne efekty. Przeciwwskazaniami do jej przeprowadzenia są zaś m.in. ciąża, laktacja, stany zapalne skóry, infekcje bakteryjne i wirusowe. Skutkami ubocznymi karboksyterapii mogą być drobne obrzęki i zasinienia, które jednak powinny szybko ustąpić. Gabinet kosmetyczny, w którym wykonasz karboksyterapię oraz wiele innych nowoczesnych zabiegów jest J’adore Instytut. Zapisz się na zabieg poprzez formularz online już dziś!