Skóra wokół oczu jest najbardziej wrażliwą okolicą na naszej twarzy. Jest bardzo cienka stąd też narażona na nieubłagane zmiany związane z upływem czasu, jakością życia, dietą czy stanem zdrowia. Najszybciej zdradza więc nasz wiek i kondycję! Nikt nie czuje się dobrze ze zwiotczałą, pomarszczoną i opuchniętą skórą wokół oczu, czy opadającymi powiekami! Nie dziwi więc fakt, że zwracamy coraz więcej uwagi na pielęgnację skóry, szczególnie właśnie w okolicach oczu. Szukamy odpowiedniego kremu czy kryjącego makijażu, ale to często nie wystarcza… Jak więc skutecznie odmłodzić i ożywić spojrzenie łatwo i szybko?

Coraz częściej zwracamy się o pomoc do specjalistów, kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej, a nawet chirurgów plastycznych. Takie profesjonalne usługi poleca salon kosmetyczny w Warszawie – J’adore Instytut . Spośród bogatej gamy kompleksowych zabiegów poprawiających wygląd i kondycję skóry, doświadczony lekarz podczas konsultacji, doradzi ten, dla nas najbardziej efektywny. J’adore Instytut oferuje również specjalistyczne zabiegi dedykowane właśnie na okolice oczu – np. mezoterapię igłową, odpowiednie wypełniacze, zaawansowane peelingi chemiczne czy bogate, odżywcze maski. Zabiegi możesz rezerwować online! Wszystko po to, aby odżywić, zrewitalizować, ujędrnić  skórę, a tym samym odzyskać blask i młodsze spojrzenie. Specjalizacją gabinetu kosmetycznego J’adore Instytut  jest nieinwazyjny, skuteczny lifting powiek przy użyciu Plasmy IQ.

PLASMA IQ - SKUTECZNY I BEZINWAZYJNY LIFTING POWIEK W WARSZAWIE

OPIS ZABIEGU PLASMA IQ

Ten innowacyjny zabieg jest bezpieczną i bezbolesną alternatywą chirurgicznego liftingu.  Plasma IQ w Warszawie dostępna jest właśnie w gabinecie kosmetycznym J’adore Instytut i polega na wykonaniu kilku niewielkich punktów na powierzchni powiek, a  dzięki zastosowanej plazmie następuje kontrolowane odparowanie naskórka bez uszkodzenia tkanek.  Efekt widoczny jest od razu po zabiegu i co ważne – można bez problemu wracać do swoich planowanych aktywności. Mogą pojawić się jedynie małe strupki utrzymujące się do 7 dni oraz delikatny obrzęk. Dla większego komfortu stosuje się znieczulenie miejscowe, a cały zabieg trwa około godzinę. Powtarza się go do 3 razy w odstępach 6 – 8 tygodni.

 DLA KOGO DEDYKOWANY JST ZABIEG PLASMA IQ

Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni, którym zależy na poprawie jakości skóry, szybkim ożywieniu i odmłodzeniu swojego wyglądu, szczególnie w trudnych i wrażliwych okolicach oczu. Nieestetycznie opadające powieki i pogłębiające się zmarszczki mimiczne to ogromny dyskomfort i poważny problem nie tylko w wyglądzie zewnętrznym. Często zmianom towarzyszy obniżenie nastroju i zmniejszenie poczucia własnej wartości. Na szczęście w salonie kosmetycznym w Warszawie – J’adore Instytut dostępny jest szybki i skuteczny zabieg liftingu powiek bez użycia skalpela – z zastosowaniem zaawansowanego technologicznie urządzenia Plasma IQ. Z powodzeniem Plasmę IQ wykorzystuje się nie tylko do korekcji opadających powiek, ale również do walki z kurzymi łapkami, zmarszczkami wokół ust i w okolicach uszu, likwidacji znamion, wszelkich zmian skórnych, rozstępów oraz niwelacji wiotkiej skóry np. na brzuchu czy łokciach. Można go stosować nawet u osób z rozrusznikiem serca. Zabieg nie ma żadnych efektów ubocznych, jest całkowicie bezpieczny!

PLASMA IQ - SKUTECZNY I BEZINWAZYJNY LIFTING POWIEK W WARSZAWIE

EFEKTY ZABIEGOWE – CZY WARTO?

Jeżeli masz dosyć obwisłej skóry nad oczami, zmarszczek mimicznych, wiotkiej, pozbawionej jędrności i elastyczności skóry – to z Plazmą IQ dostępną w salonie J’adore Instytut w Warszawie, szybko i skutecznie poprawisz swój wygląd! Skóra już po pierwszym zabiegu jest bardziej napięta i gładka, spojrzenie staje się wyraziste, młodsze, a my odzyskujemy wigor i atrakcyjny wygląd! To wszystko bez bólu, bez skutków ubocznych, komfortowo i bezpiecznie. Efekt utrzymuje się nawet do 4 lat. Z Plasmą IQ nie tylko na długo poprawiasz skórę wokół oczu, ale również swoje samopoczucie i zadowolenie!

PRZECIWWSKAZANIA

Ze względu na brak powikłań i niezwykłą precyzję, z zabiegu mogą korzystać prawie wszyscy. Jedynie w salonie kosmetycznym J’adore Instytut zabieg nie będzie wykonany kobietom w ciąży, matkom karmiącym piersią, osobom przewlekle chorym. Przeciwwskazaniem są też wszelkie choroby nowotworowe. Dla większego bezpieczeństwa, przed każdym zabiegiem wykonywana jest szczegółowa konsultacja z doświadczonym lekarzem. Który profesjonalnie wprowadzi do zabiegu i ustali ewentualne przeciwwskazania.